Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Roermond

Hannes Kempkensweg 34

6065DX Montfort • Limburg

Vendu

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 2.827

Galerie de photos

Description

Aan de rand van Montfort, in een rustige landelijke omgeving en in een kleinschalige nieuwbouwwijk, ligt deze recent gebouwde en bijzonder royale half vrijstaande woning met aanbouw, inpandige garage, vier slaapkamers en een diepe tuin met vrij uitzicht over de uitgestrekte landerijen. De woning combineert moderne luxe met een landelijke ligging en is uitstekend geïsoleerd, wat resulteert in een energielabel A+ en een zeer laag energieverbruik. De jonge woonwijk, gerealiseerd in 2018, heeft een eigen, herkenbaar karakter dat perfect past binnen het groene buitengebied van Montfort. Hier woon je in een rustige straat zonder doorgaand verkeer, omringd door vriendelijke buren en veel ruimte. Het is een ideale woonomgeving voor starters, jonge gezinnen en senioren die graag landelijk willen wonen, maar toch de gemakken van het dorp dichtbij willen hebben. De wijk bestaat uit circa 30 woningen — een gevarieerde mix van vrijstaande villa’s, twee-onder-een-kapwoningen en starterswoningen — en ligt aan de Boordmoolweg, nabij de Sportlaan. Aan de ene zijde sluit de wijk aan op de bestaande bebouwing van Montfort, terwijl de andere zijde direct grenst aan het open landschap. Begane grond De woning beschikt over een verzorgde voortuin met oprit en toegang tot de inpandige garage. Via de zijpoort is er een achterom naar de tuin. We betreden de woning in de ruime en lichte ontvangsthal, voorzien van een moderne pvc-vloer, trapopgang, meterkast en een betegeld gastentoilet met zwevend closet en fonteintje. De hal biedt toegang tot de woonkamer en ademt direct de verzorgde, moderne afwerking van de woning uit. De ruime L-vormige woonkamer heeft grote raampartijen die zorgen voor een overvloed aan daglicht en een prettig uitzicht op zowel de voor- als achtertuin. De ruimte is afgewerkt met een onderhoudsvriendelijke pvc-vloer en voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor optimaal wooncomfort. Dankzij de open indeling is de woonkamer naadloos verbonden met de keuken en aanbouw, waardoor een gezellige en lichte leefruimte ontstaat. De open keuken met aanbouw is werkelijk het hart van het huis. Hier komt koken, samenzijn en genieten samen. De luxe keukenopstelling met kookeiland is uitgevoerd met hoogwaardige inbouwapparatuur: een vaatwasser, koelkast, magnetron, afzuigkap en een imposant “Falcon” fornuis met 5-pits inductiekookplaat, twee ovens en grill. Het keramische werkblad en de vele kastruimtes en lades bieden zowel stijl als functionaliteit. De aanbouw (2,40 meter diep) beschikt over een brede pui met openslaande deuren naar de tuin, waardoor binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Tijdens warme zomerdagen kunnen de deuren open voor een directe verbinding met het terras, terwijl je in de winter geniet van het uitzicht op de tuin en de landerijen. De inpandige, volledig geïsoleerde en verwarmde garage is bereikbaar vanuit de keuken en beschikt over kunststof garagedeuren, een pvc-vloer en een achterdeur naar de tuin. Deze ruimte kan multifunctioneel worden gebruikt — bijvoorbeeld als hobbyruimte, bijkeuken of werkplek. De achtertuin is een ware eyecatcher: smaakvol aangelegd met een terras van hardhouten planken, een gazon, gevarieerde beplanting en een achterom aan zowel de zijkant als de achterzijde. Achterin bevindt zich een royale houten overkapping met aparte berging en een gezellig zitgedeelte, ideaal voor lange zomeravonden of beschutte wintermomenten. De tuin ligt op het zuiden, waardoor je de hele dag kunt genieten van de zon en het adembenemende uitzicht over de landerijen. Eerste verdieping De eerste verdieping is ruim opgezet en voorzien van een overloop die toegang biedt tot drie comfortabele slaapkamers. Alle kamers zijn strak afgewerkt en voorzien van een fraaie pvc-vloer met vloerverwarming, wat zorgt voor een warme en moderne uitstraling. De badkamer is luxe uitgevoerd en volledig betegeld. De ruimte beschikt over een grote inloopdouche, zwevend toilet en een dubbele wastafel met modern meubel, spiegel en verlichting. Dankzij het tijdloze design en de hoogwaardige materialen is dit een stijlvolle en praktische ruimte waar comfort centraal staat. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de royale tweede verdieping. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden voor een vierde slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. De verdieping beschikt over een groot dakkapel, waardoor de ruimte licht en luchtig aanvoelt. Daarnaast bevinden zich hier de opstelling van de Atag HR-combiketel (2018, eigendom) en het Duco ventilatiesysteem (2018). Algemeen + Recent gebouwde woning (2018) met royale aanbouw en 4 slaapkamers. + Energielabel A+. + Professioneel camerasysteem (bediening via WiFi/smartphone). + Nagenoeg de gehele woning is voorzien van elektrische bedienbare rolluiken. + Kunststof kozijnen met HR++ (Superplus) beglazing. + Waterontharder. + 17 zonnepanelen (eigendom). + Ruime aanbouw (keuken) over de volledige breedte van de woning, 2.40 m diep. + Luxe keuken en badkamer. + Achtertuin op het zuiden met fantastisch uitzicht over de landerijen. + Op korte afstand van de Kasteeltuinen en Kasteel Montfort. + Alle dagelijkse voorzieningen op slechts 400 meter in de dorpskern van Montfort. + Uitstekende bereikbaarheid via de A2 en A73 (5 minuten rijden). Omgeving Montfort is een van de zes dorpskernen van de gemeente Roerdalen (Herkenbosch, Melick, Montfort, Posterholt, Sint Odiliënberg en Vlodrop). Het dorp telt circa 3.200 inwoners en ligt in een landelijke, groene omgeving. Montfort bevindt zich op slechts 10 minuten rijden van de levendige stad Roermond en beschikt zelf over alle benodigde voorzieningen, waaronder een basisschool, supermarkt, bakker, slager, huisartsenpraktijk, tandarts, restaurants, fietsenwinkel, sporthal en zwembad. De sfeervolle binnenstad van Roermond is binnen enkele minuten bereikbaar. Dankzij de gunstige ligging op slechts 4 km van de autosnelwegen A73 en A2 zijn steden zoals Heerlen, Sittard, Maastricht, Eindhoven en Venlo in circa 30 minuten te bereiken. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
168 m²
Superficie du terrain
288 m²
Contenu
632 m³
Aire de la cour arrière
117 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2018
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Atag HR (gas gestookt combiketel uit 2018)
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-11-2025
Date de vente
26-02-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6065

