Direkt zum Inhalt
Logo von Goedhart Makelaars

Floraweg 88

2371AN Roelofarendsveen • Zuid-Holland

Verkauft

€ 650.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.850

2 % Übertragungssteuer (€ 13.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 664.850

Kaufpreis /m²: € 4.037

Fotoalbum

Beschreibung

Vrijstaand wonen met comfort, ruimte én levensloopbestendige mogelijkheden! Op zoek naar een ruime, vrijstaande woning waar comfort, duurzaamheid en flexibiliteit samenkomen? Deze woning uit 1990 biedt het allemaal. Met een woonoppervlakte van 161 m², gelegen op een perceel van 270 m² en voorzien van energielabel A, is dit een ideale gezinswoning die bovendien levensloopbestendig te gebruiken is dankzij de voorzieningen op de begane grond. De woning beschikt over parkeren op eigen terrein, meerdere schuifpuien naar de tuin, vloerverwarming op vrijwel de gehele begane grond, 8 zonnepanelen en een multifunctionele aanbouw die perfect dienst kan doen als werk-, hobby-, praktijk of ontspanningsruimte. Ligging: De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke woonwijk in Roelofarendsveen, met een prettige combinatie van groen en water in de directe omgeving. Het dorp staat bekend om zijn centrale ligging in de Randstad en biedt een fijne woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, zoals supermarkten, scholen, kinderopvang en sportverenigingen. Daarnaast zijn de uitvalswegen richting de grotere steden zoals Leiden, Alphen aan den Rijn, Schiphol en Amsterdam uitstekend bereikbaar. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Voor recreatie en ontspanning liggen de Westeinderplassen en diverse natuur- en wandelgebieden op korte afstand, wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt. Indeling Begane grond: Via de entree kom je in de hal met trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit hier is er toegang tot een multifunctionele kamer, ideaal als slaapkamer, kantoor of praktijkruimte. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor levensloopbestendig wonen. Aansluitend bevinden zich een separate toiletruimte, voorzien van een vrijhangend toilet met fonteitje, en een badkamer uitgerust met een ligbad, wastafel in meubel en een was-/droogopstelling. De royale woonkamer is licht en ruim opgezet en staat in open verbinding met de moderne L-vormige keuken. De vrijwel gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor optimaal wooncomfort. De keuken is uitgerust met luxe inbouwapparatuur, waaronder een SMEG elektrisch fornuis, vaatwasser, afzuigkap en een inbouwkoelkast. Vanuit de woonkamer geeft een schuifpui toegang tot de achtertuin, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten. Grenzend aan de keuken bevindt zich de in 2018 gerealiseerde aanbouw, momenteel ingericht als een sfeervolle man cave. Deze multifunctionele ruimte is eveneens voorzien van een schuifpui naar de tuin. Handig zijn de ingebouwde opslagkasten, waarin tevens de opstelplaats van de cv-installatie (Nefit, bouwjaar 2018) is gerealiseerd. Eerste verdieping De overloop biedt toegang tot meerdere slaapkamers en de centraal gelegen badkamer. De badkamer is luxe uitgevoerd en beschikt over een inloopdouche, dubbele wastafel in meubel en een vrijhangend toilet. De hoofdslaapkamer is bijzonder ruim en kan desgewenst worden opgesplitst in twee kamers. Aan de andere zijde bevinden zich nog twee goed bemeten slaapkamers. De verdieping is extra ruim dankzij de aanwezige dakkapellen: aan de achterzijde over de volledige breedte en aan de voorzijde twee royale dakkapellen. Alle slaapkamers op de eerste verdieping zijn volledig voorzien van elektrische rolluiken, aangedreven op zonnestroom, ideaal voor verduistering en extra privacy. Tuin De woning beschikt over een verzorgde voor- en achtertuin. In de voortuin is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig. De achtertuin ligt op het westen en is bereikbaar via de schuifpuien vanuit de woonkamer en de man cave en biedt voldoende ruimte om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Bijzonderheden - Bouwjaar 1990 - Woonoppervlakte 161 m² - Perceeloppervlakte 270 m² - Energielabel A - Levensloopbestendig dankzij slaapkamer en badkamer op de begane grond. - Parkeren op eigen terrein. - Kunststof kozijnen met HR++ beglazing. - Vrijwel gehele begane grond voorzien van vloerverwarming. - 8 zonnepanelen aanwezig (2025). - Schuifpui vanuit woonkamer én man cave naar de achtertuin op het westen. - Alle slaapkamers op de eerste verdieping voorzien van elektrische rolluiken op zonnestroom. - Aanbouw / man-cave gerealiseerd in 2018. - CV-ketel Nefit, bouwjaar 2018. - Dakpannen vernieuwd in 2025. - Vier slaapkamers (mogelijkheid tot vijf). - Oplevering in overleg. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 650.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.850

