Aller directement au contenu
Logo de Hypodomus Maastricht Lap & Pletsers

Secretaris Wijnandsstraat 3

6226GA Maastricht • Limburg

Vendu

€ 550.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 562.850

Prix d'achat /m²: € 4.263

Galerie de photos

Description

Charmante jaren ’30-hoekwoning met eigentijds wooncomfort in het geliefde Scharn. Welkom in deze karakteristieke én sfeervol gemoderniseerde hoekwoning uit eind jaren dertig, gelegen in de gewilde woonwijk Scharn te Maastricht. Deze woning ademt nostalgie, maar is volledig aangepast aan de eisen van vandaag: volledig nageïsoleerd, voorzien van zonnepanelen en keurig onderhouden. De woning beschikt onder andere over een separate stenen berging, een overdekte fietsenstalling en een zonnige tuin op het zuiden – ideaal om in alle rust van het buitenleven te genieten. Binnen tref je een lichte woonkamer met een moderne, halfopen keuken, modern sanitair, vier royale slaapkamers, een ruime kelder en een praktische indeling die deze woning bijzonder geschikt maakt voor gezinnen of thuiswerkers. Het geheel combineert authentieke elementen zoals massieve plankenvloeren en paneeldeuren met eigentijdse woonkwaliteit. De Secretaris Wijnandsstraat ligt in de populaire en kindvriendelijke wijk Scharn, aan de oostzijde van Maastricht. Je woont hier op korte afstand van uitvalswegen, supermarkten, basisscholen, sportfaciliteiten, het Geusseltpark en het United World College Maastricht (internationale school). Het historische centrum van Maastricht is binnen enkele minuten bereikbaar, zowel per fiets als met het openbaar vervoer. Kortom: comfortabel wonen op een centrale en toch rustige plek met alle voorzieningen binnen handbereik. Indeling Souterrain (ca. 45m²): Via de hal bereik je een royale kelder, verdeeld in vier praktische ruimtes waaronder een voorraadkelder met cv-opstelling en een inpandige berging. Ideaal voor opslag, hobbyruimte of een wijnkelder. Begane grond: Statige entree met garderobe en meterkast. Gedeeltelijk betegelde toiletruimte met inbouwcloset en fonteintje. De lichte woonkamer (ca. 28m²) biedt een sfeervol geheel met twee gemetselde schouwen en veel daglicht. Aansluitend vind je de halfopen keuken (ca. 6m²), modern uitgerust met rvs-gasfornuis en oven, wasemkap, koel-vriescombinatie en vaatwasser. Via de woonkamer en keuken loop je zo de zonnige achtertuin op het zuiden in, compleet met terras, berging en achterom. De gehele begane grond is fraai afgewerkt met een massief eikenhouten vloer. Eerste verdieping: Ruime overloop met bergkast en witgoedaansluiting. Separaat toilet met fonteintje. Twee ruime slaapkamers (ca. 12m² en 14m²). De stijlvolle badkamer is volledig betegeld en voorzien van een inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel, inbouwspots en toegang tot het balkon. Ook vanuit de achterste slaapkamer is het balkon bereikbaar. Deze verdieping is voorzien van een prachtige authentieke houten vloer. Tweede verdieping: Vaste trap naar de overloop met dakkapel en toegang tot nog eens twee volwaardige slaapkamers (ca. 15m² en 14m²), beide met veel lichtinval en een lichte houten vloer. Ideaal als kinderkamers, werkkamers of logeerruimtes. Buitenruimte: De fraai aangelegde achtertuin op het zuiden is een heerlijke plek om te genieten van de zon. Voorzien van een betegeld terras, een grindpad naar de berging, en een achterom. De stenen berging (ca. 11,6 m²) is betegeld en beschikt over een kunststof schuifpui. Via de bestrate oprit aan de zijkant bevindt zich bovendien een overdekte fietsenstalling. Bijzonderheden: -Stijlvolle en energiezuinige jaren '30 woning met authentieke elementen -Energielabel A – verduurzaamd met o.a. 10 zonnepanelen (2022, 415 Wp per stuk) -Houten kozijnen met HR++ glas -Hoog-rendement cv-toestel (Intergas HRE combitoestel uit 2021; eigendom) -Massieve houten vloeren op alle woonlagen -Nabij scholen, winkels (o.a. De Leim), openbaar vervoer en uitvalswegen -Ten behoeve van de buren te linkerzijde rust er op een beperkt deel van het perceel een zogenaamd 'recht van overpad'. -Aanvaarding in overleg AANSPRAKELIJKHEID: Het bovenstaande behelst slechts een globale omschrijving van een object. De informatie berust deels op door derden aan onze kantoren verstrekte gegevens. Met de meeste zorg hebben wij deze informatie verwerkt doch kunnen wij ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze brochure en eventuele tekeningen kunnen geen rechten worden ontleend. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.

Prêt immobilier berekenen

€ 550.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 562.850

3,04%

Annuellement

%

€ 27.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 550.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
129 m²
Superficie du terrain
153 m²
Contenu
616 m³
Autre espace intérieur
45 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Espace de stockage externe
12 m²
Aire de la cour arrière
56 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1939
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Niet aanwezig, wel mogelijk

Planification

Proposé depuis
02-06-2025
Date de vente
23-10-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6226

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.