Google Maps

Voir Montfort sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Montfort

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Montfort. En 2026 étaient 3.120 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 355.000.

Résidents

3.120

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 355.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

66

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Montfort
Année Résidents
2021 3.125
2022 3.100
2023 3.110
2024 3.100
2025 3.085
2026 3.120

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Montfort
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 271.000
2022 EUR 288.000
2023 EUR 336.000
2024 EUR 335.000
2025 EUR 355.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 930 0-15: 360 15-25: 315 25-45: 620 45-65: 890

Niveau d'enseignement

Hoger

530

Praktisch

610

Middelbaar

1.180

Origine des habitants (2025)

Europa

235

Nederland

2.735

Buiten Europa

105

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 145
Appartementen 95
Tussenwoningen 205
Vrijstaande woningen 650
Twee-onder-één-kap woningen 351

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 30
1925 tot 1950 198
1950 tot 1970 417
1970 tot 1980 242
1980 tot 1990 211
1990 tot 2000 130
2000 tot 2010 74
2010 tot 2020 104
2020 en later 46

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

290

Étiquette A

222

Étiquette F

219

Étiquette D

210

Étiquette B

187

Étiquette G

140

Étiquette E

71

Étiquette A+

29

Étiquette A++++

19

Étiquette A++

8

Étiquette A+++

2

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Montfort
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.570 3.490
2021 1.720 3.480
2022 1.340 3.310
2023 1.090 3.180
2024 1.030 3.240

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.620

Huurwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.230

Koopwoning

Gaz: 1.140 • Électricité: 3.390

Appartement

Gaz: 780 • Électricité: 2.220

Tussenwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.630

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 3.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.030 • Électricité: 2.880

Activité dans Montfort (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 75
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Nombre total d'établissements: 395

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Montfort
Période Délits
jan 2026 11
jul 2025 6
jun 2025 6
mei 2025 3
mrt 2025 9
mrt 2026 1
nov 2024 3
nov 2025 2
okt 2024 7
okt 2025 6
sep 2024 1
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Montfort.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Montfort

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Montfort?

Montfort telt in 2026 ongeveer 3.120 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Montfort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Montfort is in 2025 circa € 355.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfort ligt rond € 34.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Montfort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 66 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Montfort?

In Montfort komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 650 woningen.

Meer maisons in Montfort

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.