Aller directement au contenu
Logo de Goedhart Makelaars

Floraweg 88

2371AN Roelofarendsveen • Zuid-Holland

Vendu

€ 650.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 664.850

Prix d'achat /m²: € 4.037

Galerie de photos

Description

Vrijstaand wonen met comfort, ruimte én levensloopbestendige mogelijkheden! Op zoek naar een ruime, vrijstaande woning waar comfort, duurzaamheid en flexibiliteit samenkomen? Deze woning uit 1990 biedt het allemaal. Met een woonoppervlakte van 161 m², gelegen op een perceel van 270 m² en voorzien van energielabel A, is dit een ideale gezinswoning die bovendien levensloopbestendig te gebruiken is dankzij de voorzieningen op de begane grond. De woning beschikt over parkeren op eigen terrein, meerdere schuifpuien naar de tuin, vloerverwarming op vrijwel de gehele begane grond, 8 zonnepanelen en een multifunctionele aanbouw die perfect dienst kan doen als werk-, hobby-, praktijk of ontspanningsruimte. Ligging: De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke woonwijk in Roelofarendsveen, met een prettige combinatie van groen en water in de directe omgeving. Het dorp staat bekend om zijn centrale ligging in de Randstad en biedt een fijne woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, zoals supermarkten, scholen, kinderopvang en sportverenigingen. Daarnaast zijn de uitvalswegen richting de grotere steden zoals Leiden, Alphen aan den Rijn, Schiphol en Amsterdam uitstekend bereikbaar. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Voor recreatie en ontspanning liggen de Westeinderplassen en diverse natuur- en wandelgebieden op korte afstand, wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt. Indeling Begane grond: Via de entree kom je in de hal met trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit hier is er toegang tot een multifunctionele kamer, ideaal als slaapkamer, kantoor of praktijkruimte. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor levensloopbestendig wonen. Aansluitend bevinden zich een separate toiletruimte, voorzien van een vrijhangend toilet met fonteitje, en een badkamer uitgerust met een ligbad, wastafel in meubel en een was-/droogopstelling. De royale woonkamer is licht en ruim opgezet en staat in open verbinding met de moderne L-vormige keuken. De vrijwel gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor optimaal wooncomfort. De keuken is uitgerust met luxe inbouwapparatuur, waaronder een SMEG elektrisch fornuis, vaatwasser, afzuigkap en een inbouwkoelkast. Vanuit de woonkamer geeft een schuifpui toegang tot de achtertuin, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten. Grenzend aan de keuken bevindt zich de in 2018 gerealiseerde aanbouw, momenteel ingericht als een sfeervolle man cave. Deze multifunctionele ruimte is eveneens voorzien van een schuifpui naar de tuin. Handig zijn de ingebouwde opslagkasten, waarin tevens de opstelplaats van de cv-installatie (Nefit, bouwjaar 2018) is gerealiseerd. Eerste verdieping De overloop biedt toegang tot meerdere slaapkamers en de centraal gelegen badkamer. De badkamer is luxe uitgevoerd en beschikt over een inloopdouche, dubbele wastafel in meubel en een vrijhangend toilet. De hoofdslaapkamer is bijzonder ruim en kan desgewenst worden opgesplitst in twee kamers. Aan de andere zijde bevinden zich nog twee goed bemeten slaapkamers. De verdieping is extra ruim dankzij de aanwezige dakkapellen: aan de achterzijde over de volledige breedte en aan de voorzijde twee royale dakkapellen. Alle slaapkamers op de eerste verdieping zijn volledig voorzien van elektrische rolluiken, aangedreven op zonnestroom, ideaal voor verduistering en extra privacy. Tuin De woning beschikt over een verzorgde voor- en achtertuin. In de voortuin is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig. De achtertuin ligt op het westen en is bereikbaar via de schuifpuien vanuit de woonkamer en de man cave en biedt voldoende ruimte om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Bijzonderheden - Bouwjaar 1990 - Woonoppervlakte 161 m² - Perceeloppervlakte 270 m² - Energielabel A - Levensloopbestendig dankzij slaapkamer en badkamer op de begane grond. - Parkeren op eigen terrein. - Kunststof kozijnen met HR++ beglazing. - Vrijwel gehele begane grond voorzien van vloerverwarming. - 8 zonnepanelen aanwezig (2025). - Schuifpui vanuit woonkamer én man cave naar de achtertuin op het westen. - Alle slaapkamers op de eerste verdieping voorzien van elektrische rolluiken op zonnestroom. - Aanbouw / man-cave gerealiseerd in 2018. - CV-ketel Nefit, bouwjaar 2018. - Dakpannen vernieuwd in 2025. - Vier slaapkamers (mogelijkheid tot vijf). - Oplevering in overleg. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 650.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 664.850

