Aller directement au contenu
Logo de Het Waare Huis makelaars

Brouwerijstraat 16

5241CS Rosmalen • Noord-Brabant

Disponible

€ 649.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 663.830

Prix d'achat /m²: € 5.643

Galerie de photos

Description

Jouw Waare (t)Huis aan Brouwerijstraat 16 in Rosmalen! Wonen midden in het centrum van Rosmalen, met alle voorzieningen letterlijk om de hoek én de rust van een comfortabel, ruim en goed geïsoleerd appartement. Dat is precies wat Brouwerijstraat 16 te bieden heeft. Dit royale appartement van circa 115 m² ligt op de eerste verdieping, boven de HEMA, en combineert gelijkvloers wooncomfort met een centrale ligging die zelden zo praktisch is. De supermarkt, winkels, horeca, het openbaar vervoer en het gezellige dorpsleven bevinden zich op korte loopafstand. Tegelijkertijd ervaar je binnen opvallend veel rust, mede dankzij de goede isolatie van het gebouw. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval, een open keuken, twee slaapkamers, een royaal balkon op het zuiden, een eigen parkeerplaats en een externe berging. Daarmee is dit een fijne plek voor senioren, alleenstaanden en doorstromers die comfortabel willen wonen, zonder in te leveren op ruimte, gemak of bereikbaarheid. Ook aan toegankelijkheid is gedacht. Het complex is rolstoel- en ouderenvriendelijk ingericht. De gemeenschappelijke deuren openen automatisch of met een knop en de hoofdentree opent via sleutelbediening in de muur. Dat maakt het dagelijkse gebruik van het gebouw eenvoudig en comfortabel. Locatie De ligging is een groot pluspunt. Je stapt de deur uit en staat direct in het centrum van Rosmalen. Voor dagelijkse boodschappen, een bezoek aan de bakker, drogist of supermarkt, een lunchafspraak of een kop koffie hoef je de auto niet te gebruiken. Alles is dichtbij. Rosmalen heeft een levendig dorpshart met een prettig voorzieningenniveau en een gemoedelijke sfeer. Ook het station, bushaltes en de uitvalswegen richting ’s-Hertogenbosch, de A2 en de A59 zijn goed bereikbaar. Hierdoor woon je centraal, maar blijf je ook flexibel richting de regio. En misschien wel net zo belangrijk: parkeren kan op je eigen parkeerplaats. Een waardevol voordeel op deze centrum locatie. Goed om te weten: - het appartement is gelegen op de eerste verdieping, boven de HEMA, waardoor je midden in het centrum woont met winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen direct in de buurt; - de woonkamer is ruim van opzet en biedt volop plaats voor een royale zithoek en een grote eettafel, waardoor de leefruimte prettig en praktisch indeelbaar is; - de grote raampartijen en de openslaande deur naar het balkon zorgen voor veel lichtinval en een directe verbinding met buiten; - het balkon ligt op het zuiden, is overdekt en biedt uitzicht over het centrum van Rosmalen, waardoor je hier een fijne plek hebt om buiten te zitten; - de open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met veel kastruimte, een zwart werkblad en - diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koel-vriescombinatie en vaatwasser; - het appartement beschikt over twee slaapkamers, waardoor er naast een hoofdslaapkamer ook ruimte is voor een logeer-, werk- of hobbykamer; - de badkamer is royaal ingedeeld en voorzien van een idouche, dubbel wastafelmeubel, spiegel met verlichting en een moderne tegelafwerking; - het appartement is volledig gelijkvloers, wat zorgt voor comfortabel wonen nu én met het oog op de toekomst; - het complex is rolstoel- en ouderenvriendelijk opgezet, met gemeenschappelijke deuren die automatisch of met een knop te openen zijn; - de hoofdentree opent automatisch via sleutelbediening in de muur, wat het binnenkomen extra gemakkelijk maakt; - het appartement is goed geïsoleerd en zodanig gebouwd dat je binnen nauwelijks iets merkt van de levendigheid buiten; - de onderhoudsstaat is goed tot uitstekend, met enkele gebruikssporen, maar verder een lichte, ruime en verzorgde basis; - er is een eigen parkeerplaats aanwezig, waardoor je ook midden in het centrum altijd dichtbij kunt parkeren; - er is een externe berging aanwezig, seizoensspullen en extra opslagruimte; - het complex beschikt over een gezamenlijke binnentuin en fietsenstalling, wat zorgt voor extra gemak en een verzorgde woonomgeving; - het appartement heeft energielabel A, wat bijdraagt aan comfortabel en energiezuinig wonen; - de maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt volgens opgave € 269,-; - oplevering in overleg. Benieuwd of dit jouw Waare (T)huis wordt? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging!

Prêt immobilier berekenen

€ 649.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 663.830

3,04%

Annuellement

%

€ 32.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 649.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
115 m²
Contenu
380 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2018
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5241

Google Maps

Carte de Rosmalen

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Rosmalen

Chiffres de logement et de quartier dans Rosmalen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Rosmalen. En 2025 étaient 39.915 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 489.295.

Résidents

39.915

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 489.295

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 20.422

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.342

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Rosmalen
Année Résidents
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Rosmalen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Niveau d'enseignement

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Origine des habitants (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.212

Étiquette C

4.654

Étiquette B

2.540

Étiquette D

1.375

Étiquette A+++

1.024

Étiquette F

702

Étiquette A+

592

Étiquette E

461

Étiquette G

416

Étiquette A++++

385

Étiquette A++

272

Étiquette A+++++

4

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Rosmalen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 917 • Électricité: 2.982

Huurwoning

Gaz: 659 • Électricité: 2.156

Koopwoning

Gaz: 972 • Électricité: 3.253

Appartement

Gaz: 506 • Électricité: 1.807

Tussenwoning

Gaz: 833 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.031 • Électricité: 3.312

Activité dans Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Nombre total d'établissements: 5.720

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Rosmalen
Période Délits
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Rosmalen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Rosmalen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer maisons in Rosmalen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.