Aller directement au contenu
Logo de ViaOns Makelaardij

Pastoor van Akenstraat 90

4703BD Roosendaal • Noord-Brabant

Disponible

€ 240.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 246.650

Prix d'achat /m²: € 3.810

Galerie de photos

Description

Ben je op zoek naar een betaalbare woning met 2 slaapkamers, een berging en een garage? En ook nog waarop je je eigen stempel kunt drukken door het af te werken zoals je dat zelf het liefste ziet? Heb je ook nog eens 2 rechter handen? Dan moet je snel komen kijken bij deze 3-kamerwoning op de 2e verdieping, met een balkon en vrij uitzicht richting de stad. Via de gezamenlijke entree op de begane grond met brievenbussen en een bellenbord, lift en trappenhuis kun je naar de 2e verdieping. Een open galerij aan de achterkant van het gebouw brengt je naar de voordeur. Achter de voordeur ligt een tochtportaal met een tegelvloer en lambrisering waarboven behangwanden. De hal die er achter ligt geeft toegang tot alle ruimten in huis en kent een zelfde afwerking. In de hal is behalve de videofoon ook de meterkast, deze heeft 4 groepen en 2 aardlekschakelaars. Aan de galerijzijde ligt de dichte keuken. Deze heeft een eenvoudige inrichting, een tegelvloer en tegellambrisering en een aanrechtblokje in hoekopstelling met ingebouwd een inductiekookplaat en een afzuigkap. In de keuken hangt de gehuurde geiser die voorziet in warm water voor de keuken. De badkamer is betegeld en heeft een toilet, uitgevoerd als wandcloset, een wastafelmeubel en een douche. Aan de galerijzijde ligt een slaapkamer met een kastenwand. De woonkamer kijkt richting de stad en heeft een laminaatvloer en toegang tot de slaapkamer aan deze zijde van het pand. Deze slaapkamer heeft een laminaatvloer, een kastenwand en toegang tot het balkon. Op de begane grond is er een eigen kelderbox. Deze heeft een elektrische aansluiting. Ook is er een garagebox inbegrepen. De garage heeft een eigen groepenkast met 4 groepen en is daarmee ook voorzien van elektriciteit. Het is een leuk appartement dat enige liefde en aandacht kan gebruiken. De afwerking is sober en gedateerd maar het uitgangspunt, het casco is een gezond uitgangspunt. De kozijnen zijn door de eigenaar zelf geplaatst en uitgevoerd in PVC met dubbel glas. Er is blokverwarming en ook een gezamenlijke warm water voorziening. De Vereniging is actief en gezond. De maandelijkse bijdrage is momenteel €. 167,16. Het wonen in een appartementencomplex brengt automatisch het lidmaatschap van een Vereniging van Eigenaars met zich mee. Deze vereniging (kortweg VvE) bekommert zich om de dagelijkse gang van zaken en de instandhouding van het gebouw waarvan je met elkaar allemaal eigenaar bent. Dus het groot onderhoud, de verzekering, de verwarming en het verlichten en schoonhouden van de algemene ruimten wordt vanuit de VvE gedaan. Er wordt 1 x per jaar vergaderd waarbij de stand van zaken toegelicht wordt en bepaalde onderwerpen besproken worden. Je hebt er dus ook zelf een stem in. Kortom, dit is een goede kans om iets op te bouwen. Je moet er nog wel wat energie, tijd en geld in steken maar dan heb je ook wat! Zie dat zitten? Dan ben je van harte welkom.

Prêt immobilier berekenen

€ 240.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 246.650

2,78%

Annuellement

%

€ 12.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 240.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
4 woonlagen
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
63 m²
Contenu
210 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
22 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1966
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Centrale voorziening en geiser (huur)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Garagebox
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
08-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4703

Google Maps

Localisation de Roosendaal

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Roosendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Roosendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Roosendaal. En 2025 étaient 67.370 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.856.

Résidents

67.370

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.856

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.319

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.924

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Roosendaal
Année Résidents
2021 67.025
2022 67.000
2023 67.320
2024 67.235
2025 67.370

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Roosendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 229.405
2022 EUR 247.844
2023 EUR 278.679
2024 EUR 285.790
2025 EUR 308.856

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.310 0-15: 9.610 15-25: 7.495 25-45: 16.635 45-65: 18.305

Niveau d'enseignement

Hoger

13.720

Praktisch

15.300

Middelbaar

21.230

Origine des habitants (2025)

Europa

8.305

Nederland

45.380

Buiten Europa

13.685

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.072
Appartementen 9.357
Tussenwoningen 12.036
Vrijstaande woningen 3.721
Twee-onder-één-kap woningen 2.187

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 390
1900 tot 1925 1.215
1925 tot 1950 2.537
1950 tot 1970 6.408
1970 tot 1980 6.199
1980 tot 1990 5.093
1990 tot 2000 4.282
2000 tot 2010 1.579
2010 tot 2020 566
2020 en later 581

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.297

Étiquette A

6.760

Étiquette B

5.831

Étiquette D

3.028

Étiquette G

2.019

Étiquette E

2.016

Étiquette F

1.491

Étiquette A+

1.007

Étiquette A++

484

Étiquette A+++

378

Étiquette A++++

183

Étiquette A+++++

10

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Roosendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.149 2.756
2021 1.287 2.777
2022 1.007 2.619
2023 870 2.482
2024 854 2.532

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 999 • Électricité: 2.661

Huurwoning

Gaz: 724 • Électricité: 1.964

Koopwoning

Gaz: 973 • Électricité: 2.814

Appartement

Gaz: 496 • Électricité: 1.732

Tussenwoning

Gaz: 868 • Électricité: 2.461

Vrijstaande woning

Gaz: 1.412 • Électricité: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.146 • Électricité: 2.964

Activité dans Roosendaal (2025)

Handel en HORECA 1.630
Nijverheid en energie 1.350
Zakelijke dienstverlening 1.855
Overheid, onderwijs en zorg 1.445
Landbouw, bosbouw en visserij 90
Vervoer, informatie en communicatie 605
Financiele diensten en onroerendgoed 375
Cultuur, recreatie en overige diensten 825

Nombre total d'établissements: 8.175

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Roosendaal
Période Délits
jan 2026 300
jul 2025 315
jun 2025 312
mei 2025 297
mrt 2025 342
mrt 2026 339
nov 2024 335
nov 2025 394
okt 2024 336
okt 2025 364
sep 2024 306
sep 2025 279

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Roosendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Roosendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Roosendaal?

Roosendaal telt in 2025 ongeveer 67.370 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal is in 2025 circa € 308.856.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal ligt rond € 32.319 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roosendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.924 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roosendaal?

In Roosendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 12.036 woningen.

Meer maisons in Roosendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.