Direkt zum Inhalt
Logo von ViaOns Makelaardij

Pastoor van Akenstraat 90

4703BD Roosendaal • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 240.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.650

2 % Übertragungssteuer (€ 4.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 246.650

Kaufpreis /m²: € 3.810

Fotoalbum

Beschreibung

Ben je op zoek naar een betaalbare woning met 2 slaapkamers, een berging en een garage? En ook nog waarop je je eigen stempel kunt drukken door het af te werken zoals je dat zelf het liefste ziet? Heb je ook nog eens 2 rechter handen? Dan moet je snel komen kijken bij deze 3-kamerwoning op de 2e verdieping, met een balkon en vrij uitzicht richting de stad. Via de gezamenlijke entree op de begane grond met brievenbussen en een bellenbord, lift en trappenhuis kun je naar de 2e verdieping. Een open galerij aan de achterkant van het gebouw brengt je naar de voordeur. Achter de voordeur ligt een tochtportaal met een tegelvloer en lambrisering waarboven behangwanden. De hal die er achter ligt geeft toegang tot alle ruimten in huis en kent een zelfde afwerking. In de hal is behalve de videofoon ook de meterkast, deze heeft 4 groepen en 2 aardlekschakelaars. Aan de galerijzijde ligt de dichte keuken. Deze heeft een eenvoudige inrichting, een tegelvloer en tegellambrisering en een aanrechtblokje in hoekopstelling met ingebouwd een inductiekookplaat en een afzuigkap. In de keuken hangt de gehuurde geiser die voorziet in warm water voor de keuken. De badkamer is betegeld en heeft een toilet, uitgevoerd als wandcloset, een wastafelmeubel en een douche. Aan de galerijzijde ligt een slaapkamer met een kastenwand. De woonkamer kijkt richting de stad en heeft een laminaatvloer en toegang tot de slaapkamer aan deze zijde van het pand. Deze slaapkamer heeft een laminaatvloer, een kastenwand en toegang tot het balkon. Op de begane grond is er een eigen kelderbox. Deze heeft een elektrische aansluiting. Ook is er een garagebox inbegrepen. De garage heeft een eigen groepenkast met 4 groepen en is daarmee ook voorzien van elektriciteit. Het is een leuk appartement dat enige liefde en aandacht kan gebruiken. De afwerking is sober en gedateerd maar het uitgangspunt, het casco is een gezond uitgangspunt. De kozijnen zijn door de eigenaar zelf geplaatst en uitgevoerd in PVC met dubbel glas. Er is blokverwarming en ook een gezamenlijke warm water voorziening. De Vereniging is actief en gezond. De maandelijkse bijdrage is momenteel €. 167,16. Het wonen in een appartementencomplex brengt automatisch het lidmaatschap van een Vereniging van Eigenaars met zich mee. Deze vereniging (kortweg VvE) bekommert zich om de dagelijkse gang van zaken en de instandhouding van het gebouw waarvan je met elkaar allemaal eigenaar bent. Dus het groot onderhoud, de verzekering, de verwarming en het verlichten en schoonhouden van de algemene ruimten wordt vanuit de VvE gedaan. Er wordt 1 x per jaar vergaderd waarbij de stand van zaken toegelicht wordt en bepaalde onderwerpen besproken worden. Je hebt er dus ook zelf een stem in. Kortom, dit is een goede kans om iets op te bouwen. Je moet er nog wel wat energie, tijd en geld in steken maar dan heb je ook wat! Zie dat zitten? Dan ben je van harte welkom.

Hypothek berekenen

€ 240.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.650

2 % Übertragungssteuer (€ 4.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 246.650

2,78%

Jährlich

%

€ 12.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 240.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
4 woonlagen
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
63 m²
Inhalt
210 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
22 m²

Bau und Energie

Baujahr
1966
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Centrale voorziening en geiser (huur)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Garagebox
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
08-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Lift en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 4703

Google Karten

Standort von Roosendaal

Entdecken Sie, wo Makler in Roosendaal aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Roosendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Roosendaal. In 2025 waren da 67.370 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.856.

Einwohner

67.370

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.856

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.319

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.924

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Roosendaal
Jahr Einwohner
2021 67.025
2022 67.000
2023 67.320
2024 67.235
2025 67.370

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Roosendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 229.405
2022 EUR 247.844
2023 EUR 278.679
2024 EUR 285.790
2025 EUR 308.856

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.310 0-15: 9.610 15-25: 7.495 25-45: 16.635 45-65: 18.305

Ausbildungsstufe

Hoger

13.720

Praktisch

15.300

Middelbaar

21.230

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

8.305

Nederland

45.380

Buiten Europa

13.685

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.072
Appartementen 9.357
Tussenwoningen 12.036
Vrijstaande woningen 3.721
Twee-onder-één-kap woningen 2.187

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 390
1900 tot 1925 1.215
1925 tot 1950 2.537
1950 tot 1970 6.408
1970 tot 1980 6.199
1980 tot 1990 5.093
1990 tot 2000 4.282
2000 tot 2010 1.579
2010 tot 2020 566
2020 en later 581

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.297

Bezeichnung A

6.760

Bezeichnung B

5.831

Bezeichnung D

3.028

Bezeichnung G

2.019

Bezeichnung E

2.016

Bezeichnung F

1.491

Bezeichnung A+

1.007

Bezeichnung A++

484

Bezeichnung A+++

378

Bezeichnung A++++

183

Bezeichnung A+++++

10

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Roosendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.149 2.756
2021 1.287 2.777
2022 1.007 2.619
2023 870 2.482
2024 854 2.532

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 999 • Strom: 2.661

Huurwoning

Gas: 724 • Strom: 1.964

Koopwoning

Gas: 973 • Strom: 2.814

Appartement

Gas: 496 • Strom: 1.732

Tussenwoning

Gas: 868 • Strom: 2.461

Vrijstaande woning

Gas: 1.412 • Strom: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.146 • Strom: 2.964

Betriebsaktivität in Roosendaal (2025)

Handel en HORECA 1.630
Nijverheid en energie 1.350
Zakelijke dienstverlening 1.855
Overheid, onderwijs en zorg 1.445
Landbouw, bosbouw en visserij 90
Vervoer, informatie en communicatie 605
Financiele diensten en onroerendgoed 375
Cultuur, recreatie en overige diensten 825

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.175

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Roosendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 300
jul 2025 315
jun 2025 312
mei 2025 297
mrt 2025 342
mrt 2026 339
nov 2024 335
nov 2025 394
okt 2024 336
okt 2025 364
sep 2024 306
sep 2025 279

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Roosendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Roosendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Roosendaal?

Roosendaal telt in 2025 ongeveer 67.370 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal is in 2025 circa € 308.856.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal ligt rond € 32.319 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roosendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.924 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roosendaal?

In Roosendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 12.036 woningen.

Meer Häuser in Roosendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.