Aller directement au contenu
Logo de Oosterom Makelaardij o.g. - NVM

Veenakkers 8 b

9511RC Gieterveen • Drenthe

Disponible

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 2.885

Galerie de photos

Description

Een verrassend ruime 2-ONDER-1-KAPWONING met aangebouwde berging (voorheen garage) op maar liefst 503 m² eigen grond. De woning is gebouwd in 1999 en biedt volop ruimte voor een gezin, maar dient gemoderniseerd en opgeknapt te worden. Keuken en sanitair zijn verouderd en er is sprake van achterstallig onderhoud, waaronder een lekkend plat dak, noodzakelijk schilderwerk en deels door houtrot aangetaste kozijnen. Voor kopers die graag de handen uit de mouwen steken biedt dit echter een uitstekende kans om de woning geheel naar eigen smaak te maken. De woning is tijdens de bouw voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie, dubbele beglazing en centrale verwarming met een Remeha combiketel. Op het eigen erf is parkeergelegenheid aanwezig. De besloten achtertuin ligt op het oosten en beschikt over een gazon, zonneterras en een houten berging. Indeling: overdekte entree, hal met plavuizenvloer en toilet, de L-vormige woonkamer beschikt over een erker, tuindeuren en een massief houten vloer, de halfopen keuken is voorzien van inbouwapparatuur en een plavuizenvloer (de totale oppervlakte van woonkamer en keuken bedraagt 48 m²), vanuit de bijkeuken is er toegang tot de aangebouwde berging en de betegelde provisiekelder. Eerste verdieping: overloop, drie slaapkamers, waarvan de grootste slaapkamer beschikt over een kastenwand en dakkapel, de badkamer is voorzien van een whirlpool, douchecabine, wastafel, tweede toilet en dakvenster, er is een vaste trap naar de: Tweede verdieping: overloop met kastenwand, inloopkast en vierde slaapkamer. Gieterveen is een rustig streekdorp in de gemeente Gemeente Aa en Hunze, gelegen in de provincie Drenthe. Het dorp telt circa 800 inwoners en heeft een prettig, gemoedelijk woonklimaat. In het dorp zijn onder andere een basisschool en diverse verenigingen aanwezig. Voor een uitgebreider aanbod aan winkels en voorzieningen liggen de plaatsen Gieten en Stadskanaal op korte afstand. Bijzonderheden: -Aangebouwde berging heeft spouwmuren en s eenvoudig terug te brengen naar garage -Besloten achtertuin op het oosten -Veel woonruimte maar dient gemoderniseerd en opgeknapt te worden

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
130 m²
Superficie du terrain
503 m²
Contenu
439 m³
Autre espace intérieur
37 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
11 m²
Espace de stockage externe
23 m²
Aire de la cour arrière
287 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zonneterras
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Niet aanwezig, wel mogelijk

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 9511

Google Maps

Carte de Gieterveen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Gieterveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Gieterveen. En 2025 étaient 965 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 332.309.

Résidents

965

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 332.309

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.319

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Gieterveen
Année Résidents
2021 975
2022 985
2023 975
2024 990
2025 965

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Gieterveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 237.800
2022 EUR 259.000
2023 EUR 297.247
2024 EUR 305.401
2025 EUR 332.309

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 215 0-15: 140 15-25: 100 25-45: 215 45-65: 295

Niveau d'enseignement

Hoger

180

Praktisch

140

Middelbaar

320

Origine des habitants (2025)

Europa

30

Nederland

890

Buiten Europa

35

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 26
Appartementen 18
Tussenwoningen 38
Vrijstaande woningen 288
Twee-onder-één-kap woningen 71

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 46
1900 tot 1925 77
1925 tot 1950 40
1950 tot 1970 83
1970 tot 1980 69
1980 tot 1990 41
1990 tot 2000 29
2000 tot 2010 33
2010 tot 2020 9
2020 en later 16

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette G

106

Étiquette C

95

Étiquette B

70

Étiquette D

52

Étiquette A

44

Étiquette F

29

Étiquette E

7

Étiquette A+

3

Étiquette A++

2

Étiquette A+++

2

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Gieterveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.782 3.303
2021 2.049 3.424
2022 1.550 3.327
2023 1.257 3.211
2024 1.219 3.266

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 619 • Électricité: 1.362

Huurwoning

Gaz: 777 • Électricité: 2.088

Koopwoning

Gaz: 1.322 • Électricité: 3.387

Appartement

Gaz: 655 • Électricité: 1.715

Tussenwoning

Gaz: 509 • Électricité: 1.396

Vrijstaande woning

Gaz: 1.395 • Électricité: 3.570

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 777 • Électricité: 1.932

Activité dans Gieterveen (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Nombre total d'établissements: 125

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Gieterveen
Période Délits
jan 2025 3
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 0
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 1
okt 2025 1
sep 2024 0
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Gieterveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Gieterveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Gieterveen?

Gieterveen telt in 2025 ongeveer 965 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Gieterveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Gieterveen is in 2025 circa € 332.309.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Gieterveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Gieterveen ligt rond € 31.319 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Gieterveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Gieterveen?

In Gieterveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 288 woningen.

Meer maisons in Gieterveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.