Aller directement au contenu
Logo de ABVO Assurantiën en Onroerende Zaken

Hazenkamp 75

5953KR Reuver • Limburg

Disponible

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 2.289

Galerie de photos

Description

In de geliefde woonomgeving Offenbeek in Reuver ligt deze recent gemoderniseerde eengezinswoning uit 1973 op een rustige, kindvriendelijke locatie. Hier woont u comfortabel, met de dagelijkse voorzieningen dichtbij en volop ruimte om u heen. De woning verrast met haar royale indeling (circa 142 m2), fijne lichtinval en verzorgde afwerking. De afgelopen jaren zijn onder meer de keuken en badkamer vernieuwd, waardoor de woning een frisse en instapklare uitstraling heeft. Ook buiten is het prettig wonen: de onderhoudsvriendelijke tuin met vrije achterom grenst aan een ruime speelweide. Een aantrekkelijk thuis voor wie ruimte, comfort en een fijne woonomgeving zoekt. Indeling Begane grond Via de voordeur komt u binnen in de ruime hal met moderne meterkast en toiletruimte. Het toilet is eigentijds afgewerkt, geheel betegeld en voorzien van een zwevend closet en fonteintje. Vanuit de hal, bereikt u de woonkamer aan de rechterzijde. Deze prettige leefruimte geniet van veel lichtinval dankzij de grote raampartij aan de voorzijde. Doordat de woonkamer gesloten is ten opzichte van de keuken, ontstaat er een rustige en intieme zithoek waar u zich heerlijk kunt terugtrekken. De moderne woonkeuken (2023) is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling en combineert stijl met gebruiksgemak. Dankzij de open verbinding met de eetkamer ontstaat hier een fijne leefkeuken waar koken, tafelen en samenzijn op fijne wijze samenkomen. De keuken is voorzien van diverse ingebouwde apparatuur, waaronder een 5-pits gasfornuis met afzuigkap en een combi-oven. Aansluitend aan de eetkamer bevindt zich de heerlijke serre. Een lichte en ontspannen ruimte die perfect dienst kan doen als tweede zitkamer, leeshoek, speelruimte of plek om in alle rust te genieten. De gehele begane grond is afgewerkt met een keurige tegelvloer, wat zorgt voor een strakke en onderhoudsvriendelijke uitstraling. Eerste verdieping Via de trapopgang bereikt u de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie slaapkamers en de ruime badkamer. De verdieping is netjes afgewerkt met een keurige laminaatvloer, waardoor het geheel een verzorgde en rustige uitstraling heeft. De badkamer (2024) is modern en volledig betegeld. Deze is voorzien van een grote inloopdouche, een hangcloset, een vaste wastafel in meubel met spiegel en een designradiator. Een comfortabele en complete badkamer die helemaal past bij de hedendaagse woonwensen. Tweede verdieping De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en vormt een verrassend ruime extra woonlaag. Deze verdieping is ingericht als vierde slaapkamer, maar is ook uitstekend geschikt als werkkamer, hobbyruimte of logeerkamer. De ruimte is netjes afgewerkt met laminaatvloer, beschikt over veel bergruimte en heeft twee dakramen die zorgen voor daglicht en ventilatie. Ook bevinden zich hier de witgoedaansluiting en de HR gas CV-Ketel (2024), die keurig is weggewerkt in een kast. Tuin De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt volop privacy. Direct aan de woning ligt een beklinkerd terras, ideaal voor een gezellige zithoek of eettafel in de buitenlucht. Achter in de tuin staat een stenen berging met elektra: perfect voor fietsen, tuingereedschap en extra opslag. Naast de berging bevindt zich de vrije achterom. Via deze achterom loopt u direct richting de riante speelweide achter de woning, een unieke en aantrekkelijke toevoeging aan deze kindvriendelijke woonplek. Ook de voortuin is verzorgd aangelegd en draagt bij aan de nette uitstraling van de woning. Locatie Hazenkamp 75 ligt in de rustige en kindvriendelijke buurt Offenbeek, binnen de bebouwde kom van Reuver. De omgeving is prettig groen, overzichtelijk en ideaal voor gezinnen. Scholen, winkels, supermarkten en overige voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Het centrum van Reuver is binnen enkele minuten fietsen bereikbaar. Ook uitvalswegen zijn snel en gemakkelijk te bereiken. Bijzonderheden: • Recent gemoderniseerde tussenwoning • Circa 142 m² woonoppervlakte • Energielabel B • Vier slaapkamers • Moderne keuken in hoekopstelling uit 2023 • Ruime moderne badkamer uit 2024 • Fijne serre aan de achterzijde • Tweede verdieping bereikbaar via vaste trap • Onderhoudsvriendelijke tuin met veel privacy • Vrije achterom richting riante speelweide

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
142 m²
Superficie du terrain
148 m²
Contenu
496 m³
Espace de stockage externe
9 m²
Aire de la cour arrière
46 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1973
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
NEFIT (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
16-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5953

Google Maps

Aperçu géographique Reuver

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Reuver

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Reuver. En 2025 étaient 11.090 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 310.000.

Résidents

11.090

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 310.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

289

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Reuver
Année Résidents
2021 11.005
2022 10.970
2023 11.010
2024 10.980
2025 11.090

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Reuver
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 225.000
2022 EUR 238.000
2023 EUR 276.000
2024 EUR 281.000
2025 EUR 310.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.860 0-15: 1.515 15-25: 1.180 25-45: 2.480 45-65: 3.060

Niveau d'enseignement

Hoger

1.660

Praktisch

2.940

Middelbaar

3.690

Origine des habitants (2025)

Europa

1.275

Nederland

8.715

Buiten Europa

1.105

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 828
Appartementen 968
Tussenwoningen 1.509
Vrijstaande woningen 877
Twee-onder-één-kap woningen 1.051

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 149
1925 tot 1950 443
1950 tot 1970 1.552
1970 tot 1980 971
1980 tot 1990 1.083
1990 tot 2000 522
2000 tot 2010 332
2010 tot 2020 91
2020 en later 137

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.480

Étiquette A

1.053

Étiquette B

774

Étiquette F

612

Étiquette D

607

Étiquette G

375

Étiquette E

286

Étiquette A+

157

Étiquette A++++

73

Étiquette A++

72

Étiquette A+++

31

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Reuver
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.230 3.050
2021 1.370 3.080
2022 1.070 2.910
2023 860 2.810
2024 840 2.850

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.670

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 2.220

Koopwoning

Gaz: 960 • Électricité: 3.130

Appartement

Gaz: 430 • Électricité: 2.040

Tussenwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.610

Vrijstaande woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.860

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 990 • Électricité: 2.950

Activité dans Reuver (2025)

Handel en HORECA 215
Nijverheid en energie 150
Zakelijke dienstverlening 185
Overheid, onderwijs en zorg 175
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 65
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Nombre total d'établissements: 975

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Reuver
Période Délits
jan 2025 19
jan 2026 25
jul 2025 18
jun 2025 32
mei 2025 20
mrt 2025 25
nov 2024 29
nov 2025 26
okt 2024 28
okt 2025 26
sep 2024 32
sep 2025 26

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Reuver.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Reuver

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Reuver?

Reuver telt in 2025 ongeveer 11.090 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Reuver?

De gemiddelde WOZ-waarde in Reuver is in 2025 circa € 310.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Reuver?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Reuver ligt rond € 30.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Reuver?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 289 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Reuver?

In Reuver komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.509 woningen.

Meer maisons in Reuver

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.