Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij van Wijnen

Van Zuilenlaan 12

3829AR Hooglanderveen • Utrecht

Vendu

€ 499.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.840

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.990) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 511.340

Prix d'achat /m²: € 7.035

Galerie de photos

Description

Achter de karakteristieke voorgevel van deze twee-onder-een kapwoning gaat verrassend veel ruimte schuil. Met drie slaapkamers en de badkamer boven is er genoeg plek voor een gezin, terwijl de woonkamer en de lichte eetkeuken op de begane grond een fraai geheel vormen. Parkeren kan op het achterste deel van de oprit en de L-vormige garage/berging met zolder heeft een totale oppervlakte van circa 37 m2. Er is veel groen in de straat en de supermarkt, diverse winkels en andere voorzieningen vind je om de hoek. Dit is een fantastische plek om te wonen, met Amersfoort en Hoevelaken op fietsafstand! Indeling: Begane grond: Ook al lopen veel mensen achterom, de entree van deze woning is aan de voorzijde. Via de rode voordeur is de hal te bereiken, met de trap naar de eerste verdieping. Rechts in de hal is een deur naar de woonkamer, met lichtinval vanaf drie kanten en meerdere vaste kasten. In de aanbouw is de keuken, met dezelfde tegelvloer als de woonkamer. Er is plek voor een tweede eettafel of ontbijttafel, waar de ochtendzon door het grote raam naar binnen valt. De meer dan 3.50 meter lange wandopstelling is voorzien van inbouwapparatuur en rechts in de hal is de toiletruimte, met deels betegelde wanden. Eerste verdieping: Dankzij de dakopbouw aan de voor- én achterzijde is de ruimte op de eerste verdieping fors vergroot. Vanaf de overloop is er toegang tot drie slaapkamers, waarvan twee aan de voorzijde. Er zijn twee kamers die groot genoeg zijn om in te richten met een tweepersoonsbed, terwijl de derde slaapkamer een zeer geschikte kinderkamer of werkkamer is. Aan de achterzijde is de badkamer, met een groot raam en wand-/vloertegels in lichte kleuren. De ruimte is ingedeeld met een ligbad/douche, een wastafel en een tweede toilet. Vliering: In de nok van de woning is een vliering, te bereiken vanaf de overloop. Bijgebouw: Voor de auto, fietsen, een motor en als hobbyruimte is de L-vormige garage/berging een prima plek. De sectionaalpoort is met een druk op de knop te openen en voorzieningen als elektra, water en afvoer zijn aanwezig. Erg handig is de bergzolder, voor de winterbanden en de vakantiespullen. Tuin: Dit charmante huis heeft een leuk aangelegde voortuin, een oprit met plantenborder en een circa 15 meter lange achtertuin met eigen achterom. Het overdekte terras is van goed formaat, net als de rechthoekige vijver. Groen is gecombineerd met grote tuintegels, met een fijn zonneterras aan de voorzijde van het bijgebouw. Bijzonderheden: - Naar eigen smaak/idee te moderniseren en te verduurzamen woning - Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas 2024) - Parkeergelegenheid op eigen terrein (achterste deel oprit en een garage/berging) - Aangebouwde keuken en een groot, overdekt terras - Drie slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping - Energielabel F Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 499.500

Coûts d'achat (estimés): € 11.840

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.990) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 511.340

3,04%

Annuellement

%

€ 24.975

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 499.500 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
71 m²
Superficie du terrain
230 m²
Contenu
270 m³
Autre espace intérieur
6 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²
Espace de stockage externe
38 m²
Aire de la cour arrière
52 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1923
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het oosten
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
09-01-2026
Date de vente
02-03-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektrische deur, vliering, elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3829

Google Maps

Carte de Hooglanderveen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Hooglanderveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hooglanderveen. En 2025 étaient 4.835 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 585.000.

Résidents

4.835

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 585.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

83

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hooglanderveen
Année Résidents
2021 4.935
2022 4.910
2023 4.875
2024 4.870
2025 4.835

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hooglanderveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 419.000
2022 EUR 463.000
2023 EUR 543.000
2024 EUR 546.000
2025 EUR 585.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 555 0-15: 1.030 15-25: 680 25-45: 1.130 45-65: 1.430

Niveau d'enseignement

Hoger

1.590

Praktisch

580

Middelbaar

1.340

Origine des habitants (2025)

Europa

230

Nederland

3.910

Buiten Europa

695

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 340
Appartementen 251
Tussenwoningen 622
Vrijstaande woningen 267
Twee-onder-één-kap woningen 285

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 26
1950 tot 1970 271
1970 tot 1980 43
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 113
2000 tot 2010 681
2010 tot 2020 299
2020 en later 15

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.067

Étiquette C

253

Étiquette B

233

Étiquette D

67

Étiquette E

54

Étiquette F

44

Étiquette A+

35

Étiquette G

30

Étiquette A+++

11

Étiquette A++

6

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hooglanderveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.150 3.290
2021 1.300 3.430
2022 1.030 3.230
2023 880 3.040
2024 860 3.180

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 920 • Électricité: 3.040

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 3.380

Appartement

Gaz: 620 • Électricité: 1.690

Tussenwoning

Gaz: 770 • Électricité: 2.650

Vrijstaande woning

Gaz: 1.220 • Électricité: 4.690

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.640

Activité dans Hooglanderveen (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 195
Overheid, onderwijs en zorg 115
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 585

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hooglanderveen
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 11
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 4
nov 2024 9
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 6
sep 2024 16
sep 2025 6

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hooglanderveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hooglanderveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hooglanderveen?

Hooglanderveen telt in 2025 ongeveer 4.835 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen is in 2025 circa € 585.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen ligt rond € 40.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hooglanderveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 83 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hooglanderveen?

In Hooglanderveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 622 woningen.

Meer maisons in Hooglanderveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.