Inhabitantes
12.994
Último año: 2026
€ 625.000 k.k.
Coste del comprador (estimado): € 14.350
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total incl. k.k.: € 639.350
Precio de compra /m²: € 4.280
Deze mooie VRIJSTAANDE WONING is in 2020 grondig gemoderniseerd en biedt nu de perfecte balans tussen ruimte en hedendaags comfort. De woning is gelegen in graag bewoonde en ruime opgezette jaren '60 wijk en staat op een royaal perceel op de hoek van de straat en is voorzien van eigen oprit en houten schuur. Indeling: BEGANE GROND: Je komt binnen in de ruime hal met kelderkast en toilet en trapopgang en loopt door naar open keuken die voorzien van een modern kookeiland met bar en een kastenwand. De keuken is voorzien van inbouwapparaten zoals een inductiekookplaat met afzuiging, Quooker kraan, grote koelkast en vaatwasser. Via de keuken bereik je de ruime en lichte woonkamer, die opgedeeld is in een zit- en eetgedeelte. Het eetgedeelte heeft zicht op de verzorgde achtertuin en beschikt over openslaande tuindeuren. Aan de andere zijde van de keuken zijn de speelkamer en de bijkeuken gesitueerd. EERSTE VERDIEPING: Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot vier slaapkamers, voorzien van inbouwkasten. De ouderslaapkamer heeft tevens een balkon. De badkamer is voorzien van een wastafelmeubel, inloopdouche en toilet. TWEEDE VERDIEPING: Deze verdieping is middels een vaste trap te bereiken. De ruimte is netjes afgetimmerd, voorzien van 2 dakramen en te gebruiken als 5e slaapkamer, kantoorruimte of bergzolder. BUITENLEVEN: Aan de voorzijde van de woning bevindt zich het oprit met ruimte voor 2 auto’s. De woning beschikt over royale tuin met volop mogelijkheden om te genieten van het buitenleven of voor kinderen om te spelen. De houten schuur is perfect te gebruiken als extra opslagruimte, werkplaats of hobbyruimte. ALGEMEEN: – Bouwjaar 1966 – Perceelgrootte 633 m² – Woonoppervlakte 146 m² – Inhoud 612 m³ – Energielabel A – De woning wordt verwarmd middels een gasgestookte combi-ketel (Atag 2024) – Begane grond voorzien vloerverwarming – Kozijnen op begane grond vervangen in 2021 en voorzien van HR++ glas – Woning beschikt over 16 zonnepanelen – Wanden en plafonds op begane grond gestuct en voorzien van renovlies behang – Aluminium binnendeuren op de begane grond – Centrumvoorzieningen en basisschool op loopafstand Aanvaarding in overleg. Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal deze een schriftelijke door een bankinstelling afgegeven bankgarantie doen stellen ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. In plaats van deze bankgarantie te stellen kan koper een waarborgsom storten op de derdengeldenrekening van de notaris ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. Ouderdomsclausule is van toepassing op deze woning. Lees de volledige omschrijving
€ 625.000
Coste del comprador (estimado): € 14.350
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 639.350
3,04%
Anualmente
€ 31.250
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.
Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Vista espacial del área de trabajo en Lichtenvoorde
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lichtenvoorde. En 2026 había 12.994 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 334.000.
Inhabitantes
12.994
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 334.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
241
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2021 | 12.905 |
| 2022 | 12.900 |
| 2023 | 13.010 |
| 2024 | 13.080 |
| 2025 | 13.135 |
| 2026 | 12.994 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 242.000 |
| 2022 | EUR 258.000 |
| 2023 | EUR 285.000 |
| 2024 | EUR 302.000 |
| 2025 | EUR 334.000 |
Hoger
2.670
Praktisch
2.340
Middelbaar
4.540
Europa
520
Nederland
11.945
Buiten Europa
675
Etiqueta C
2.067
Etiqueta A
1.491
Etiqueta B
883
Etiqueta D
474
Etiqueta F
319
Etiqueta G
255
Etiqueta E
183
Etiqueta A++
141
Etiqueta A+
128
Etiqueta A++++
44
Etiqueta A+++
40
Etiqueta A+++++
3
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.290 | 2.990 |
| 2021 | 1.460 | 3.030 |
| 2022 | 1.150 | 2.830 |
| 2023 | 920 | 2.690 |
| 2024 | 890 | 2.760 |
Hoekwoning
Gas: 910 • Electricidad: 2.510
Huurwoning
Gas: 680 • Electricidad: 1.920
Koopwoning
Gas: 1.010 • Electricidad: 3.000
Appartement
Gas: 540 • Electricidad: 1.790
Tussenwoning
Gas: 840 • Electricidad: 2.420
Vrijstaande woning
Gas: 1.260 • Electricidad: 3.780
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.040 • Electricidad: 2.990
Número total de establecimientos empresariales: 1.650
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 13 |
| jul 2025 | 24 |
| jun 2025 | 15 |
| mei 2025 | 16 |
| mrt 2025 | 20 |
| mrt 2026 | 16 |
| nov 2024 | 29 |
| nov 2025 | 14 |
| okt 2024 | 20 |
| okt 2025 | 23 |
| sep 2024 | 21 |
| sep 2025 | 24 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lichtenvoorde.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
7132EA Lichtenvoorde
€ 574.127 k.k.
€ 5.126/m²
7131WR Lichtenvoorde
€ 359.000 k.k.
7131NV Lichtenvoorde
€ 325.000 k.k.
7131HB Lichtenvoorde
€ 317.900 k.k.
7131EK Lichtenvoorde
€ 425.000 k.k.
€ 2.891/m²
7131HB Lichtenvoorde
€ 279.000 k.k.
€ 2.469/m²
7132EM Lichtenvoorde
€ 750.000 k.k.
€ 3.846/m²
7131ZM Lichtenvoorde
€ 474.012 k.k.
€ 3.950/m²