Aller directement au contenu
Logo de Eggink Maalderink Garantiemakelaars

van Randwijkhof 3

7131AZ Lichtenvoorde • Gelderland

Vendu

€ 449.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 459.830

Prix d'achat /m²: € 2.754

Galerie de photos

Description

In de Keistad Lichtenvoorde, op een rustige plek in het centrum, staat deze geschakelde woning met maar liefst vier slaapkamers en twee badkamers. De royale slaapkamer met badkamer op de begane grond biedt de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen en de ruimte boven maakt de woning ook heel geschikt voor een gezin. Supermarkten, winkels en speciaalzaken, een gezondheidscentrum en diverse horecagelegenheden zijn om de hoek. Met de fiets zijn kinderen zo bij hun school en de sportverenigingen in het dorp. Lichtenvoorde heeft een mooie ligging in de Achterhoek, nabij Aalten, Winterswijk, Varsseveld en Groenlo. Indeling: Begane grond: Aan de rechterzijde van de woning is de overdekte entree, met toegang tot de hal en de inpandige bijkeuken/berging. In de hal ligt, net als op een groot deel van de begane grond, een lichte tegelvloer, grotendeels v.v. vloerverwarming. Ook zie je de hardhouten trap naar de eerste verdieping, de meterkast en de toiletruimte met fonteintje. De tuingerichte woon-/eetkamer is een gezellige leefruimte, met een airco-unit bij het zitgedeelte en openslaande deuren naar de tuin en met rolluiken. Het stucplafond met sierlijsten is fraai, net als de halfopen verbinding met de keuken. In de keuken staat een lichte hoekopstelling met een keramische kookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en een koelkast. Gelijkvloers wonen is mogelijk dankzij de slaapkamer en badkamer op de begane grond. In de slaapkamer staat een grote kastenwand met schuifdeuren en de badkamer is ingedeeld met een inloopdouche, een toilet en een wastafelmeubel en heeft vloerverwarming. Vanuit de badkamer en de hal is er toegang tot de bijkeuken/berging. Ook deze ruimte is zeer netjes afgewerkt, voorzien van verwarming en met de aansluitingen voor de wasapparatuur. Een (gedeeltelijke) invulling als hobbyruimte of thuiswerkplek is goed mogelijk! Eerste verdieping: Vanaf de overloop is er toegang tot drie ruime slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde. Een van deze kamers heeft, net als de slaapkamer aan de voorzijde, een ruime kastenwand met schuifdeuren. Er ligt laminaat op de vloer, zonder drempels bij de deuren. De badkamer op deze verdieping is ingedeeld met een ligbad, een aparte douche, een toilet en een wastafel. Naast de wastafel hangt een hoge kast, voor handdoeken en andere spullen. De badkamer heeft vloerverwarming. De slaapkamers aan de achterzijde zijn voorzien van rolluiken. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een screen aan de zijgevel en heeft een airco. Tweede verdieping: Een vaste trap geeft toegang tot de zolderkamer, waarvan een deel is ingericht als hobbyruimte. Aan de andere zijde, op een verhoging, is een tweede plek in huis om de wasmachine en droger neer te zetten. De situering van de trap maakt het mogelijk om een overloop en twee (slaap)kamers te realiseren. Tuin: Niet alleen de voortuin, maar ook de achtertuin is keurig onderhouden. Een groot deel van de beplanting is groen, je ziet bodembedekkers en grind waardoor er relatief weinig onderhoud is. De achtertuin, met achterom, heeft een goede zonligging en een houten berging met overkapping voor de fietsen. Het deels overdekte terras met lichtkoepel en zonnescherm is een heerlijke plek om buiten te zitten. Bijzonderheden: - Dak-, gevel- en vloerisolatie; Begane grondvloer grotendeels v.v. vloerverwarming m.u.v. slaapkamer. - Houten kozijnen met isolerende beglazing; - Vier slaapkamers en twee badkamers; - Gelijkvloers wonen dankzij de slaap- en badkamer op de begane grond; - Extra kamers mogelijk op de tweede verdieping; - Inpandige bijkeuken/berging (voorheen garage); - Energielabel A. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 449.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 459.830

2,78%

Annuellement

%

€ 22.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 449.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, geschakelde woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
163 m²
Superficie du terrain
227 m²
Contenu
588 m³
Autre espace intérieur
3 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
28 m²
Aire de la cour arrière
63 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Mandelig

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
26-11-2025
Date de vente
27-02-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, 2 toiletten, wastafelmeubel, ligbad, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7131

Google Maps

Lichtenvoorde sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Lichtenvoorde

Chiffres de logement et de quartier dans Lichtenvoorde

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lichtenvoorde. En 2026 étaient 12.994 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.000.

Résidents

12.994

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Année Résidents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lichtenvoorde
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Niveau d'enseignement

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origine des habitants (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.067

Étiquette A

1.491

Étiquette B

883

Étiquette D

474

Étiquette F

319

Étiquette G

255

Étiquette E

183

Étiquette A++

141

Étiquette A+

128

Étiquette A++++

44

Étiquette A+++

40

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lichtenvoorde
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.920

Koopwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.990

Activité dans Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Nombre total d'établissements: 1.650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lichtenvoorde
Période Délits
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lichtenvoorde.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lichtenvoorde

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer maisons in Lichtenvoorde

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.