Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Roermond

Hannes Kempkensweg 34

6065DX Montfort • Limburg

Vendido

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 2.827

Galería de fotos

Descripción

Aan de rand van Montfort, in een rustige landelijke omgeving en in een kleinschalige nieuwbouwwijk, ligt deze recent gebouwde en bijzonder royale half vrijstaande woning met aanbouw, inpandige garage, vier slaapkamers en een diepe tuin met vrij uitzicht over de uitgestrekte landerijen. De woning combineert moderne luxe met een landelijke ligging en is uitstekend geïsoleerd, wat resulteert in een energielabel A+ en een zeer laag energieverbruik. De jonge woonwijk, gerealiseerd in 2018, heeft een eigen, herkenbaar karakter dat perfect past binnen het groene buitengebied van Montfort. Hier woon je in een rustige straat zonder doorgaand verkeer, omringd door vriendelijke buren en veel ruimte. Het is een ideale woonomgeving voor starters, jonge gezinnen en senioren die graag landelijk willen wonen, maar toch de gemakken van het dorp dichtbij willen hebben. De wijk bestaat uit circa 30 woningen — een gevarieerde mix van vrijstaande villa’s, twee-onder-een-kapwoningen en starterswoningen — en ligt aan de Boordmoolweg, nabij de Sportlaan. Aan de ene zijde sluit de wijk aan op de bestaande bebouwing van Montfort, terwijl de andere zijde direct grenst aan het open landschap. Begane grond De woning beschikt over een verzorgde voortuin met oprit en toegang tot de inpandige garage. Via de zijpoort is er een achterom naar de tuin. We betreden de woning in de ruime en lichte ontvangsthal, voorzien van een moderne pvc-vloer, trapopgang, meterkast en een betegeld gastentoilet met zwevend closet en fonteintje. De hal biedt toegang tot de woonkamer en ademt direct de verzorgde, moderne afwerking van de woning uit. De ruime L-vormige woonkamer heeft grote raampartijen die zorgen voor een overvloed aan daglicht en een prettig uitzicht op zowel de voor- als achtertuin. De ruimte is afgewerkt met een onderhoudsvriendelijke pvc-vloer en voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor optimaal wooncomfort. Dankzij de open indeling is de woonkamer naadloos verbonden met de keuken en aanbouw, waardoor een gezellige en lichte leefruimte ontstaat. De open keuken met aanbouw is werkelijk het hart van het huis. Hier komt koken, samenzijn en genieten samen. De luxe keukenopstelling met kookeiland is uitgevoerd met hoogwaardige inbouwapparatuur: een vaatwasser, koelkast, magnetron, afzuigkap en een imposant “Falcon” fornuis met 5-pits inductiekookplaat, twee ovens en grill. Het keramische werkblad en de vele kastruimtes en lades bieden zowel stijl als functionaliteit. De aanbouw (2,40 meter diep) beschikt over een brede pui met openslaande deuren naar de tuin, waardoor binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Tijdens warme zomerdagen kunnen de deuren open voor een directe verbinding met het terras, terwijl je in de winter geniet van het uitzicht op de tuin en de landerijen. De inpandige, volledig geïsoleerde en verwarmde garage is bereikbaar vanuit de keuken en beschikt over kunststof garagedeuren, een pvc-vloer en een achterdeur naar de tuin. Deze ruimte kan multifunctioneel worden gebruikt — bijvoorbeeld als hobbyruimte, bijkeuken of werkplek. De achtertuin is een ware eyecatcher: smaakvol aangelegd met een terras van hardhouten planken, een gazon, gevarieerde beplanting en een achterom aan zowel de zijkant als de achterzijde. Achterin bevindt zich een royale houten overkapping met aparte berging en een gezellig zitgedeelte, ideaal voor lange zomeravonden of beschutte wintermomenten. De tuin ligt op het zuiden, waardoor je de hele dag kunt genieten van de zon en het adembenemende uitzicht over de landerijen. Eerste verdieping De eerste verdieping is ruim opgezet en voorzien van een overloop die toegang biedt tot drie comfortabele slaapkamers. Alle kamers zijn strak afgewerkt en voorzien van een fraaie pvc-vloer met vloerverwarming, wat zorgt voor een warme en moderne uitstraling. De badkamer is luxe uitgevoerd en volledig betegeld. De ruimte beschikt over een grote inloopdouche, zwevend toilet en een dubbele wastafel met modern meubel, spiegel en verlichting. Dankzij het tijdloze design en de hoogwaardige materialen is dit een stijlvolle en praktische ruimte waar comfort centraal staat. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de royale tweede verdieping. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden voor een vierde slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. De verdieping beschikt over een groot dakkapel, waardoor de ruimte licht en luchtig aanvoelt. Daarnaast bevinden zich hier de opstelling van de Atag HR-combiketel (2018, eigendom) en het Duco ventilatiesysteem (2018). Algemeen + Recent gebouwde woning (2018) met royale aanbouw en 4 slaapkamers. + Energielabel A+. + Professioneel camerasysteem (bediening via WiFi/smartphone). + Nagenoeg de gehele woning is voorzien van elektrische bedienbare rolluiken. + Kunststof kozijnen met HR++ (Superplus) beglazing. + Waterontharder. + 17 zonnepanelen (eigendom). + Ruime aanbouw (keuken) over de volledige breedte van de woning, 2.40 m diep. + Luxe keuken en badkamer. + Achtertuin op het zuiden met fantastisch uitzicht over de landerijen. + Op korte afstand van de Kasteeltuinen en Kasteel Montfort. + Alle dagelijkse voorzieningen op slechts 400 meter in de dorpskern van Montfort. + Uitstekende bereikbaarheid via de A2 en A73 (5 minuten rijden). Omgeving Montfort is een van de zes dorpskernen van de gemeente Roerdalen (Herkenbosch, Melick, Montfort, Posterholt, Sint Odiliënberg en Vlodrop). Het dorp telt circa 3.200 inwoners en ligt in een landelijke, groene omgeving. Montfort bevindt zich op slechts 10 minuten rijden van de levendige stad Roermond en beschikt zelf over alle benodigde voorzieningen, waaronder een basisschool, supermarkt, bakker, slager, huisartsenpraktijk, tandarts, restaurants, fietsenwinkel, sporthal en zwembad. De sfeervolle binnenstad van Roermond is binnen enkele minuten bereikbaar. Dankzij de gunstige ligging op slechts 4 km van de autosnelwegen A73 en A2 zijn steden zoals Heerlen, Sittard, Maastricht, Eindhoven en Venlo in circa 30 minuten te bereiken. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
168 m²
Área del lote
288 m²
Contenido
632 m³
Área del jardín trasero
117 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2018
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag HR (gas gestookt combiketel uit 2018)
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-11-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6065

