Aller directement au contenu
Logo de Moen Garantiemakelaars

Herenstraat 174

3431CB Nieuwegein • Utrecht

Vendu

€ 620.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 634.250

Prix d'achat /m²: € 5.585

Galerie de photos

Description

Riant 3-kamerappartement met groot terras en Panoramisch uitzicht ! Dit aantrekkelijke appartement is gelegen in een modern complex ‘Point of Vieuw’ welke recent is gerealiseerd (2022). De grote raampartijen zorgen voor een prettige en welkome entree. Direct grenzend aan het bruisende stadscentrum waar alle winkels en horecagelegenheden met terrassen te vinden zijn alsmede het bus- en tramstation. Ook Theater ‘de Kom’, Antonius ziekenhuis, sportfaciliteiten en oude kern Jutphaas zijn op loopafstand bereikbaar. Een wandeling langs voorgelegen ‘Hollandse IJssel’ naar park Oudegein is ideaal voor de wandelaars. De ligging op de 9e verdieping zorgt voor een Panoramisch uitzicht over de ‘Hollandse IJssel’, het vele groen en de Skyline van Utrecht! Vanaf het terras kunt u met een kop koffie genieten van de ochtendzon maar ook van zonsondergang in de avond. De volledige isolatie met o.a. triple beglazing in combinatie met de stadsverwarming zorgen voor het Energielabel A+. Het complex wordt beheerd door een actieve VvE. Servicekosten € 225,- . Verder beschikt de woning over een extra ruime privé berging en is er een privé parkeerplaats (direct nabij de liftinstallatie) in ondergelegen parkeerkelder. Het woonoppervlak bedraagt ca. 111m2 exclusief het riante terras van 29m2. De liftinstallaties vanuit de centrale hal geven toegang tot de woning. De lange hal zorgt voor de entree naar de grote woonkamer met meerdere raampartijen en schuifpui naar het fantastische terras. De open keuken is uitgerust met een moderne keukeninrichting in hoekopstelling en kookeiland. De apparatuur bestaat uit een inductie kookplaat, afzuigkap, combi quooker (warm en koud water), alsmede magnetron/oven. In de hal bevindt zicht het toilet, de wasruimte en zijn de 2 ruim bemeten slaapkamers bereikbaar alsmede de badkamer met dubbele wastafel en inloopdouche. Geheel voorzien van pvc vloeren met vloerverwarming. Kenmerken: • Ruime indeling • Vriendelijke architectuur • Uitzonderlijk terras van 29m2 • Panoramisch uitzicht • PVC vloeren met vloerverwarming • Ligging op steenworp afstand van het stadshart en bus-/tramstation • Veel groen en wandelmogelijkheden • Triple glas • Energielabel A+ • Extra ruime privé berging • Privé parkeerplaats in parkeerkelder

Prêt immobilier berekenen

€ 620.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 634.250

3,04%

Annuellement

%

€ 31.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 620.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
9e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
111 m²
Contenu
368 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
29 m²
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2022
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Parkeergarage

Planification

Proposé depuis
19-09-2025
Date de vente
01-04-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel en inloopdouche

Caractéristiques supplémentaires

  • Balansventilatie
  • lift
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3431

Google Maps

Carte de Nieuwegein

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein

Chiffres de logement et de quartier dans Nieuwegein

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.

Résidents

68.299

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 386.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.759

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nieuwegein
Année Résidents
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nieuwegein
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Niveau d'enseignement

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

12.189

Étiquette A

7.575

Étiquette B

5.217

Étiquette D

2.936

Étiquette A+++

1.724

Étiquette A+

1.603

Étiquette E

734

Étiquette A++

678

Étiquette G

403

Étiquette F

357

Étiquette A++++

186

Étiquette A+++++

12

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nieuwegein
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 280 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.690

Appartement

Gaz: 170 • Électricité: 1.930

Tussenwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.650

Vrijstaande woning

Gaz: 920 • Électricité: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 950 • Électricité: 3.300

Activité dans Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Nombre total d'établissements: 8.500

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nieuwegein
Période Délits
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nieuwegein

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer maisons in Nieuwegein

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.