Aller directement au contenu
Logo de KIN Makelaars Gilze & Rijen

Kapittelstraat 54

5126HB Gilze • Noord-Brabant

Disponible

€ 489.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 500.630

Prix d'achat /m²: € 5.374

Galerie de photos

Description

Deze goed onderhouden, geschakelde vrijstaande woning is gelegen op een heerlijk perceel van 285m² en beschikt over een inpandige garage en een vrijstaande stenen berging/garage achter op het perceel. Verder beschikt de woning over drie ruime slaapkamers, een praktische bijkeuken en een heerlijk ruime achtertuin met achterom. BIJZONDERHEDEN - Perceeloppervlakte van maar liefst 285 m²; - Een inpandige garage en een vrijstaande stenen berging/garage; - Goed geïsoleerd en voorzien van energielabel C; - Open keuken; - Gelegen nabij de dorpskern van Gilze en gunstig ten opzichte van diverse uitvalswegen. BEGANE GROND Entree/hal Entree/hal met hierin de trapopgang naar de eerste verdieping, de toiletruimte, de meterkast (5 groepen plus aardlekschakelaars) en toegang tot de woonkamer. Woonkamer De sfeervolle en ruime woonkamer staat aan de achterzijde in open verbinding met de keuken. De woonkamer van ca. 29m² is voorzien van een fraaie eikenhouten vloer en spachtelputz wandafwerking. Verder beschikt de woonkamer over houten kozijnen met dubbele beglazing en aan de voorzijde zonnescreens en biedt deze toegang tot de praktische opbergruimte. Keuken Aan de achterzijde is de open keuken gesitueerd. De keuken, met aanrecht in hoekopstelling, is van vele gemakken voorzien. Zo beschikt deze over een 4-pits gasfornuis met afzuigkap, combimagnetron/-oven, vaatwasser, koelkast en voldoende opbergruimte middels de boven- en onderkastjes. Bijkeuken De keuken staat middels een loopdeur in verbinding met de praktische bijkeuken. Hier bevinden zich vanzelfsprekend de aansluitpunten voor de was- en droogapparatuur. Vanuit de bijkeuken zijn zowel de inpandige garage als de achtertuin toegankelijk. Het platte dak is ca. 3 jaar geleden vernieuwd en voorzien van isolatie. Inpandige garage De inpandige garage van ca. 7,05 m x 3,18 m beschikt over een handmatige garagedeur richting de oprit. Verder beschikt de garage over elektra en een keukenblok met wateraansluiting. Tuin De verzorgd aangelegde achtertuin is gelegen op het noordoosten. De tuin beschikt over een heerlijk gazon met een prachtige boom. Daarnaast zijn er meerdere terrassen en diverse vaste beplantingen aanwezig. Eén terras is gesitueerd direct aan de woning en het andere zonnige terras is achter de garage en bijkeuken gelegen. De achtertuin beschikt bovendien over een buitenkraan en een achterom. Achter op het perceel is een vrijstaande stenen berging/garage gelegen. Vrijstaande stenen berging/garage Achter op het perceel is een vrijstaande stenen berging/garage gesitueerd. De berging/garage van ca. 5,32 m x 3,19 m beschikt over elektra en een handmatige roldeur. Deze berging/garage kan ideaal fungeren als hobbyruimte of als stalling voor motoren. Het dak is ca. 3 jaar geleden vernieuwd en voorzien van isolatie. EERSTE VERDIEPING Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Vanuit de overloop is tevens middels een vlizotrap de tweede verdieping te bereiken. Slaapkamer 1 Aan de achterzijde van de woning gelegen royale ouderslaapkamer van ca. 4,72 m x 2,68 m, voorzien van vloerbedekking, houten kozijnen met dubbele beglazing en spachtelputz wandafwerking. Slaapkamer 2 De aan de voorzijde van de woning gelegen slaapkamer van ca. 2,56 m x 3,67 m is eveneens voorzien van vloerbedekking, behang wandafwerking en houten kozijnen met dubbele beglazing. Slaapkamer 3 De eveneens aan de achterzijde van de woning gelegen slaapkamer van ca. 2,59 m x 2,71 m is tevens voorzien van vloerbedekking, behang wandafwerking en houten kozijnen met dubbele beglazing. Badkamer De geheel in neutrale kleurstelling betegelde badkamer is van alle gemakken voorzien. Zo beschikt de badkamer over een douchecabine, ligbad, wastafel en een tweede toilet. De badkamer beschikt over een Velux dakvenster ten behoeve van natuurlijke ventilatie. Inbouwkast Via de overloop is een praktische inbouwkast gesitueerd, hier is de opstelplaats van de CV ketel (bouwjaar ca. 2009 merk Remeha). TWEEDE VERDIEPING Middels een vlizotrap is de praktische bergzolder te bereiken.

Prêt immobilier berekenen

€ 489.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 500.630

3,04%

Annuellement

%

€ 24.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 489.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, geschakelde woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
91 m²
Superficie du terrain
285 m²
Contenu
420 m³
Autre espace intérieur
22 m²
Espace de stockage externe
18 m²
Aire de la cour arrière
112 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1985
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5126

Google Maps

Aperçu géographique Gilze

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Gilze

Chiffres de logement et de quartier dans Gilze

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Gilze. En 2025 étaient 9.940 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 404.000.

Résidents

9.940

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 404.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

509

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Gilze
Année Résidents
2021 8.275
2022 8.140
2023 8.460
2024 8.885
2025 9.940

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Gilze
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 300.000
2022 EUR 326.000
2023 EUR 356.000
2024 EUR 382.000
2025 EUR 404.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.955 0-15: 1.560 15-25: 1.345 25-45: 2.635 45-65: 2.440

Niveau d'enseignement

Hoger

1.730

Praktisch

1.830

Middelbaar

3.350

Origine des habitants (2025)

Europa

550

Nederland

7.060

Buiten Europa

2.325

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 608
Appartementen 598
Tussenwoningen 1.127
Vrijstaande woningen 909
Twee-onder-één-kap woningen 572

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 64
1900 tot 1925 188
1925 tot 1950 379
1950 tot 1970 806
1970 tot 1980 637
1980 tot 1990 521
1990 tot 2000 363
2000 tot 2010 252
2010 tot 2020 254
2020 en later 269

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.052

Étiquette A

942

Étiquette B

545

Étiquette G

383

Étiquette D

282

Étiquette F

220

Étiquette A+++

166

Étiquette E

102

Étiquette A+

63

Étiquette A++

42

Étiquette A++++

23

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Gilze
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.270 3.120
2021 1.440 3.180
2022 1.110 2.980
2023 950 2.840
2024 890 2.920

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.090

Koopwoning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.260

Appartement

Gaz: 590 • Électricité: 1.900

Tussenwoning

Gaz: 800 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.300 • Électricité: 3.920

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.150

Activité dans Gilze (2025)

Handel en HORECA 210
Nijverheid en energie 185
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 160
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 115

Nombre total d'établissements: 1.075

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Gilze
Période Délits
jan 2025 42
jan 2026 36
jul 2025 57
jun 2025 35
mei 2025 39
mrt 2025 41
nov 2024 38
nov 2025 46
okt 2024 51
okt 2025 43
sep 2024 38
sep 2025 43

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Gilze.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Gilze

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Gilze?

Gilze telt in 2025 ongeveer 9.940 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Gilze?

De gemiddelde WOZ-waarde in Gilze is in 2025 circa € 404.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Gilze?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Gilze ligt rond € 34.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Gilze?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 509 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Gilze?

In Gilze komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.127 woningen.

Meer maisons in Gilze

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.