3,04%

Annuellement

%

€ 32.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 650.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
161 m²
Superficie du terrain
270 m²
Contenu
552 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1990
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Trendline II HRC30/CW5 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en buiten bebouwde kom
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
19-03-2026
Date de vente
29-04-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2371

Google Maps

Carte de Roelofarendsveen

Explorez Roelofarendsveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Roelofarendsveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Roelofarendsveen. En 2025 étaient 10.609 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 488.751.

Résidents

10.609

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 488.751

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.455

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

272

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Roelofarendsveen
Année Résidents
2021 9.185
2022 9.536
2023 9.875
2024 10.477
2025 10.609

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Roelofarendsveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 341.753
2022 EUR 377.612
2023 EUR 448.405
2024 EUR 465.742
2025 EUR 488.751

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.204 0-15: 1.897 15-25: 1.057 25-45: 2.923 45-65: 2.524

Niveau d'enseignement

Hoger

2.217

Praktisch

1.987

Middelbaar

3.396

Origine des habitants (2025)

Europa

663

Nederland

8.828

Buiten Europa

1.118

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 710
Appartementen 1.306
Tussenwoningen 1.613
Vrijstaande woningen 681
Twee-onder-één-kap woningen 448

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 784
1970 tot 1980 1.101
1980 tot 1990 204
1990 tot 2000 143
2000 tot 2010 523
2010 tot 2020 566
2020 en later 560

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.649

Étiquette C

914

Étiquette B

602

Étiquette D

322

Étiquette A+++

268

Étiquette F

209

Étiquette E

150

Étiquette A++++

124

Étiquette A++

109

Étiquette G

94

Étiquette A+

62

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Roelofarendsveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.109 2.973
2021 1.227 3.035
2022 920 2.804
2023 778 2.672
2024 722 2.755

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 763 • Électricité: 2.820

Huurwoning

Gaz: 707 • Électricité: 2.155

Koopwoning

Gaz: 826 • Électricité: 2.965

Appartement

Gaz: 508 • Électricité: 1.981

Tussenwoning

Gaz: 685 • Électricité: 2.474

Vrijstaande woning

Gaz: 1.316 • Électricité: 4.183

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 997 • Électricité: 3.303

Activité dans Roelofarendsveen (2025)

Handel en HORECA 263
Nijverheid en energie 248
Zakelijke dienstverlening 391
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 83
Vervoer, informatie en communicatie 128
Financiele diensten en onroerendgoed 102
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Nombre total d'établissements: 1.589

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Roelofarendsveen
Période Délits
jan 2025 20
jan 2026 16
jul 2025 25
jun 2025 24
mei 2025 14
mrt 2025 19
nov 2024 21
nov 2025 33
okt 2024 13
okt 2025 24
sep 2024 22
sep 2025 30

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Roelofarendsveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Roelofarendsveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Roelofarendsveen?

Roelofarendsveen telt in 2025 ongeveer 10.609 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen is in 2025 circa € 488.751.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen ligt rond € 30.455 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roelofarendsveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roelofarendsveen?

In Roelofarendsveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.613 woningen.

Meer maisons in Roelofarendsveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.