Aller directement au contenu
Logo de Best Intermediair Vastgoed Makelaardij Leende

Postelscheheideweg 2

5575XC Luyksgestel • Noord-Brabant

Disponible

€ 1.295.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 27.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 25.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.322.750

Prix d'achat /m²: € 4.164

Galerie de photos

Description

Weloverwogen interessante nieuwe vraagprijs € 1.295.000,- k.k. Highlights: • Unieke ligging aan de rand van Luyksgestel met uitgestrekt bosgebied als achterland. • Perceel van circa 15.000 m² met optimale privacy. • Mogelijkheid tot het aankopen van een extra perceel bosgrond van ca 13.000 m². • Woonoppervlakte circa 311 m² en inhoud circa 1.257 m³. • Gedeeltelijk onderkelderd met multifunctioneel souterrain. • Energielabel B en voorzien van 25 zonnepanelen met een totaal vermogen van 10.000 Wp. Royale vrijstaande villa, gedeeltelijk onderkelderd, met inpandige garage, ruime living met grote raampartijen, open woonkeuken met bijkeuken, separate slaapvleugel met 4 slaapkamers en een multifunctioneel souterrain. De woning is gelegen op een uitzonderlijk groot perceel van bijna 1,5 hectare in een bosrijke en rustige omgeving aan de rand van Luyksgestel en op slechts 25 autominuten van Brainport Eindhoven met o.a. ASML en de High Tech Campus. Indeling: Begane grond: Via de verhoogde entree met natuurstenen trappartij bereikt u de ruime hal. De hal geeft toegang tot de diverse vertrekken en is voorzien van een garderobe en een toiletruimte met marmeren afwerking en fonteintje. De marmervloer met vloerverwarming loopt door over het gehele leefgedeelte. De living is ruim van opzet en beschikt over grote glazen puien met zicht op het omliggende groen. De woonkamer staat in open verbinding met de dining room en biedt meerdere indelingsmogelijkheden. De design houtkachel vormt een centraal element in de ruimte. De woonkeuken sluit aan op het eetgedeelte en is uitgevoerd met een granieten werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven (Neff), keramische kookplaat, vaatwasser, Franke kokend waterkraan (2016) en dubbele koelvoorziening. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met provisieruimte, separate toiletruimte en wasruimte met aansluitingen voor wasapparatuur. Vanuit de bijkeuken is het terras bereikbaar, evenals de royale bergzolder met opstelling van de cv-installatie (Remeha Calenta cw6, maart 2026). Slaapvleugel: Vanuit de hal is de separate slaapvleugel bereikbaar. Hier bevinden zich een slaapkamer die momenteel dienst doet als kantoorruimte, twee andere ruime slaapkamers met vaste inbouwkasten, een gastbadkamer met wastafel en bad-/douchecombinatie en een ruim opgezette masterbedroom die beschikt over een badkamer en suite. Deze badkamer is afgewerkt met marmeren wand- en vloertegels en voorzien van een inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel, vloerverwarming, ingebouwd radiosysteem en mechanische ventilatie. Souterrain: Het souterrain is verdeeld in meerdere ruimtes. Aan de andere zijde zijn diverse multifunctionele ruimtes gesitueerd, waaronder een gastenkamer met eigen badkamer (voorzien van douche, toilet en wastafelmeubel), een ontspanningsruimte (momenteel ingericht als sauna), bergruimte en een extra multifunctionele ruimte. De gastenkamer is tevens via een separate buitenentree bereikbaar en daardoor geschikt voor gastenverblijf of praktijk aan huis. Tuin: De woning is omgeven door een royale bostuin die naadloos overgaat in het omliggende bosgebied. In het hart van de tuin ligt een sfeervolle vijverpartij die zorgt voor een levendig en rustgevend element. Door de grote ramen van de woning is er van uit de woning overal zicht op het groen. Binnen en buiten lopen hier moeiteloos in elkaar over. Deze plek is ideaal voor liefhebbers van natuur, rust en ruimte. Een woning waar u elke dag het gevoel heeft midden in het bos te wonen, terwijl comfort en privacy volledig behouden blijven. Op het terrein bevinden zich daarnaast een plantenkas, een aparte bergruimte/smederij met krachtstroom en wateraansluiting (eventueel terug te bouwen naar paardenboxen) en een afgesloten buitenruimte geschikt voor het houden van kleine huis- of boerderijdieren. Aan de voorzijde is bevindt zich de inpandige garage met kanteldeur, elektra en krachtstroom evenals de ruime parkeergelegenheid op eigen terrein, inclusief oplaadpunt voor een elektrische auto. Belangrijk: • Bouwjaar: 1991/1992. • Woonoppervlakte: circa 311 m². • Inhoud: circa 1.257 m³. • Perceeloppervlakte: circa 27.995 m². • Energielabel B. • Voorzien van 25 zonnepanelen met een totaal vermogen van 10.000 Wp. • Gedeeltelijk onderkelderd. • Aanvaarding in overleg. Een degelijk gebouwde, ruime villa met multifunctionele indeling op een uitzonderlijk perceel, geschikt voor wie rust, ruimte en privacy zoekt in een groene woonomgeving.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.295.000

