Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis

IJdenhove 11

3341RE Hendrik-Ido-Ambacht • Zuid-Holland

Vendido

€ 665.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 680.150

Precio de compra /m²: € 3.800

Galería de fotos

Descripción

Royaal wonen in stijl! Bent u op zoek naar een ruime, instapklare woning met een verrassend luxe afwerking? Dan is deze hoekwoning met zij- en achteraanbouw PLUS dakopbouw aan de rustige IJdenhove 11 precies wat u zoekt. Met een woonoppervlak van maar liefst 175 m², een speelse indeling en een prachtig aangelegde tuin, biedt deze woning alles voor jarenlang woonplezier. De woning is goed geïsoleerd, heeft een energielabel B en 17 zonnepanelen. Wow! Gelegen op een fijne plek, dichtbij alle voorzieningen van het dorp én uitvalswegen, combineert deze woning het gemak van centraal wonen met comfort en stijl. Begane grond – Stijlvol en licht Bij binnenkomst valt direct de moderne afwerking op. De vloer is voorzien van grote, luxe plavuizen (80x80 cm) en natuurlijk vloerverwarming. De wanden zijn strak gestukt in eigentijdse kleuren. De zwarte binnendeuren en kozijnen geven het geheel een chique en karaktervolle uitstraling. De ruime woonkamer is uitgebouwd aan de achterzijde en beschikt over een lichtstraat en een grote schuifpui met twee deuren naar de tuin. De open keuken is een echte eyecatcher: voorzien van een kookeiland met BORA inductiekookplaat en geïntegreerde afzuiging, een composiet werkblad en veel bergruimte. De ingebouwde apparatuur (grote koelkast, vaatwasser, oven, combi-magnetron) en het barretje met krukken maken het plaatje compleet. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met ruimte voor wasmachine, droger en vriezer, én een deur naar de tuin. Ook is er via hier toegang, middels een vaste trap, tot de extra vijfde slaapkamer boven de zijaanbouw – ook ideaal als werkruimte of hobbykamer, deze kamer is voorzien van een laminaatvloer, dakraam, airco en veel bergruimte. Eerste verdieping – Drie slaapkamers en luxe badkamer De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers, twee voorzien van een laminaatvloer, de ramen zijn voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas en handbediende rolluiken. De ouderslaapkamer aan de achterzijde voorzien van vloerbedekking is extra sfeervol met een cinewall en een combinatie van stucwerk en behang. De moderne badkamer is compleet uitgerust met een inloopdouche (met glazen cabine en drain), wandcloset, dubbel wastafelmeubel, grote verlichte spiegel, designradiator en een plafond met inbouwspots. Alles is strak afgewerkt met vloer- en wandtegels. Tweede verdieping – Vierde slaapkamer en veel bergruimte De zolderverdieping is slim ingedeeld met een voorzolder (opstelling cv-ketel en veel bergruimte), een aparte berging en een fijne vierde slaapkamer. Deze kamer heeft een dakkapel én een Velux dakraam, plus airconditioning voor extra comfort. Ook hier is veel bergruimte achter knieschotten aanwezig. Buitenleven – Genieten in de tuin De achtertuin is fraai aangelegd met groot formaat tuintegels, grindstroken bij de gevel, een houten berging/chalet en een zijpoort. De tuin is bovendien groen aangekleed met leibomen, platanen en een heerlijk geurende jasmijn. Een echte plek om tot rust te komen! Garage – Meer dan genoeg ruimte De vrijstaande garage (27 m²) is voorzien van een betonnen vloer en een elektrisch bedienbare, geïsoleerde sectionaaldeur. Perfect voor het stallen van een auto, fietsen of als extra hobbyruimte. Maatvoering: Voor een goede indicatie van de maatvoering verwijzen wij graag naar de bijgaande plattegronden. Bijzonderheden · Woonoppervlak: ca. 175 m² door achter aanbouw (2020), zijaanbouw (2008) en dakopbouw; · Vijf slaapkamers; · Royaal perceel; · Hoog afwerkingsniveau, instapklaar; · Woonkamer met lichtstraat voor veel licht in de woonkamer; · Geheel vernieuwde meterkast; · Meerdere airco-units aanwezig; · Goed geïsoleerde woning met energielabel B (geldig tot 7-11-2034) · 17 Zonnepanelen; · Achterpui met HR++ beglazing; · Nabij winkels, scholen en uitvalswegen Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 665.000

Coste del comprador (estimado): € 15.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 680.150

3,04%

Anualmente

%

€ 33.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 665.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
175 m²
Área del lote
291 m²
Contenido
618 m³
Espacio de almacenamiento externo
27 m²
Área del jardín trasero
98 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant ecoTEC (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Garagebox
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
24-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3341

Mapas de Google

Ubicación de Hendrik-Ido-Ambacht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Hendrik-Ido-Ambacht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hendrik-Ido-Ambacht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hendrik-Ido-Ambacht. En 2026 había 33.107 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 443.000.

Inhabitantes

33.107

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 443.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.093

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hendrik-Ido-Ambacht
Año Inhabitantes
2022 31.663
2023 32.183
2024 32.689
2025 32.859
2026 33.107

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hendrik-Ido-Ambacht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 336.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 443.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 5.777 0-15: 6.552 15-25: 3.912 25-45: 8.257 45-65: 8.361

Nivel académico

Hoger

29

Praktisch

25

Middelbaar

46

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.744

Nederland

26.610

Buiten Europa

4.505

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.364
Appartementen 3.322
Tussenwoningen 6.085
Vrijstaande woningen 930
Twee-onder-één-kap woningen 840

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 62
1900 tot 1925 113
1925 tot 1950 353
1950 tot 1970 2.629
1970 tot 1980 1.316
1980 tot 1990 1.580
1990 tot 2000 775
2000 tot 2010 2.507
2010 tot 2020 1.018
2020 en later 998

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.285

Etiqueta C

2.993

Etiqueta B

1.762

Etiqueta D

845

Etiqueta E

836

Etiqueta A+

392

Etiqueta F

373

Etiqueta A++

363

Etiqueta G

319

Etiqueta A+++

227

Etiqueta A+++++

31

Etiqueta A++++

26

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hendrik-Ido-Ambacht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.030 2.960
2021 1.160 3.040
2022 880 2.850
2023 760 2.670
2024 730 2.730

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.890

Huurwoning

Gas: 600 • Electricidad: 1.910

Koopwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.970

Appartement

Gas: 540 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 730 • Electricidad: 2.610

Vrijstaande woning

Gas: 1.290 • Electricidad: 4.510

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 900 • Electricidad: 3.510

Actividad empresarial en Hendrik-Ido-Ambacht (2025)

Handel en HORECA 630
Nijverheid en energie 540
Zakelijke dienstverlening 1.025
Overheid, onderwijs en zorg 535
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 455
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 300

Número total de establecimientos empresariales: 3.745

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hendrik-Ido-Ambacht
Periodo Delitos
jan 2025 109
jan 2026 78
jul 2025 110
jun 2025 70
mei 2025 77
mrt 2025 100
nov 2024 89
nov 2025 90
okt 2024 114
okt 2025 95
sep 2024 72
sep 2025 77

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hendrik-Ido-Ambacht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hendrik-Ido-Ambacht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hendrik-Ido-Ambacht?

Hendrik-Ido-Ambacht telt in 2026 ongeveer 33.107 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht is in 2025 circa € 443.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hendrik-Ido-Ambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.093 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hendrik-Ido-Ambacht?

In Hendrik-Ido-Ambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.085 woningen.

Meer viviendas in Hendrik-Ido-Ambacht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.