Aller directement au contenu
Logo de Steentjes & Scharenborg

Rossinistraat 10

7131GH Lichtenvoorde • Gelderland

Vendu

€ 625.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 639.350

Prix d'achat /m²: € 4.280

Galerie de photos

Description

Deze mooie VRIJSTAANDE WONING is in 2020 grondig gemoderniseerd en biedt nu de perfecte balans tussen ruimte en hedendaags comfort. De woning is gelegen in graag bewoonde en ruime opgezette jaren '60 wijk en staat op een royaal perceel op de hoek van de straat en is voorzien van eigen oprit en houten schuur. Indeling: BEGANE GROND: Je komt binnen in de ruime hal met kelderkast en toilet en trapopgang en loopt door naar open keuken die voorzien van een modern kookeiland met bar en een kastenwand. De keuken is voorzien van inbouwapparaten zoals een inductiekookplaat met afzuiging, Quooker kraan, grote koelkast en vaatwasser. Via de keuken bereik je de ruime en lichte woonkamer, die opgedeeld is in een zit- en eetgedeelte. Het eetgedeelte heeft zicht op de verzorgde achtertuin en beschikt over openslaande tuindeuren. Aan de andere zijde van de keuken zijn de speelkamer en de bijkeuken gesitueerd. EERSTE VERDIEPING: Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot vier slaapkamers, voorzien van inbouwkasten. De ouderslaapkamer heeft tevens een balkon. De badkamer is voorzien van een wastafelmeubel, inloopdouche en toilet. TWEEDE VERDIEPING: Deze verdieping is middels een vaste trap te bereiken. De ruimte is netjes afgetimmerd, voorzien van 2 dakramen en te gebruiken als 5e slaapkamer, kantoorruimte of bergzolder. BUITENLEVEN: Aan de voorzijde van de woning bevindt zich het oprit met ruimte voor 2 auto’s. De woning beschikt over royale tuin met volop mogelijkheden om te genieten van het buitenleven of voor kinderen om te spelen. De houten schuur is perfect te gebruiken als extra opslagruimte, werkplaats of hobbyruimte. ALGEMEEN: – Bouwjaar 1966 – Perceelgrootte 633 m² – Woonoppervlakte 146 m² – Inhoud 612 m³ – Energielabel A – De woning wordt verwarmd middels een gasgestookte combi-ketel (Atag 2024) – Begane grond voorzien vloerverwarming – Kozijnen op begane grond vervangen in 2021 en voorzien van HR++ glas – Woning beschikt over 16 zonnepanelen – Wanden en plafonds op begane grond gestuct en voorzien van renovlies behang – Aluminium binnendeuren op de begane grond – Centrumvoorzieningen en basisschool op loopafstand Aanvaarding in overleg. Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal deze een schriftelijke door een bankinstelling afgegeven bankgarantie doen stellen ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. In plaats van deze bankgarantie te stellen kan koper een waarborgsom storten op de derdengeldenrekening van de notaris ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. Ouderdomsclausule is van toepassing op deze woning. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 625.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 639.350

3,04%

Annuellement

%

€ 31.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 625.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
146 m²
Superficie du terrain
633 m²
Contenu
612 m³
Autre espace intérieur
18 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
15 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1966
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Atag (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
14-02-2026
Date de vente
21-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7131

Google Maps

Lichtenvoorde sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Lichtenvoorde

Chiffres de logement et de quartier dans Lichtenvoorde

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lichtenvoorde. En 2026 étaient 12.994 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.000.

Résidents

12.994

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Année Résidents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lichtenvoorde
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Niveau d'enseignement

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origine des habitants (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.067

Étiquette A

1.491

Étiquette B

883

Étiquette D

474

Étiquette F

319

Étiquette G

255

Étiquette E

183

Étiquette A++

141

Étiquette A+

128

Étiquette A++++

44

Étiquette A+++

40

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lichtenvoorde
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.920

Koopwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.990

Activité dans Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Nombre total d'établissements: 1.650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lichtenvoorde
Période Délits
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lichtenvoorde.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lichtenvoorde

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer maisons in Lichtenvoorde

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.