Aller directement au contenu
Logo de Interhouse makelaars

Stationsstraat 7

6026CR Maarheeze • Noord-Brabant

Disponible

€ 1.795 p/m

Prix de location /m²: € 14

Galerie de photos

Description

Schitterend gerenoveerde tweekapper gelegen in het centrum van Maarheeze onder "de rook van Eindhoven" Deze mooie 2 onder 1 kap woning dateert van 1953 en is recentelijk gerenoveerd en volledig geïsoleerd. De woning ligt in het centrum van Maarheeze en ook de snelweg A2 is op steenworp afstand waardoor Eindhoven goed bereikbaar is (10 minuten met de auto). Deze schitterende woning is voorzien van een oprit, welke toegang geeft (middels een nieuwe poort en omheining) tot de achtertuin van de woning. De achtertuin is voorzien van een terras met veranda en inbouwverlichting (ook deze is recentelijk gebouwd). Via de achterdeur kun je rechts naar een "bergruimte waar zich ook de wasmachine aansluiting bevindt en ruimte is voor extra apparatuur. Links bij binnenkomst geeft toegang tot de royale lichte kamer met nieuwe keuken en kookeiland, werkelijk prachtig en compleet nieuw. De keuken is voorzien van alle hoogwaardige inbouw apparatuur en is een lust om in te koken. De achterzijde van de woning is voorzien van een schuifpui welke toegang geeft tot de royale privacy tuin en terras. Via de gestoffeerde trap bereiken we de eerste verdieping van het woonhuis welke is voorzien van een 3 tal slaapkamers en een badkamer. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, een aparte douche en een extra toilet en is gesitueerd aan de voorzijde van het huis evenals de master bedroom. Aan de achterzijde van het huis bevinden zich nog 2 ruime slaapkamers. De gehele bovenverdieping is recentelijk opnieuw geschilderd. Voor wie niet in Eindhoven wil wonen maar en gesteld is op wat meer rust dan is dit een geschikte woning. Net buiten Eindhoven maar met openbaar vervoer snel en goed bereikbaar. Maarheeze heeft een eigen station waardoor je ook met het openbaar vervoer snel in Eindhoven bent.

Alle caractéristiques

Base

Prix de location
€ 1.795 p/m
Statut
Disponible
Type d'offre
huur
Type de logement
Huis

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1
Parquets
2

Surfaces et volumes

Superficie habitable
125 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1953
Mode de construction
Bestaande bouw
Label\u00e9nergie
E

Espace extérieur et parking

Jardin
Aanwezig

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6026

Google Maps

Maarheeze sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Maarheeze

Chiffres de logement et de quartier dans Maarheeze

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maarheeze. En 2026 étaient 5.115 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 419.000.

Résidents

5.115

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 419.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

226

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maarheeze
Année Résidents
2021 5.120
2022 5.130
2023 5.160
2024 5.175
2025 5.150
2026 5.115

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maarheeze
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 310.000
2022 EUR 339.000
2023 EUR 369.000
2024 EUR 390.000
2025 EUR 419.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.380 0-15: 680 15-25: 515 25-45: 1.090 45-65: 1.430

Niveau d'enseignement

Hoger

1.210

Praktisch

920

Middelbaar

1.610

Origine des habitants (2025)

Europa

420

Nederland

4.300

Buiten Europa

435

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 411
Appartementen 156
Tussenwoningen 699
Vrijstaande woningen 709
Twee-onder-één-kap woningen 354

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 25
1900 tot 1925 28
1925 tot 1950 55
1950 tot 1970 479
1970 tot 1980 901
1980 tot 1990 406
1990 tot 2000 286
2000 tot 2010 125
2010 tot 2020 72
2020 en later 97

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

757

Étiquette B

428

Étiquette A

369

Étiquette D

328

Étiquette F

100

Étiquette E

93

Étiquette G

62

Étiquette A+

26

Étiquette A++++

22

Étiquette A++

16

Étiquette A+++

10

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maarheeze
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.500 3.430
2021 1.720 3.450
2022 1.330 3.260
2023 1.080 3.100
2024 1.050 3.190

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.670

Huurwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.140

Koopwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 3.380

Appartement

Gaz: 610 • Électricité: 1.830

Tussenwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.570

Vrijstaande woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 4.070

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 3.200

Activité dans Maarheeze (2025)

Handel en HORECA 120
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 185
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Nombre total d'établissements: 770

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maarheeze
Période Délits
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 16
mei 2025 18
mrt 2025 14
mrt 2026 14
nov 2024 21
nov 2025 18
okt 2024 26
okt 2025 23
sep 2024 30
sep 2025 15

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maarheeze.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maarheeze

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maarheeze?

Maarheeze telt in 2026 ongeveer 5.115 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarheeze?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarheeze is in 2025 circa € 419.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarheeze?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarheeze ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarheeze?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 226 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarheeze?

In Maarheeze komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 709 woningen.

Meer maisons in Maarheeze

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.