Aller directement au contenu
Logo de Geijtenbeek én Boers makelaars Maarn

Laan van Laag Kanje 1 r 2401

3951KD Maarn • Utrecht

Disponible

€ 339.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 347.630

Prix d'achat /m²: € 5.745

Galerie de photos

Description

Wonen te midden van natuur en privacy op de Utrechtse Heuvelrug Bent u op zoek naar een plek waar rust, ruimte en natuur samenkomen? Deze vrijstaande recreatiewoning, charmant gebouwd in cottage stijl, biedt een perfecte balans tussen modern wooncomfort en ontspannen buitenleven. De woning is fraai afgewerkt met karakteristieke markiezen en straalt sfeer en charme uit. De bungalow staat op eigen grond (geen erfpacht), is modern uitgevoerd en van alle gemakken voorzien. De woning is goed geïsoleerd, beschikt over energielabel D en is comfortabel verwarmd middels een CV-combiketel. Daarnaast is er een airconditioning aanwezig voor verkoeling tijdens warme dagen. De gehele woning is afgewerkt met een mooie, doorlopende laminaatvloer die zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. Royaal perceel met fraaie tuin en veel privacy Op een ruim perceel geniet u van optimale privacy en een fraai aangelegde tuin. De tuin beschikt over zon- en schaduwterrassen, een vijver, barbecueplek en uitgebreide buitenverlichting, waaronder klassieke lantaarnpalen en LED-armaturen. Tevens is er een beregeningsinstallatie met eigen bron, sproeiers en druppelsysteem aanwezig. De aangebouwde veranda, houten berging en carport maken het geheel compleet en zorgen ervoor dat u het hele jaar door optimaal van het buitenleven kunt genieten. Ideale ligging voor natuurliefhebbers Direct tegenover de woning bevindt zich bosgebied dat onderdeel uitmaakt van het Natuur Netwerk Nederland en daardoor niet bebouwd zal worden. U stapt letterlijk de deur uit en wandelt zo de natuur in. Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug, zandverstuiving De Koeheuvels en recreatieplas Het Henschotermeer liggen in de directe omgeving. De omgeving biedt een uitgebreid netwerk aan wandel- en fietsroutes en diverse gezellige horecagelegenheden. Comfortabel, sfeervol en instapklaar De bungalow is volledig gelijkvloers, praktisch ingedeeld en instapklaar. De ruime en lichte woonkamer beschikt over grote raampartijen die de natuur naar binnen halen. De (design) gashaard met houtvuur uitstraling (Wanders Onyx Original 2025) vormt een sfeervol middelpunt en zorgt naast extra warmte voor een gezellige ambiance. De open keuken in L-opstelling is modern uitgevoerd en voorzien van uitgebreide inbouwapparatuur, waaronder een ATAG inductiekookplaat (4-pits) en oven. Aansluitend bevindt zich een gezellige eethoek. De woonkamer en keuken beschikken bovendien over een open vide. De royale master bedroom is bijzonder praktisch ingericht en beschikt over een zeer ruime kastenwand, waardoor er meer dan voldoende bergruimte aanwezig is. Aansluitend bevindt zich de luxe ensuite badkamer, compleet ingericht met ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Een tweede plattegrond laat zien dat op eenvoudige wijze een tweede slaapkamertje gerealiseerd kan worden. Indeling: • Ruime, lichte woonkamer met grote raampartijen, gaskachel en directe toegang tot de veranda • Open, moderne keuken met uitgebreide inbouwapparatuur • Gezellige eethoek • Royale master bedroom met grote kastenwand • Luxe ensuite badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel en toilet • Open bergzolder / extra slaapruimte • Aangebouwde veranda • Houten berging met wasmachineaansluiting en tracing (vorstbescherming) Bijzonderheden: • Gelegen op eigen grond (geen erfpacht) • Parkeren op eigen terrein met carport • Grote tuin met veel privacy • Bosgebied tegenover de woning (niet bebouwbaar) • Beregeningsinstallatie met eigen bron • Uitgebreide buitenverlichting • Jaarlijkse servicebijdrage bedraagt ca. € 3.030,00. U kunt hierdoor o.a. gebruik maken van overdekt zwembad, receptie, schoonhouden park, beveiliging, gemeentelijke belastingen. Daarnaast jaarlijks een bijdrage van ca. € 500,00 voor Meerjaren Onderhoudsplan; • Actieve vereniging van recreanten die overleg voert met EuroParcs • Verwarming via CV-combiketel (2011), gaskachel en airconditioning • Mooie doorlopende laminaatvloer in de gehele woning Kortom: Deze sfeervolle recreatiebungalow combineert natuur, rust en comfort op unieke wijze. Een instapklare plek waar u direct kunt genieten van al het moois dat de Utrechtse Heuvelrug te bieden heeft.