2 % Übertragungssteuer (€ 13.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 664.850

3,04%

Jährlich

%

€ 32.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 650.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
161 m²
Fläche des Grundstücks
270 m²
Inhalt
552 m³

Bau und Energie

Baujahr
1990
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Trendline II HRC30/CW5 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en buiten bebouwde kom
Garten
Tuin rondom
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
19-03-2026
Verkaufsdatum
29-04-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 2371

Google Karten

Karte von Roelofarendsveen

Erkunden Sie Roelofarendsveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Roelofarendsveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Roelofarendsveen. In 2025 waren da 10.609 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 488.751.

Einwohner

10.609

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 488.751

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.455

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

272

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Einwohner
2021 9.185
2022 9.536
2023 9.875
2024 10.477
2025 10.609

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 341.753
2022 EUR 377.612
2023 EUR 448.405
2024 EUR 465.742
2025 EUR 488.751

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.204 0-15: 1.897 15-25: 1.057 25-45: 2.923 45-65: 2.524

Ausbildungsstufe

Hoger

2.217

Praktisch

1.987

Middelbaar

3.396

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

663

Nederland

8.828

Buiten Europa

1.118

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 710
Appartementen 1.306
Tussenwoningen 1.613
Vrijstaande woningen 681
Twee-onder-één-kap woningen 448

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 784
1970 tot 1980 1.101
1980 tot 1990 204
1990 tot 2000 143
2000 tot 2010 523
2010 tot 2020 566
2020 en later 560

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.649

Bezeichnung C

914

Bezeichnung B

602

Bezeichnung D

322

Bezeichnung A+++

268

Bezeichnung F

209

Bezeichnung E

150

Bezeichnung A++++

124

Bezeichnung A++

109

Bezeichnung G

94

Bezeichnung A+

62

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.109 2.973
2021 1.227 3.035
2022 920 2.804
2023 778 2.672
2024 722 2.755

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 763 • Strom: 2.820

Huurwoning

Gas: 707 • Strom: 2.155

Koopwoning

Gas: 826 • Strom: 2.965

Appartement

Gas: 508 • Strom: 1.981

Tussenwoning

Gas: 685 • Strom: 2.474

Vrijstaande woning

Gas: 1.316 • Strom: 4.183

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Strom: 3.303

Betriebsaktivität in Roelofarendsveen (2025)

Handel en HORECA 263
Nijverheid en energie 248
Zakelijke dienstverlening 391
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 83
Vervoer, informatie en communicatie 128
Financiele diensten en onroerendgoed 102
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.589

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Roelofarendsveen
Periode Verbrechen
jan 2025 20
jan 2026 16
jul 2025 25
jun 2025 24
mei 2025 14
mrt 2025 19
nov 2024 21
nov 2025 33
okt 2024 13
okt 2025 24
sep 2024 22
sep 2025 30

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Roelofarendsveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Roelofarendsveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Roelofarendsveen?

Roelofarendsveen telt in 2025 ongeveer 10.609 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen is in 2025 circa € 488.751.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen ligt rond € 30.455 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roelofarendsveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roelofarendsveen?

In Roelofarendsveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.613 woningen.

Meer Häuser in Roelofarendsveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.