Aller directement au contenu
Logo de Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis

IJdenhove 11

3341RE Hendrik-Ido-Ambacht • Zuid-Holland

Vendu

€ 665.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 680.150

Prix d'achat /m²: € 3.800

Galerie de photos

Description

Royaal wonen in stijl! Bent u op zoek naar een ruime, instapklare woning met een verrassend luxe afwerking? Dan is deze hoekwoning met zij- en achteraanbouw PLUS dakopbouw aan de rustige IJdenhove 11 precies wat u zoekt. Met een woonoppervlak van maar liefst 175 m², een speelse indeling en een prachtig aangelegde tuin, biedt deze woning alles voor jarenlang woonplezier. De woning is goed geïsoleerd, heeft een energielabel B en 17 zonnepanelen. Wow! Gelegen op een fijne plek, dichtbij alle voorzieningen van het dorp én uitvalswegen, combineert deze woning het gemak van centraal wonen met comfort en stijl. Begane grond – Stijlvol en licht Bij binnenkomst valt direct de moderne afwerking op. De vloer is voorzien van grote, luxe plavuizen (80x80 cm) en natuurlijk vloerverwarming. De wanden zijn strak gestukt in eigentijdse kleuren. De zwarte binnendeuren en kozijnen geven het geheel een chique en karaktervolle uitstraling. De ruime woonkamer is uitgebouwd aan de achterzijde en beschikt over een lichtstraat en een grote schuifpui met twee deuren naar de tuin. De open keuken is een echte eyecatcher: voorzien van een kookeiland met BORA inductiekookplaat en geïntegreerde afzuiging, een composiet werkblad en veel bergruimte. De ingebouwde apparatuur (grote koelkast, vaatwasser, oven, combi-magnetron) en het barretje met krukken maken het plaatje compleet. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met ruimte voor wasmachine, droger en vriezer, én een deur naar de tuin. Ook is er via hier toegang, middels een vaste trap, tot de extra vijfde slaapkamer boven de zijaanbouw – ook ideaal als werkruimte of hobbykamer, deze kamer is voorzien van een laminaatvloer, dakraam, airco en veel bergruimte. Eerste verdieping – Drie slaapkamers en luxe badkamer De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers, twee voorzien van een laminaatvloer, de ramen zijn voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas en handbediende rolluiken. De ouderslaapkamer aan de achterzijde voorzien van vloerbedekking is extra sfeervol met een cinewall en een combinatie van stucwerk en behang. De moderne badkamer is compleet uitgerust met een inloopdouche (met glazen cabine en drain), wandcloset, dubbel wastafelmeubel, grote verlichte spiegel, designradiator en een plafond met inbouwspots. Alles is strak afgewerkt met vloer- en wandtegels. Tweede verdieping – Vierde slaapkamer en veel bergruimte De zolderverdieping is slim ingedeeld met een voorzolder (opstelling cv-ketel en veel bergruimte), een aparte berging en een fijne vierde slaapkamer. Deze kamer heeft een dakkapel én een Velux dakraam, plus airconditioning voor extra comfort. Ook hier is veel bergruimte achter knieschotten aanwezig. Buitenleven – Genieten in de tuin De achtertuin is fraai aangelegd met groot formaat tuintegels, grindstroken bij de gevel, een houten berging/chalet en een zijpoort. De tuin is bovendien groen aangekleed met leibomen, platanen en een heerlijk geurende jasmijn. Een echte plek om tot rust te komen! Garage – Meer dan genoeg ruimte De vrijstaande garage (27 m²) is voorzien van een betonnen vloer en een elektrisch bedienbare, geïsoleerde sectionaaldeur. Perfect voor het stallen van een auto, fietsen of als extra hobbyruimte. Maatvoering: Voor een goede indicatie van de maatvoering verwijzen wij graag naar de bijgaande plattegronden. Bijzonderheden · Woonoppervlak: ca. 175 m² door achter aanbouw (2020), zijaanbouw (2008) en dakopbouw; · Vijf slaapkamers; · Royaal perceel; · Hoog afwerkingsniveau, instapklaar; · Woonkamer met lichtstraat voor veel licht in de woonkamer; · Geheel vernieuwde meterkast; · Meerdere airco-units aanwezig; · Goed geïsoleerde woning met energielabel B (geldig tot 7-11-2034) · 17 Zonnepanelen; · Achterpui met HR++ beglazing; · Nabij winkels, scholen en uitvalswegen Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 665.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 680.150

3,04%

Annuellement

%

€ 33.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 665.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
175 m²
Superficie du terrain
291 m²
Contenu
618 m³
Espace de stockage externe
27 m²
Aire de la cour arrière
98 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1972
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant ecoTEC (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Garagebox
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
24-11-2025
Date de vente
27-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3341

Google Maps

Localisation de Hendrik-Ido-Ambacht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Hendrik-Ido-Ambacht

Chiffres de logement et de quartier dans Hendrik-Ido-Ambacht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hendrik-Ido-Ambacht. En 2026 étaient 33.107 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 443.000.

Résidents

33.107

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 443.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.093

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hendrik-Ido-Ambacht
Année Résidents
2022 31.663
2023 32.183
2024 32.689
2025 32.859
2026 33.107

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hendrik-Ido-Ambacht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 336.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 443.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 5.777 0-15: 6.552 15-25: 3.912 25-45: 8.257 45-65: 8.361

Niveau d'enseignement

Hoger

29

Praktisch

25

Middelbaar

46

Origine des habitants (2025)

Europa

1.744

Nederland

26.610

Buiten Europa

4.505

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.364
Appartementen 3.322
Tussenwoningen 6.085
Vrijstaande woningen 930
Twee-onder-één-kap woningen 840

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 62
1900 tot 1925 113
1925 tot 1950 353
1950 tot 1970 2.629
1970 tot 1980 1.316
1980 tot 1990 1.580
1990 tot 2000 775
2000 tot 2010 2.507
2010 tot 2020 1.018
2020 en later 998

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.285

Étiquette C

2.993

Étiquette B

1.762

Étiquette D

845

Étiquette E

836

Étiquette A+

392

Étiquette F

373

Étiquette A++

363

Étiquette G

319

Étiquette A+++

227

Étiquette A+++++

31

Étiquette A++++

26

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hendrik-Ido-Ambacht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.030 2.960
2021 1.160 3.040
2022 880 2.850
2023 760 2.670
2024 730 2.730

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.890

Huurwoning

Gaz: 600 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.970

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.900

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.610

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 4.510

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 900 • Électricité: 3.510

Activité dans Hendrik-Ido-Ambacht (2025)

Handel en HORECA 630
Nijverheid en energie 540
Zakelijke dienstverlening 1.025
Overheid, onderwijs en zorg 535
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 455
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 300

Nombre total d'établissements: 3.745

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hendrik-Ido-Ambacht
Période Délits
jan 2025 109
jan 2026 78
jul 2025 110
jun 2025 70
mei 2025 77
mrt 2025 100
nov 2024 89
nov 2025 90
okt 2024 114
okt 2025 95
sep 2024 72
sep 2025 77

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hendrik-Ido-Ambacht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hendrik-Ido-Ambacht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hendrik-Ido-Ambacht?

Hendrik-Ido-Ambacht telt in 2026 ongeveer 33.107 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht is in 2025 circa € 443.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hendrik-Ido-Ambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.093 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hendrik-Ido-Ambacht?

In Hendrik-Ido-Ambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.085 woningen.

Meer maisons in Hendrik-Ido-Ambacht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.