Aller directement au contenu
Logo de Best Intermediair Vastgoed Makelaardij Leende

Postelscheheideweg 2

5575XC Luyksgestel • Noord-Brabant

Disponible

€ 1.295.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 27.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 25.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.322.750

Prix d'achat /m²: € 4.164

Galerie de photos

Description

Weloverwogen interessante nieuwe vraagprijs € 1.295.000,- k.k. Highlights: • Unieke ligging aan de rand van Luyksgestel met uitgestrekt bosgebied als achterland. • Perceel van circa 15.000 m² met optimale privacy. • Mogelijkheid tot het aankopen van een extra perceel bosgrond van ca 13.000 m². • Woonoppervlakte circa 311 m² en inhoud circa 1.257 m³. • Gedeeltelijk onderkelderd met multifunctioneel souterrain. • Energielabel B en voorzien van 25 zonnepanelen met een totaal vermogen van 10.000 Wp. Royale vrijstaande villa, gedeeltelijk onderkelderd, met inpandige garage, ruime living met grote raampartijen, open woonkeuken met bijkeuken, separate slaapvleugel met 4 slaapkamers en een multifunctioneel souterrain. De woning is gelegen op een uitzonderlijk groot perceel van bijna 1,5 hectare in een bosrijke en rustige omgeving aan de rand van Luyksgestel en op slechts 25 autominuten van Brainport Eindhoven met o.a. ASML en de High Tech Campus. Indeling: Begane grond: Via de verhoogde entree met natuurstenen trappartij bereikt u de ruime hal. De hal geeft toegang tot de diverse vertrekken en is voorzien van een garderobe en een toiletruimte met marmeren afwerking en fonteintje. De marmervloer met vloerverwarming loopt door over het gehele leefgedeelte. De living is ruim van opzet en beschikt over grote glazen puien met zicht op het omliggende groen. De woonkamer staat in open verbinding met de dining room en biedt meerdere indelingsmogelijkheden. De design houtkachel vormt een centraal element in de ruimte. De woonkeuken sluit aan op het eetgedeelte en is uitgevoerd met een granieten werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven (Neff), keramische kookplaat, vaatwasser, Franke kokend waterkraan (2016) en dubbele koelvoorziening. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met provisieruimte, separate toiletruimte en wasruimte met aansluitingen voor wasapparatuur. Vanuit de bijkeuken is het terras bereikbaar, evenals de royale bergzolder met opstelling van de cv-installatie (Remeha Calenta cw6, maart 2026). Slaapvleugel: Vanuit de hal is de separate slaapvleugel bereikbaar. Hier bevinden zich een slaapkamer die momenteel dienst doet als kantoorruimte, twee andere ruime slaapkamers met vaste inbouwkasten, een gastbadkamer met wastafel en bad-/douchecombinatie en een ruim opgezette masterbedroom die beschikt over een badkamer en suite. Deze badkamer is afgewerkt met marmeren wand- en vloertegels en voorzien van een inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel, vloerverwarming, ingebouwd radiosysteem en mechanische ventilatie. Souterrain: Het souterrain is verdeeld in meerdere ruimtes. Aan de andere zijde zijn diverse multifunctionele ruimtes gesitueerd, waaronder een gastenkamer met eigen badkamer (voorzien van douche, toilet en wastafelmeubel), een ontspanningsruimte (momenteel ingericht als sauna), bergruimte en een extra multifunctionele ruimte. De gastenkamer is tevens via een separate buitenentree bereikbaar en daardoor geschikt voor gastenverblijf of praktijk aan huis. Tuin: De woning is omgeven door een royale bostuin die naadloos overgaat in het omliggende bosgebied. In het hart van de tuin ligt een sfeervolle vijverpartij die zorgt voor een levendig en rustgevend element. Door de grote ramen van de woning is er van uit de woning overal zicht op het groen. Binnen en buiten lopen hier moeiteloos in elkaar over. Deze plek is ideaal voor liefhebbers van natuur, rust en ruimte. Een woning waar u elke dag het gevoel heeft midden in het bos te wonen, terwijl comfort en privacy volledig behouden blijven. Op het terrein bevinden zich daarnaast een plantenkas, een aparte bergruimte/smederij met krachtstroom en wateraansluiting (eventueel terug te bouwen naar paardenboxen) en een afgesloten buitenruimte geschikt voor het houden van kleine huis- of boerderijdieren. Aan de voorzijde is bevindt zich de inpandige garage met kanteldeur, elektra en krachtstroom evenals de ruime parkeergelegenheid op eigen terrein, inclusief oplaadpunt voor een elektrische auto. Belangrijk: • Bouwjaar: 1991/1992. • Woonoppervlakte: circa 311 m². • Inhoud: circa 1.257 m³. • Perceeloppervlakte: circa 27.995 m². • Energielabel B. • Voorzien van 25 zonnepanelen met een totaal vermogen van 10.000 Wp. • Gedeeltelijk onderkelderd. • Aanvaarding in overleg. Een degelijk gebouwde, ruime villa met multifunctionele indeling op een uitzonderlijk perceel, geschikt voor wie rust, ruimte en privacy zoekt in een groene woonomgeving.