Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

P.C. Hooftlaan 96

7552HG Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 750.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 766.850

Prix d'achat /m²: € 0

Galerie de photos

Description

Luxe en ruim wonen in het prestigieuze "Drienerstaete", gerealiseerd in 2019! Waar eens een grauw kantoorgebouw stond (bij velen bekend als het Tebodin-gebouw), staat nu een luxe en exclusief appartementencomplex met 29 appartementen. Binnen het gebouw mogen wij te koop aanbieden een prachtig appartement op de derde woonlaag, met een riant woonoppervlak van 187 m2 en een balkon van maar liefst ca. 34 m2; bovengemiddeld ruim, buitengewoon comfortabel! Het appartement wordt daarnaast aangeboden met een eigen parkeerplaats en berging in de ondergelegen parkeerkelder en een garagebox te bereiken via het parkeerterrein van Drienerstaete. Omdat het gebouw slechts enkele jaren geleden is gerealiseerd, beschik je hier over een goed geïsoleerd, luxe aangekleed appartement in een eveneens fraai uitgevoerd gebouw. Het appartement biedt onder andere 2 ruime slaapkamers, een royale inpandige bijkeuken/berging, een heerlijk lichte en ruime woonkamer met open (woon)keuken en is tot slot zeer compleet uitgevoerd met onder andere vloerverwarming en airconditioning. Gelegen in de groene woonwijk Groot Driene woon je hier in een heerlijke omgeving en de locatie is een zeer praktisch vertrekpunt naar allerlei voorzieningen. Zo vind je het complete winkelcentrum Groot Driene op steenworpafstand, zijn het centrum van Hengelo maar ook de stad Enschede in een mum van tijd te bereiken en sta je tot slot binnen enkele minuten in het buitengebied, waar je heerlijk kunt fietsen, wandelen of golfen bij Golfclub Driene. Kortom, een prachtig appartement in een exclusief wooncomplex, hoogwaardig en luxe uitgevoerd, op een heerlijke en bovenal praktische locatie in Hengelo. Zou jij hier willen wonen? Dan leiden we je graag rond; neem contact op voor een bezichtiging! Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert ieder appartement met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website, waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken, die voor verschillende data en tijdstippen de zon in het appartement en op het balkon laat zien. Complex: Een fraai aangeklede en ingerichte entree, zowel buiten als binnen. Trappenhuis, videofoon, bergingen en lift. Indeling appartement: Voordeur op de derde woonlaag. Entree/hal met een lange stijlvolle gang van waaruit alle vertrekken toegankelijk zijn. Allereerst de meterkast, een toilet met fontein, 2 royale slaapkamers beide voorzien van vaste kasten, een luxe badkamer met ruime inloopdouche, een ligbad, wastafel, hangend toilet en een zwevend badkamermeubel met volop bergruimte. Ruime en zeer lichte woonkamer, schuifpui naar het riante balkon van 34 m2 en een luxe open (woon)keuken met bareiland, een keramisch aanrechtblad en hoogwaardige inbouwapparatuur: 3-lade vriezer, koelkast, combi-oven, quooker, afzuigkap, inductiekookplaat en een koffiecorner. Door de forse plafondhoogte van bijna 3 meter voelen alle ruimtes bijzonder prettig en ruimtelijk aan; iets wat je binnen moet ervaren! Parkeren en berging: Een eigen berging en parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage en een garagebox met roldeur te bereiken via het parkeerterrein van Drienerstaete. Het parkeerterrein biedt daarnaast volop parkeerruimte voor bezoekers. Bijzonderheden: - Type: appartement (derde woonlaag); - Bouwjaar: 2018/2019; - Energielabel A; - Woonoppervlakte: 187 m2; - Balkon: ca. 34 m2; - Ruime en lichte woonkamer met luxe open (woon)keuken; - 2 ruime slaapkamers met vaste kasten; - Fijne ruime badkamer met ruime inloopdouche, ligbad, badkamermeubel, hangend toilet en een wastafel; - Volledig voorzien van vloerverwarming; - Eigen parkeerplaats en berging onder het gebouw en een eigen garagebox op de begane grond; - Zeer courante locatie en uitvalsbasis voor vele voorzieningen; - Zeer actieve en financieel gezond opererende Vereniging van Eigenaars; - De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt €255,68; In de koopakte (model NVM) zullen de volgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden wanneer een schriftelijke koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste). - Bij deze woning is de niet zelfbewoningsclausule van toepassing. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: in overleg. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Interesse in dit appartement? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.

Prêt immobilier berekenen

€ 750.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 766.850

3,04%

Annuellement

%

€ 37.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 750.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
5 woonlagen
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
187 m²
Contenu
618 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
34 m²
Espace de stockage externe
49 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2019
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel, elektrische verwarming en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
Type de garage
Garagebox, parkeerkelder en parkeerplaats
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-08-2025
Date de vente
14-09-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7552

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.