Coûts d'achat (estimés): € 27.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 25.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.322.750

3,04%

Annuellement

%

€ 64.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.295.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Villa, vrijstaande woning

Plan

Chambres
8 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
3 badkamers
Parquets
1 woonlaag, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
311 m²
Superficie du terrain
27995 m²
Contenu
1675 m³
Autre espace intérieur
48 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Espace de stockage externe
103 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1992
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel, houtkachel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Calenta cw6 (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Sauna, 2 douches, dubbele wastafel, 2 ligbaden, 3 wastafels, en toilet

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Alarminstallatie
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • satellietschotel
  • en sauna

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5575

Google Maps

Voir Luyksgestel sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Luyksgestel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Luyksgestel. En 2025 étaient 3.195 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 455.821.

Résidents

3.195

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 455.821

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.550

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

68

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Luyksgestel
Année Résidents
2021 3.107
2022 3.094
2023 3.184
2024 3.230
2025 3.195

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Luyksgestel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 331.275
2022 EUR 369.938
2023 EUR 412.872
2024 EUR 449.845
2025 EUR 455.821

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 711 0-15: 457 15-25: 367 25-45: 752 45-65: 890

Niveau d'enseignement

Hoger

148

Praktisch

444

Middelbaar

915

Origine des habitants (2025)

Europa

398

Nederland

2.643

Buiten Europa

141

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 126
Appartementen 143
Tussenwoningen 169
Vrijstaande woningen 703
Twee-onder-één-kap woningen 262

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 19
1900 tot 1925 42
1925 tot 1950 102
1950 tot 1970 353
1970 tot 1980 226
1980 tot 1990 202
1990 tot 2000 138
2000 tot 2010 87
2010 tot 2020 143
2020 en later 70

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

324

Étiquette A

242

Étiquette B

227

Étiquette D

201

Étiquette F

126

Étiquette G

106

Étiquette E

53

Étiquette A+

12

Étiquette A+++

12

Étiquette A++++

5

Étiquette A++

4

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Luyksgestel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.493 3.587
2021 1.672 3.557
2022 1.279 3.396
2023 1.062 3.230
2024 1.032 3.350

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 511 • Électricité: 1.496

Huurwoning

Gaz: 905 • Électricité: 2.429

Koopwoning

Gaz: 1.090 • Électricité: 3.395

Appartement

Gaz: 499 • Électricité: 1.419

Tussenwoning

Gaz: 427 • Électricité: 1.341

Vrijstaande woning

Gaz: 1.204 • Électricité: 3.681

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 846 • Électricité: 2.637

Activité dans Luyksgestel (2025)

Handel en HORECA 49
Nijverheid en energie 93
Zakelijke dienstverlening 81
Overheid, onderwijs en zorg 46
Landbouw, bosbouw en visserij 68
Vervoer, informatie en communicatie 18
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Nombre total d'établissements: 467

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Luyksgestel
Période Délits
jan 2025 4
jan 2026 2
jul 2025 5
jun 2025 8
mei 2025 11
mrt 2025 4
nov 2024 1
nov 2025 4
okt 2024 10
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Luyksgestel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Luyksgestel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Luyksgestel?

Luyksgestel telt in 2025 ongeveer 3.195 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Luyksgestel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Luyksgestel is in 2025 circa € 455.821.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Luyksgestel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Luyksgestel ligt rond € 31.550 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Luyksgestel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Luyksgestel?

In Luyksgestel komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 703 woningen.

Meer maisons in Luyksgestel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.