Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaardij van Wijnen

Van Zuilenlaan 12

3829AR Hooglanderveen • Utrecht

Verkauft

€ 499.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.840

2 % Übertragungssteuer (€ 9.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 511.340

Kaufpreis /m²: € 7.035

Fotoalbum

Beschreibung

Achter de karakteristieke voorgevel van deze twee-onder-een kapwoning gaat verrassend veel ruimte schuil. Met drie slaapkamers en de badkamer boven is er genoeg plek voor een gezin, terwijl de woonkamer en de lichte eetkeuken op de begane grond een fraai geheel vormen. Parkeren kan op het achterste deel van de oprit en de L-vormige garage/berging met zolder heeft een totale oppervlakte van circa 37 m2. Er is veel groen in de straat en de supermarkt, diverse winkels en andere voorzieningen vind je om de hoek. Dit is een fantastische plek om te wonen, met Amersfoort en Hoevelaken op fietsafstand! Indeling: Begane grond: Ook al lopen veel mensen achterom, de entree van deze woning is aan de voorzijde. Via de rode voordeur is de hal te bereiken, met de trap naar de eerste verdieping. Rechts in de hal is een deur naar de woonkamer, met lichtinval vanaf drie kanten en meerdere vaste kasten. In de aanbouw is de keuken, met dezelfde tegelvloer als de woonkamer. Er is plek voor een tweede eettafel of ontbijttafel, waar de ochtendzon door het grote raam naar binnen valt. De meer dan 3.50 meter lange wandopstelling is voorzien van inbouwapparatuur en rechts in de hal is de toiletruimte, met deels betegelde wanden. Eerste verdieping: Dankzij de dakopbouw aan de voor- én achterzijde is de ruimte op de eerste verdieping fors vergroot. Vanaf de overloop is er toegang tot drie slaapkamers, waarvan twee aan de voorzijde. Er zijn twee kamers die groot genoeg zijn om in te richten met een tweepersoonsbed, terwijl de derde slaapkamer een zeer geschikte kinderkamer of werkkamer is. Aan de achterzijde is de badkamer, met een groot raam en wand-/vloertegels in lichte kleuren. De ruimte is ingedeeld met een ligbad/douche, een wastafel en een tweede toilet. Vliering: In de nok van de woning is een vliering, te bereiken vanaf de overloop. Bijgebouw: Voor de auto, fietsen, een motor en als hobbyruimte is de L-vormige garage/berging een prima plek. De sectionaalpoort is met een druk op de knop te openen en voorzieningen als elektra, water en afvoer zijn aanwezig. Erg handig is de bergzolder, voor de winterbanden en de vakantiespullen. Tuin: Dit charmante huis heeft een leuk aangelegde voortuin, een oprit met plantenborder en een circa 15 meter lange achtertuin met eigen achterom. Het overdekte terras is van goed formaat, net als de rechthoekige vijver. Groen is gecombineerd met grote tuintegels, met een fijn zonneterras aan de voorzijde van het bijgebouw. Bijzonderheden: - Naar eigen smaak/idee te moderniseren en te verduurzamen woning - Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas 2024) - Parkeergelegenheid op eigen terrein (achterste deel oprit en een garage/berging) - Aangebouwde keuken en een groot, overdekt terras - Drie slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping - Energielabel F Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 499.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.840

2 % Übertragungssteuer (€ 9.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 511.340

3,04%

Jährlich

%

€ 24.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 499.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
71 m²
Fläche des Grundstücks
230 m²
Inhalt
270 m³
Sonstiger Innenraum
6 m²
Gebäude mit Außenbereich
15 m²
Externe Berghalle
38 m²
Hinterhof Fläche
52 m²

Bau und Energie

Baujahr
1923
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
F

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het oosten
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
09-01-2026
Verkaufsdatum
02-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur, vliering, elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3829

Google Karten

Karte von Hooglanderveen

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Hooglanderveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hooglanderveen. In 2025 waren da 4.835 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 585.000.

Einwohner

4.835

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 585.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.600

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

83

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Einwohner
2021 4.935
2022 4.910
2023 4.875
2024 4.870
2025 4.835

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 419.000
2022 EUR 463.000
2023 EUR 543.000
2024 EUR 546.000
2025 EUR 585.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 555 0-15: 1.030 15-25: 680 25-45: 1.130 45-65: 1.430

Ausbildungsstufe

Hoger

1.590

Praktisch

580

Middelbaar

1.340

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

230

Nederland

3.910

Buiten Europa

695

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 340
Appartementen 251
Tussenwoningen 622
Vrijstaande woningen 267
Twee-onder-één-kap woningen 285

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 26
1950 tot 1970 271
1970 tot 1980 43
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 113
2000 tot 2010 681
2010 tot 2020 299
2020 en later 15

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.067

Bezeichnung C

253

Bezeichnung B

233

Bezeichnung D

67

Bezeichnung E

54

Bezeichnung F

44

Bezeichnung A+

35

Bezeichnung G

30

Bezeichnung A+++

11

Bezeichnung A++

6

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.150 3.290
2021 1.300 3.430
2022 1.030 3.230
2023 880 3.040
2024 860 3.180

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 920 • Strom: 3.040

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 1.910

Koopwoning

Gas: 940 • Strom: 3.380

Appartement

Gas: 620 • Strom: 1.690

Tussenwoning

Gas: 770 • Strom: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 1.220 • Strom: 4.690

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 3.640

Betriebsaktivität in Hooglanderveen (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 195
Overheid, onderwijs en zorg 115
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Gesamtanzahl der Firmensitze: 585

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hooglanderveen
Periode Verbrechen
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 11
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 4
nov 2024 9
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 6
sep 2024 16
sep 2025 6

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hooglanderveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hooglanderveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hooglanderveen?

Hooglanderveen telt in 2025 ongeveer 4.835 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen is in 2025 circa € 585.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen ligt rond € 40.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hooglanderveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 83 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hooglanderveen?

In Hooglanderveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 622 woningen.

Meer Häuser in Hooglanderveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.