Aller directement au contenu
Logo de Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Appelhegge 1

6225KB Maastricht • Limburg

Disponible

€ 575.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 588.350

Prix d'achat /m²: € 4.492

Galerie de photos

Description

In de geliefde wijk Amby staat deze uitstekend onderhouden vrijstaande woning uit 1997 met oprit en garage. Met maar liefst vier royale slaapkamers, een energielabel A en een verzorgde afwerking is dit een woning die comfort, duurzaamheid en woonplezier op fraaie wijze combineert. * Vrijstaande woning op een rustige en geliefde woonlocatie in Amby * oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein * Garage met extra bergruimte * Vier volwaardige en ruime slaapkamers * Energielabel A * Goed onderhouden en verzorgd afgewerkt * Ruime leefruimtes met praktische indeling De woning is gelegen in een rustige en prettige woonomgeving in Amby, met voldoende parkeergelegenheid in de straat en alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer bevinden zich op korte afstand. Daarnaast zijn zowel het centrum van Maastricht, het Maastricht UMC+ als de uitvalswegen richting de A2 en A79 vlot bereikbaar. Voor liefhebbers van natuur en recreatie liggen de Ambyerheide en het Zuid-Limburgse heuvelland op korte afstand. Indeling Bij binnenkomst in de hal treft u de moderne toiletruimte, uitgevoerd met een zwevend toilet en fonteintje. Vanuit de hal is er toegang tot de leefruimte. De woonkamer vormt samen met de keuken een prettig geheel en beschikt over een nette tegelvloer die doorloopt in de keuken. Totaal oppervlakte van woonkamer en keuken is ruim 40 m². Dankzij de grote raampartijen geniet de ruimte van veel natuurlijke lichtinval. Een glazen binnendeur zorgt daarnaast voor een moderne en open uitstraling. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de open trap naar de verdieping. De open keuken is geplaatst in hoekopstelling en praktisch ingericht met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuiginstallatie, vaatwasser, koelkast en een combi oven-/magnetron. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met witgoedaansluitingen en extra bergruimte. Vanuit hier is tevens de overkapping en tuin bereikbaar. Eerste verdieping De eerste verdieping beschikt over een overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers van beide ruim 16 m². Beide slaapkamers zijn verzorgd afgewerkt met een PVC-vloer, glad gestucte wanden en voorzien van airconditioning. Eén van de slaapkamers beschikt daarnaast over een praktische kastenwand. De modern afgewerkte badkamer is volledig betegeld en uitgerust met een wastafel, toilet en douchecabine. Daarnaast beschikt de ruimte over mechanische ventilatie en een tegelvloer. Tweede verdieping Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevinden zich nog twee royale slaapkamers, waarmee de woning in totaal over vier slaapkamers beschikt. Beide kamers zijn voorzien van Velux dakramen, airconditioning en praktische bergruimte onder de schuine kap. Op deze verdieping bevindt zich tevens de opstelling van de CV-ketel (2011), welke in eigendom is. Tuin De woning beschikt over een verzorgd aangelegde tuin aan zowel de achterzijde als de zij- en voorzijde van de woning, waardoor er op ieder moment van de dag een fijne plek in de zon of schaduw te vinden is. Het totale perceel bedraagt 269 m². Bijzonderheden * Houten kozijnen, HR+ beglazing; * CV- ketel, eigendom, 2011; * Zonnepanelen, eigendom, 14 stuks, 2022; * Airco in woonkamer en slaapkamers; * Laadpaal aanwezig, ter overname; * Energielabel A; * Elektrisch zonnescherm, bij voortuin woning; * Aanvaarding eind 2026. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").

Prêt immobilier berekenen

€ 575.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 588.350

3,04%

Annuellement

%

€ 28.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 575.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
128 m²
Superficie du terrain
269 m²
Contenu
473 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Espace de stockage externe
20 m²
Aire de la cour arrière
88 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1997
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6225

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.