Aller directement au contenu
Logo de Het Waare Huis makelaars

Jan Frankenstraat 8

5246VB Rosmalen • Noord-Brabant

Disponible

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 4.213

Galerie de photos

Description

Jouw Waare (t)Huis aan Jan Frankenstraat 8 in Rosmalen! Licht, ruimte en gemak komen hier heel prettig samen. Deze instapklare maisonnette ligt op de eerste woonlaag, is verdeeld over twee verdiepingen en voelt dankzij de grote raampartijen, twee balkons en de verbinding tussen woonkamer en keuken verrassend ruim aan. Met ca. 89 m² woonoppervlakte, drie goede slaapkamers, een moderne keuken (2023), een eigentijdse badkamer (2023) én een eigen berging is dit een appartement waar je zonder grote verbouwing zo kunt landen. Voor starters is dit een fijne eerste stap: comfortabel wonen, alles netjes afgewerkt en de dagelijkse voorzieningen dichtbij. Voor doorstromers is het juist de combinatie van ruimte, licht en slimme indeling die aanspreekt. De woonkamer is breed, licht en sfeervol, met genoeg plek voor een royale zithoek en een eettafel. Via de grote raampartij kijk je uit op het groen en stap je zo het balkon op. De keuken ligt aan de voorzijde, is modern uitgevoerd en staat via een open doorkijk in verbinding met de woonkamer. Dat maakt koken, tafelen en wonen hier vanzelfsprekend een geheel. Op de verdieping gaat het wooncomfort verder. De ruime hoofdslaapkamer heeft toegang tot het tweede balkon. De andere twee slaapkamers zijn ideaal te gebruiken als werkplek, logeerkamer of inloopkast. De badkamer is modern, strak en verzorgd afgewerkt, met een inloopdouche, wastafelmeubel en zwarte accenten. Locatie: Ook de ligging werkt mee. Je woont hier in een groene woonomgeving in Rosmalen, dicht bij het Annapark en met dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, supermarkten en andere praktische voorzieningen liggen dichtbij, waardoor je voor de dagelijkse boodschappen niet ver hoeft. Daarnaast zijn openbaar vervoer, scholen en uitvalswegen richting onder andere ’s-Hertogenbosch, de A2 en de A59 goed bereikbaar. Zin in ontspanning? In de omgeving vind je volop groen en wandelmogelijkheden. En wil je de levendigheid opzoeken, dan ben je ook snel in het centrum van ’s-Hertogenbosch. Een plek dus waar praktisch wonen en prettig wonen mooi in balans zijn. Goed om te weten, dat: - de woning circa 89 m² woonoppervlakte heeft en door de indeling verrassend ruim aanvoelt; - de woonkamer circa 28 m² groot is, veel daglicht ontvangt via de brede raampartij en ruimte biedt voor een comfortabele zithoek én een eettafel; - de woonkamer is afgewerkt met een lichte laminaatvloer, rustige wandafwerking en toegang biedt tot het balkon aan de westzijde; - het balkon bij de woonkamer op het westen ligt, waardoor je hier fijn kunt genieten van de middag- en avondzon; - de moderne keuken uit 2023 dateert en door de open doorkijk naar de woonkamer prettig verbonden is met de leefruimte; - de keuken is voorzien van een kookplaat, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koel-vriescombinatie, vaatwasser en voldoende kastruimte; - de verdieping beschikt over drie slaapkamers, allemaal netjes afgewerkt zijn met een laminaatvloer en lichte wandafwerking; - de ruime hoofdslaapkamer toegang biedt tot het tweede balkon op het westen en daarmee een fijne, lichte slaapkamer is; - de andere slaapkamers uitstekend te gebruiken zijn als werkplek, logeerkamer of kinderkamer; - de moderne badkamer (2023) is ingericht met een inloopdouche, wastafelmeubel, spiegel, designradiator en zwarte accenten; - er zowel op de woonlaag als op de verdieping een separaat toilet aanwezig is, wat in het dagelijks gebruik extra comfort biedt; - de verwarming en warmwatervoorziening via Nefit CV ketel, bouwjaar 2004 geschiedt; - openbaar parkeren in de directe omgeving mogelijk is; - bij het appartement een eigen externe berging van circa 6 m² hoort; - de VvE-bijdrage momenteel ca. € 214,- bedraagt; - de oplevering in overleg kan plaatsvinden. Benieuwd of dit jouw Waare (T)huis wordt? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging!

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Maisonnette

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
89 m²
Contenu
294 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1966
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5246

Google Maps

Carte de Rosmalen

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Rosmalen

Chiffres de logement et de quartier dans Rosmalen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Rosmalen. En 2025 étaient 39.915 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 489.295.

Résidents

39.915

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 489.295

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 20.422

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.342

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Rosmalen
Année Résidents
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Rosmalen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Niveau d'enseignement

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Origine des habitants (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.212

Étiquette C

4.654

Étiquette B

2.540

Étiquette D

1.375

Étiquette A+++

1.024

Étiquette F

702

Étiquette A+

592

Étiquette E

461

Étiquette G

416

Étiquette A++++

385

Étiquette A++

272

Étiquette A+++++

4

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Rosmalen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 917 • Électricité: 2.982

Huurwoning

Gaz: 659 • Électricité: 2.156

Koopwoning

Gaz: 972 • Électricité: 3.253

Appartement

Gaz: 506 • Électricité: 1.807

Tussenwoning

Gaz: 833 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.031 • Électricité: 3.312

Activité dans Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Nombre total d'établissements: 5.720

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Rosmalen
Période Délits
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Rosmalen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Rosmalen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer maisons in Rosmalen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.