Aller directement au contenu
Logo de Vos Makelaardij B.V.

Molenweg 3

1851LG Heiloo • Noord-Holland

Disponible

€ 895.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 19.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 17.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 914.750

Prix d'achat /m²: € 6.172

Galerie de photos

Description

Exclusief wonen aan een groene laan in Heiloo! Aan een rustige, lommerrijke laan in het geliefde Heiloo bevindt zich deze smaakvol gerenoveerde twee-onder-een-kapwoning, waar karakter, verfijning en modern wooncomfort naadloos samenkomen. De woning is de afgelopen jaren met uitzonderlijke zorg en oog voor detail gemoderniseerd, waarbij uitsluitend is gekozen voor hoogwaardige materialen en een tijdloze afwerking. Het resultaat is een instapklare woning met allure, rust en een verrassend royale leefruimte. Wonen & genieten Binnenkomen voelt hier meteen goed. De fraaie tegelvloer in de hal, visgraat vloer in de woonkamer, gestucte wanden en plafonds geeft de begane grond een moderne warme uitstraling en loopt naadloos door in de royale woonkeuken. Dankzij de vele ramen is het hier heerlijk licht – perfect voor lange avonden op de bank, diners met vrienden of een relaxed thuiswerkritme. Onderhoud & verbeteringen: De woning is de afgelopen jaren op belangrijke punten vernieuwd: * DRU tunnel gashaard (2021) * HR++ glas in de voorramen (2022) * Nieuw gemetselde schoorsteen (2022) * Nieuw zonnescherm (2023) * Nieuwe dakkoepel keuken (2025) * Vloerverwarming in woonkeuken * Buitenom geschilderd (gedeeltelijk in 2025) Bouwjaar: 1956 Woonoppervlakte: 145 m²         Inhoud: 500 m³       Perceel: 375 m² Entree/hal: Via de verzorgde entree betreedt u de woning. De hal biedt toegang tot het toilet, de trap naar de verdiepingen en de woonkamer, en zet direct de toon voor de stijlvolle ambiance die door het gehele huis voelbaar is. Woonkamer: De woonkamer ademt luxe en comfort. Grote raampartijen, voorzien van HR++ glas (2022), zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht. De warme visgraatvloer, een mooie schouw en de ingetogen kleurstelling creëren een serene, elegante sfeer. Absolute blikvanger is de DRU tunnel gashaard (2021), die de woonkamer en keuken op subtiele wijze met elkaar verbindt en een exclusieve ambiance toevoegt — perfect voor lange, sfeervolle avonden. Woonkeuken & eetkamer: De royale woonkeuken vormt het kloppend hart van de woning. Hier is gekozen voor optimaal comfort en functionaliteit, gecombineerd met een hoogwaardige uitstraling. De vloer is voorzien van vloerverwarming en de keuken beschikt over luxe inbouwapparatuur, waaronder een: stoomoven, combimagnetron, warmtelade. koffiemachine en Pit Cooking gasfornuis. De recent geplaatste dakkoepel (2025) zorgt voor een prachtige lichtinval en versterkt het ruimtelijke gevoel. De aangrenzende zithoek sluit naadloos aan en biedt via openslaande deuren directe toegang tot de tuin — een elegante overgang tussen binnen en buiten leven. Aansluitend bevindt zich de kelder, de praktische bijkeuken met aansluitingen en de riante berging ideaal voor extra opslag. Eerste verdieping: Op de 1e verdieping bevindt zich een ruime overloop met toegang tot drie volwaardige slaapkamers. Alle kamers zijn prettig ingedeeld en genieten van een aangename lichtinval. De badkamer is stijlvol en compleet uitgevoerd en voorzien van: inloop douche, ligbad, dubbele wastafel, toilet en vloerverwarming. Een luxe, serene ruimte waar ontspanning en comfort hand in hand gaan. Vanuit de badkamer is er tevens toegang tot het balkon. Tweede verdieping: De 2e verdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt een ruime vierde slaapkamer met een fijne nokhoogte en uitstekend geschikt als 4de slaapkamer, werkruimte of logeerkamer. Daarnaast is er praktische bergruimte aanwezig achter de knieschotten en op de overloop. Tuin: De fraai aangelegde achtertuin is een echte verrassing (een ware oase van rust): volledig besloten, zonder inkijk en zo ingericht dat u de hele dag kunt genieten van zon én schaduw. Meerdere terrassen, volwassen beplanting en een sfeervolle overkapping maken dit een heerlijke plek om te ontspannen. Het nieuwe zonnescherm (2023) draagt bij aan optimaal comfort tijdens zonnige dagen. Aan de voorzijde van de woning kunt u op eigen terrein parkeren (ruimte voor meerdere auto's). Ligging: De woning is gelegen op één van de mooiste plekjes van Heiloo met alle voorzieningen van Heiloo binnen handbereik: winkels, scholen, sportvoorzieningen, NS-station en goede ontsluitingen richting Alkmaar, Haarlem en Amsterdam. Kortom: Een sfeervolle en uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning met luxe woonkeuken, vier slaapkamers, een besloten zonnige tuin en een hoogwaardige afwerking. Molenweg 3 is een huis waar comfort, stijl en rust samenkomen. Plan een bezichtiging en ervaar zelf de sfeer en ruimte van deze bijzondere woning.

