Aller directement au contenu
Logo de Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde

Johannes Vermeerstraat 14

7131SB Lichtenvoorde • Gelderland

Vendu

€ 389.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 398.630

Prix d'achat /m²: € 3.268

Galerie de photos

Description

Sfeervol, volledig vernieuwd en verduurzaamd wonen in een heerlijke hoekwoning Aan de Johannes Vermeerstraat 14 staat een bijzonder fraaie hoekwoning die sinds het jaar 2016 op hoog niveau is gemoderniseerd. De woning is tot in detail aangepakt, verduurzaamd en afgewerkt. Dankzij vloerisolatie, dakisolatie, gevelisolatie en volledig kunststof kozijnen en deuren met HR++ beglazing is het wooncomfort optimaal. De PVC-vloeren die je door de gehele woning terugvindt zorgen voor een rustige, warme en moderne basis. WONING Bij binnenkomst in de lichte en verzorgde entree wordt meteen duidelijk dat dit huis met veel aandacht is vernieuwd. De hal is voorzien van een modern toilet met betonlookafwerking, een meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. De doorgelegde PVC-vloer in lichte houtlook loopt vanuit de hal door naar de royale leefruimte en versterkt het gevoel van eenheid en luxe. Op de gehele begane grond ligt bovendien vloerverwarming, wat het wooncomfort nog verder verhoogt. De woonkamer aan de voorzijde voelt ruim en sfeervol aan. Het grote raam aan de straatzijde zorgt voor veel natuurlijke lichtinval en doordat er geen directe overburen zijn, geniet je hier van een vrij uitzicht. Het zitgedeelte is stijlvol ingericht met een prachtige wandafwerking in verticale wandpanelen en een zwevend tv-meubel. Het geheel straalt rust en moderniteit uit, met oog voor detail. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich het eetgedeelte. Dankzij de openslaande tuindeuren is dit een heerlijke lichte plek waar de tuin als vanzelf bij de leefruimte betrokken wordt. Er is volop ruimte voor een royale eettafel, een fijne plek om samen te komen met familie en vrienden. In het verlengde van de eetkamer ligt de open keuken, die in 2017 volledig is vernieuwd. De keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en is voorzien van moderne apparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vaatwasser, koel-vriescombinatie, afzuigkap en een oven. Het donkere natuurstenen werkblad vormt een mooi contrast met het lichte geheel. De spotverlichting maakt de ruimte aangenaam en geeft de keuken een moderne uitstraling. Via de keuken bereik je de geïsoleerde bijkeuken. Deze ruimte is strak afgewerkt, heeft een handige bergvliering en biedt plaats aan de witgoedopstelling. De bijkeuken fungeert tevens als achterom, zoals gebruikelijk in de Achterhoek, en is daardoor praktisch ingericht met garderoberuimte. Ook hier zijn spotjes geplaatst die de ruimte een frisse en verzorgde uitstraling geven. Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De ruime ouderslaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning en biedt meer dan voldoende ruimte voor een groot bed en kasten. Aan de voorzijde bevindt zich een tweede ruime slaapkamer met zicht op de straat. De derde slaapkamer, uitgevoerd met sfeervolle lambrisering, is ideaal als kinderkamer of hobbyruimte. Op de gehele verdieping ligt dezelfde strakke PVC-vloer als beneden, wat zorgt voor een mooi doorlopend geheel. De badkamer is in 2017 volledig vernieuwd en heeft een moderne, luxe uitstraling. De ruime inloopdouche met beton ciré wanden vormt een stijlvol middelpunt. Daarnaast beschikt de badkamer over een fraai wastafelmeubel, een wastafel in moderne vormgeving, vloerverwarming en een toilet. De ruimte voelt fris, strak en tijdloos aan. Via een vaste trap kom je op de tweede verdieping. De overloop biedt toegang tot extra bergruimte en een vaste kast met hierin de cv-installatie. De slaapkamer op deze verdieping is royaal bemeten en zeer licht dankzij de grote dakkapel die over de volledige breedte van de kamer is geplaatst. Hierdoor is deze verdieping uitstekend te gebruiken als extra slaapkamer, werkruimte of hobbyruimte. Ook hier ligt een nette PVC-vloer. BUITENRUIMTE De voortuin is verzorgd aangelegd en bestaat uit een combinatie van bestrating, een nette haag en moderne plantenbakken. De hoekligging van de woning zorgt voor extra ruimte aan de zijkant. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk en prettig ingedeeld, met een royaal terras direct achter de woning. Achter in de tuin is in 2018 een prachtige overkapping gerealiseerd die voelt als een verlengstuk van de woonruimtes. De warme uitstraling van het hout, de sfeervolle wandverlichting en de ruimtelijke opzet maken dit een heerlijke plek om het hele jaar door te genieten. Naast de overkapping bevindt zich de praktische berging, die volledig in dezelfde lijn en stijl is opgebouwd. Hierdoor vormt de overkapping met berging één mooi, samenhangend geheel. De berging biedt voldoende ruimte voor fietsen, tuingereedschap en andere opbergspullen. De verbrede tuinpoort (1,25m) aan de zijkant zorgt ervoor dat de tuin ook gemakkelijk te betreden is met bakfietsen of motoren. LIGGING Binnen enkele minuten wandel of fiets je naar het centrum van Lichtenvoorde, waar winkels, supermarkten, horeca en weekmarkt te vinden zijn. Ook scholen, sportfaciliteiten, speeltuinen en bushaltes liggen in de directe omgeving. De ligging aan de rand van de wijk maakt dat je gemakkelijk het dorp uit rijdt richting Aalten, Winterswijk of Groenlo. Een ideale combinatie van rust, ruimte en bereikbaarheid. KENMERKEN: • Woonoppervlakte van 119 m2 • Perceeloppervlakte van 200 m2 • Inhoud woning 432 m3 • Energielabel C (geldig tot 27-11-2035) • Vloerisolatie, dakisolatie, gevelisolatie en volledig kunststof kozijnen en deuren met HR++ beglazing • Keuken, badkamer, toiletruimte vernieuwd in 2017 • Overkapping met berging geplaatst in 2018 • Schutting vernieuwd in 2022 VRAAGPRIJS: € 389.000,- K.K. AANVAARDING: IN OVERLEG Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een waarborgsom of bankgarantie te stellen ter hoogte van 10% van de koopsom Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 389.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 398.630

2,78%

Annuellement

%

€ 19.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 389.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
119 m²
Superficie du terrain
200 m²
Contenu
432 m³
Autre espace intérieur
3 m²
Espace de stockage externe
14 m²
Aire de la cour arrière
93 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1975
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
05-12-2025
Date de vente
28-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7131

Google Maps

Lichtenvoorde sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Lichtenvoorde

Chiffres de logement et de quartier dans Lichtenvoorde

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lichtenvoorde. En 2026 étaient 12.994 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.000.

Résidents

12.994

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Année Résidents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lichtenvoorde
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Niveau d'enseignement

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origine des habitants (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.067

Étiquette A

1.491

Étiquette B

883

Étiquette D

474

Étiquette F

319

Étiquette G

255

Étiquette E

183

Étiquette A++

141

Étiquette A+

128

Étiquette A++++

44

Étiquette A+++

40

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lichtenvoorde
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.920

Koopwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.990

Activité dans Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Nombre total d'établissements: 1.650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lichtenvoorde
Période Délits
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lichtenvoorde.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lichtenvoorde

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer maisons in Lichtenvoorde

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.