Aller directement au contenu
Logo de Vrijthof Makelaars

Tongerseweg 118

6214BD Maastricht • Limburg

Disponible

€ 1.195.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 25.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 23.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.220.750

Prix d'achat /m²: € 3.734

Galerie de photos

Description

Een meesterwerk van luxe en historie! Gelegen op een schitterende locatie, nagenoeg aan de rand van het historisch stadscentrum, biedt Tongerseweg 118 u een woning die alles heeft: ruimte, stijl, comfort én prachtige bijgebouwen. Dit is geen gewone woning, maar een bijzondere leefomgeving waar traditie en moderne luxe samenkomen. De woning is perfect geschikt voor wie op zoek is naar een unieke woning met een legio aan mogelijkheden. Denk hierbij aan werken aan huis, kangoeroewoning, wonen met een groot gezin of familie & aparte woning voor kinderen of grootouders Dit is dan ook een unieke kans want een woning als deze komt zelden te koop in het gewilde Maastricht. Het betreft hier een uniek, monumentaal woonhuis met een schuur met woonbestemming en stallen. Alles met een elegante binnenhof die de ruimtes met elkaar verbindt. De woning is de afgelopen 2 tot 4 jaar volledig gerenoveerd en combineert moderne luxe met authentieke elementen, wat het een absolute eyecatcher maakt. Wordt u de nieuwe bewoner van dit ultieme stuk woongeluk? Kom dan snel kijken bij deze monumentale eyecather aan de Tongerseweg 118 te Maastricht. Hier vindt u rust, ruimte, sfeer en een unieke woonbeleving. Ook het gemak van scholen, openbaar vervoer en het boodschappen kunnen doen op korte afstand draagt bij aan het woonplezier. Door de perfecte ligging met een legio aan mogelijkheden heeft u een schitterend huis te pakken! Indeling - HOOFDWONING: Begane grond: Bij binnenkomst wordt u verwelkomd door de indrukwekkende hoofdingang, die toegang biedt tot de gigantisch gerenoveerde woonruimtes. Aan de rechterzijde van de woning vindt u een prachtige, moderne keuken in perfecte harmonie met de riante eetkamer. De open indeling creëert een ruime, lichte sfeer, ideaal voor zowel koken als dineren. Strakke lijnen en hoogwaardige afwerking zorgen voor een elegante uitstraling. Deze ruimte biedt ultiem comfort en stijl, perfect voor gezellige momenten met familie en vrienden. In de riante keuken staat het immense kook- en ziteiland met zeer hoogwaardig werkblad centraal. De keuken is voorzien van de navolgende apparatuur: MIELE combi oven, MIELE magnetron, design Quooker, spoelbak, inductie kookplaat met afzuiginstallatie, hoogwaardig design drankenkast en veel opbergruimtes. Vanuit de hal treft u aan de linkerzijde de living met het zitgedeelte. Het zitgedeelte is ontworpen om het ultieme gevoel van welzijn te bieden, of u nu met vrienden geniet van een gezellige avond of juist zelf tot rust wilt komen. De ruimte is zorgvuldig ingericht met het oog op zowel functionaliteit als sfeer. De open indeling zorgt voor een vloeiende overgang tussen de verschillende leefruimtes, waardoor u altijd in verbinding staat met uw omgeving, maar toch voldoende privacy heeft wanneer u dat nodig heeft. Vanuit de hal treft u aan de achterzijde van de woning nog een moderne toiletruimte, een garderobe en de toegangsdeuren tot het binnenhof. Tevens is het binnenhof ook via de keuken te bereiken. Eerste verdieping: De vaste bordestrap leidt u naar een ruime overloop met toegang tot de luxe badkamer, wasruimte en twee ruime slaapkamers. Eén van de slaapkamers is verbonden met een kleedruimte en beschikt over een vrijstaand bad, een prachtig element in deze luxe woning. Het vrijstaande ligbad biedt niet alleen comfort en luxe, maar is ook een echte eyecatcher. Vanuit de master bedroom heeft u toegang tot een vide die leidt naar een derde slaapkamer, die ook kan dienen als kantoor of extra lounge ruimte. De afwerking van deze verdieping is van een ongeëvenaarde kwaliteit! Tweede verdieping: Op de tweede verdieping vindt u de vierde slaapkamer en de cv-ruimte. Cv-ketel is eigendom (merk; Remeha, bj; 2021) en in 2024 voor het laatst onderhouden. Het onderhoudscontract loopt bij Pasmans en kan worden overgenomen HET BINNENHOF: De woning is omgeven door een prachtige binnenhof, die alle ruimtes met elkaar verbindt. Er is voldoende parkeerruimte aan de achterzijde van de woning en de stallen kunnen voor verschillende doeleinden worden gebruikt. SCHUUR MET WONEN: Deze ruime schuur met woonbestemming biedt volop mogelijkheden. Met de juiste aanpassingen kunt u hier een extra woning creëren, ideaal voor bijvoorbeeld een gastenverblijf, extra woning voor kind of ouder. De flexibele indeling maakt het een perfecte investering voor wie op zoek is naar extra woonruimte. De schuur is voorzien van 2 woonlagen, de eerste verdieping heeft een nokhoogte van 3.75 m LIGGING: Tongerseweg 118 is gelegen op een toplocatie in Maastricht, dichtbij alle voorzieningen, scholen, en openbaar vervoer. De woning biedt een unieke combinatie van rust, ruimte en een uitstekende bereikbaarheid van het centrum van Maastricht en omliggende steden. Wordt u de nieuwe bewoner van deze bijzondere woning aan de Tongerseweg 118? Deze woning biedt niet alleen een fantastische woonbeleving, maar ook de rust van de natuur, gecombineerd met de luxe van een uitstekend afgewerkte woning. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de vele mogelijkheden die deze woning te bieden heeft! AANVULLENDE INFORMATIE • Vanwege de status als gemeentelijk monument is het energielabel niet van toepassing op deze woning. Het monumentale karakter van het pand wordt zorgvuldig behouden, met respect voor de historische waarde. • Volledig gerenoveerd met perfecte balans tussen modern comfort en historische charme • Prachtige keuken met Miele-apparatuur en kookeiland • Externe bergruimte met woonbestemming • Gelegen in een rustige en gewilde wijk in Maastricht • Stallen voor verschillende doeleinden • Hoogwaardige afwerking door heel het pand • In 2021 zijn de daken van de woning en het extra appartement vernieuwd en geïsoleerd • In 2020 zijn alle kozijnen opnieuw geschilderd • Cv-ketel is eigendom (merk; Remeha, bj; 2021) en in 2024 voor het laatst onderhouden. Het onderhoudscontract loopt bij Pasmans en kan worden overgenomen • Elektrische installaties zijn in der loop der jaren vernieuwd vanaf 2021 tot 2023 • Meetrapport opgesteld conform de NEN 2580 Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat er een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom / bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten, danwel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons met de hoogste zorgvuldigheid samengesteld, echter wordt geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.195.000

Coûts d'achat (estimés): € 25.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 23.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.220.750

3,04%

Annuellement

%

€ 59.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.195.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Herenhuis, geschakelde woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
320 m²
Superficie du terrain
1031 m²
Contenu
2238 m³
Autre espace intérieur
160 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
30 m²
Espace de stockage externe
37 m²
Aire de la cour arrière
541 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1930
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
NIET VERPLICHT

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en patio/atrium
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Carport en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
13-03-2025

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6214

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.