Prêt immobilier berekenen

€ 339.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 347.630

2,78%

Annuellement

%

€ 16.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 339.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
59 m²
Superficie du terrain
579 m²
Contenu
326 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²
Espace de stockage externe
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2010
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Dwarskap bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gashaard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha 28 CW Hisense (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In bosrijke omgeving en in recreatiepark
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
28-01-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning en buitenzonwering

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3951

Google Maps

Localisation de Maarn

Explorez Maarn et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Maarn

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maarn. En 2025 étaient 4.716 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 585.135.

Résidents

4.716

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 585.135

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.835

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

114

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maarn
Année Résidents
2021 4.716
2022 4.684
2023 4.716
2024 4.673
2025 4.716

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maarn
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 422.286
2022 EUR 456.451
2023 EUR 526.552
2024 EUR 543.245
2025 EUR 585.135

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.287 0-15: 712 15-25: 402 25-45: 816 45-65: 1.494

Niveau d'enseignement

Hoger

1.824

Praktisch

416

Middelbaar

1.010

Origine des habitants (2025)

Europa

225

Nederland

3.986

Buiten Europa

506

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 376
Appartementen 253
Tussenwoningen 481
Vrijstaande woningen 465
Twee-onder-één-kap woningen 536

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 23
1900 tot 1925 132
1925 tot 1950 131
1950 tot 1970 1.103
1970 tot 1980 443
1980 tot 1990 129
1990 tot 2000 206
2000 tot 2010 56
2010 tot 2020 41
2020 en later 232

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

542

Étiquette D

314

Étiquette F

303

Étiquette B

299

Étiquette A

261

Étiquette E

144

Étiquette G

140

Étiquette A++

33

Étiquette A+

25

Étiquette A+++

24

Étiquette A++++

18

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maarn
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.592 3.123
2021 1.814 3.228
2022 1.412 3.003
2023 1.182 2.865
2024 1.137 3.035

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.035 • Électricité: 2.285

Huurwoning

Gaz: 952 • Électricité: 2.246

Koopwoning

Gaz: 1.255 • Électricité: 3.055

Appartement

Gaz: 744 • Électricité: 2.005

Tussenwoning

Gaz: 904 • Électricité: 2.210

Vrijstaande woning

Gaz: 1.640 • Électricité: 3.927

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.272 • Électricité: 3.035

Activité dans Maarn (2025)

Handel en HORECA 83
Nijverheid en energie 72
Zakelijke dienstverlening 331
Overheid, onderwijs en zorg 177
Landbouw, bosbouw en visserij 6
Vervoer, informatie en communicatie 69
Financiele diensten en onroerendgoed 52
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 891

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maarn
Période Délits
jan 2026 8
jul 2025 10
jun 2025 6
mei 2025 13
mrt 2025 12
mrt 2026 10
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 11
okt 2025 12
sep 2024 8
sep 2025 10

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maarn.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maarn

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maarn?

Maarn telt in 2025 ongeveer 4.716 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarn?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarn is in 2025 circa € 585.135.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarn?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarn ligt rond € 38.835 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarn?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 114 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarn?

In Maarn komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer maisons in Maarn

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.