Mapas de Google

Ver Montfort en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Montfort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Montfort. En 2026 había 3.120 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 355.000.

Inhabitantes

3.120

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 355.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

66

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Montfort
Año Inhabitantes
2021 3.125
2022 3.100
2023 3.110
2024 3.100
2025 3.085
2026 3.120

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Montfort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 271.000
2022 EUR 288.000
2023 EUR 336.000
2024 EUR 335.000
2025 EUR 355.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 930 0-15: 360 15-25: 315 25-45: 620 45-65: 890

Nivel académico

Hoger

530

Praktisch

610

Middelbaar

1.180

Origen de los residentes (2025)

Europa

235

Nederland

2.735

Buiten Europa

105

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 145
Appartementen 95
Tussenwoningen 205
Vrijstaande woningen 650
Twee-onder-één-kap woningen 351

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 30
1925 tot 1950 198
1950 tot 1970 417
1970 tot 1980 242
1980 tot 1990 211
1990 tot 2000 130
2000 tot 2010 74
2010 tot 2020 104
2020 en later 46

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

290

Etiqueta A

222

Etiqueta F

219

Etiqueta D

210

Etiqueta B

187

Etiqueta G

140

Etiqueta E

71

Etiqueta A+

29

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A++

8

Etiqueta A+++

2

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Montfort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.570 3.490
2021 1.720 3.480
2022 1.340 3.310
2023 1.090 3.180
2024 1.030 3.240

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.620

Huurwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.230

Koopwoning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.390

Appartement

Gas: 780 • Electricidad: 2.220

Tussenwoning

Gas: 870 • Electricidad: 2.630

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.880

Actividad empresarial en Montfort (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 75
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Número total de establecimientos empresariales: 395

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Montfort
Periodo Delitos
jan 2026 11
jul 2025 6
jun 2025 6
mei 2025 3
mrt 2025 9
mrt 2026 1
nov 2024 3
nov 2025 2
okt 2024 7
okt 2025 6
sep 2024 1
sep 2025 5

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Montfort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Montfort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Montfort?

Montfort telt in 2026 ongeveer 3.120 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Montfort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Montfort is in 2025 circa € 355.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfort ligt rond € 34.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Montfort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 66 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Montfort?

In Montfort komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 650 woningen.

Meer viviendas in Montfort

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.