Prêt immobilier berekenen

€ 895.000

Coûts d'achat (estimés): € 19.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 17.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 914.750

3,04%

Annuellement

%

€ 44.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 895.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
145 m²
Superficie du terrain
375 m²
Contenu
500 m³
Autre espace intérieur
17 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Aire de la cour arrière
120 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1956
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel, gashaard, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en vloerverwarming

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1851

Google Maps

Voir Heiloo sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Heiloo

Chiffres de logement et de quartier dans Heiloo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heiloo. En 2026 étaient 24.612 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 544.000.

Résidents

24.612

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 544.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

611

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heiloo
Année Résidents
2022 24.417
2023 24.319
2024 24.312
2025 24.341
2026 24.612

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heiloo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 385.000
2022 EUR 417.000
2023 EUR 505.000
2024 EUR 515.000
2025 EUR 544.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 6.745 0-15: 3.431 15-25: 2.617 25-45: 4.563 45-65: 6.985

Niveau d'enseignement

Hoger

44

Praktisch

18

Middelbaar

38

Origine des habitants (2025)

Europa

1.476

Nederland

20.535

Buiten Europa

2.330

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.656
Appartementen 2.998
Tussenwoningen 3.115
Vrijstaande woningen 2.283
Twee-onder-één-kap woningen 1.566

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 415
1925 tot 1950 1.374
1950 tot 1970 3.120
1970 tot 1980 1.941
1980 tot 1990 891
1990 tot 2000 1.029
2000 tot 2010 264
2010 tot 2020 655
2020 en later 450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

2.924

Étiquette C

2.612

Étiquette B

1.549

Étiquette D

1.067

Étiquette G

968

Étiquette F

790

Étiquette E

640

Étiquette A+

426

Étiquette A++

236

Étiquette A+++

194

Étiquette A++++

143

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heiloo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.310 2.810
2021 1.480 2.860
2022 1.140 2.650
2023 980 2.510
2024 930 2.570

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.530

Huurwoning

Gaz: 640 • Électricité: 1.580

Koopwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 2.830

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.540

Tussenwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.400

Vrijstaande woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 3.590

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.160 • Électricité: 2.870

Activité dans Heiloo (2025)

Handel en HORECA 465
Nijverheid en energie 390
Zakelijke dienstverlening 1.065
Overheid, onderwijs en zorg 695
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 260
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 325

Nombre total d'établissements: 3.430

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heiloo
Période Délits
jan 2025 30
jan 2026 52
jul 2025 58
jun 2025 50
mei 2025 48
mrt 2025 83
nov 2024 54
nov 2025 56
okt 2024 76
okt 2025 44
sep 2024 52
sep 2025 52

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heiloo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heiloo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heiloo?

Heiloo telt in 2026 ongeveer 24.612 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heiloo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heiloo is in 2025 circa € 544.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heiloo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heiloo ligt rond € 40.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heiloo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 611 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heiloo?

In Heiloo komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.115 woningen.

Meer maisons in Heiloo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.