Aller directement au contenu
Logo de MIJN HUIS EN IK

Deweverstraat 10

6361BX Nuth • Limburg

Disponible

€ 960 p/m

Prix de location /m²: € 12

Galerie de photos

Description

In de kern van Nuth ligt dit comfortabele appartement op de 2e verdieping. Appartement ligt in een kleinschalig appartementencomplex (9 appartementen), dichtbij alle voorzieningen, zoals winkels, huisartsen en apotheek en ligt gunstig ten opzichte van de belangrijkste uitvalswegen richting Heerlen, Maastricht, Eindhoven en Aken. Woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, badkamer, balkon en berging in het souterrain. INDELING Souterrain: gemeenschappelijke fietsenberging met meterkasten (eigen gas- en watermeter); Cv-ruimte met eigen ketel, privé-berging circa 14 m2. Begane grond Gemeenschappelijke entree met bellenpaneel, brievenbussen, intercominstallatie en trappenhuis. Tweede verdieping Eigen entree met hal met gaderobe en meterkast. Toiletruimte met fontein en en mechanische afzuiging. Doorzon woonkamer van ruim 32 m2 met toegang tot het balkon aan achterzijde van 7,5 m² gelegen op het zuidwesten. Keuken met toegang balkon middels schuifpui en moderne installatie in hoekopstelling voorzien van onder andere rvs afzuigkap, 4-pits keramische kookplaat met oven, koelkast en granieten werkblad. Slaapkamer I (11,1 m²) en slaapkamer II ( 9,4 m²). Badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator. BIJZONDERHEDEN kunststof kozijnen met dubbele beglazing; kunststof voordeur; bouwjaar Cv-installatie is 2015 (Remeha Avanta HR) KENMERKEN Bouwjaar: 1960 Woonoppervlak: circa 77 m² Gebouwgebonden buitenruimte: circa 8 m² (balkon) Externe bergruimte: 14 m² (berging parterre) Inhoud: circa 236 m³ (incl. externe bergruimte) Huur: € 960,33 Servicekosten: € 60,00 Totale huurprijs: € 1020,33 Waarborgsom: € 1920,00 Disclaimer - Huren bij 'mijn huis en ik' We nodigen, afhankelijk van de woonruimte, de eerste 10, 15 of 20 potentiële kandidaten uit voor een bezichtiging op volgorde van reactie. Vervolgens houden we nog maximaal 20 kandidaten in portefeuille, eveneens op volgorde van reactie. De overige kandidaten ontvangen een bericht dat we het maximale aantal reacties hebben bereikt. Kandidaten kunnen zich kosteloos inschrijven op onze website voor een zoekopdracht, waarbij je een mail krijgt met ons nieuwste aanbod. Als inkomenseis dien je minimaal drie (3) keer de maandhuur bruto te verdienen of een borgsteller te hebben die hieraan voldoet. De informatie op onze website is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. We aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid of onjuistheid, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Lees de brochure zorgvuldig door, met name ook de uitsplitsing van de huur en de totale huur per maand. Alle potentiële huurders worden uitgebreide gescreend uit op onder andere kredietwaardigheid en inkomstentoets.

Alle caractéristiques

Base

Prix de location
€ 960 p/m
Statut
Disponible
Type d'offre
huur
Type de logement
Appartement

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Parquets
1

Surfaces et volumes

Superficie habitable
77 m²
Contenu
236 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1960
Mode de construction
Bestaande bouw
Label\u00e9nergie
D

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6361

Google Maps

Localisation de Nuth

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Nuth

Chiffres de logement et de quartier dans Nuth

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nuth. En 2026 étaient 6.497 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 287.000.

Résidents

6.497

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 287.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

207

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nuth
Année Résidents
2021 6.515
2022 6.445
2023 6.485
2024 6.440
2025 6.425
2026 6.497

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nuth
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 219.000
2022 EUR 232.000
2023 EUR 268.000
2024 EUR 270.000
2025 EUR 287.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.925 0-15: 790 15-25: 550 25-45: 1.480 45-65: 1.745

Niveau d'enseignement

Hoger

1.260

Praktisch

1.410

Middelbaar

1.980

Origine des habitants (2025)

Europa

750

Nederland

5.120

Buiten Europa

550

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 394
Appartementen 933
Tussenwoningen 634
Vrijstaande woningen 581
Twee-onder-één-kap woningen 748

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 13
1700 tot 1900 133
1900 tot 1925 338
1925 tot 1950 354
1950 tot 1970 976
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 154
1990 tot 2000 122
2000 tot 2010 174
2010 tot 2020 86
2020 en later 47

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

655

Étiquette C

576

Étiquette D

516

Étiquette G

407

Étiquette F

356

Étiquette B

333

Étiquette E

272

Étiquette A+++

46

Étiquette A+

42

Étiquette A++

12

Étiquette A++++

4

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nuth
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.320 3.010
2021 1.480 3.070
2022 1.160 2.940
2023 950 2.820
2024 920 2.830

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 2.880

Huurwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.220

Koopwoning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.200

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 2.090

Tussenwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.630

Vrijstaande woning

Gaz: 1.330 • Électricité: 3.990

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.960

Activité dans Nuth (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 150
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Nombre total d'établissements: 860

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nuth
Période Délits
jan 2026 19
jul 2025 23
jun 2025 17
mei 2025 22
mrt 2025 17
mrt 2026 18
nov 2024 21
nov 2025 13
okt 2024 32
okt 2025 17
sep 2024 25
sep 2025 18

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nuth.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nuth

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nuth?

Nuth telt in 2026 ongeveer 6.497 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nuth?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nuth is in 2025 circa € 287.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nuth?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nuth ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nuth?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 207 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nuth?

In Nuth komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 933 woningen.

Meer maisons in Nuth

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.