Ir directamente al contenido
Logotipo de Het Waare Huis makelaars

Brouwerijstraat 16

5241CS Rosmalen • Noord-Brabant

Disponible

€ 649.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 663.830

Precio de compra /m²: € 5.643

Galería de fotos

Descripción

Jouw Waare (t)Huis aan Brouwerijstraat 16 in Rosmalen! Wonen midden in het centrum van Rosmalen, met alle voorzieningen letterlijk om de hoek én de rust van een comfortabel, ruim en goed geïsoleerd appartement. Dat is precies wat Brouwerijstraat 16 te bieden heeft. Dit royale appartement van circa 115 m² ligt op de eerste verdieping, boven de HEMA, en combineert gelijkvloers wooncomfort met een centrale ligging die zelden zo praktisch is. De supermarkt, winkels, horeca, het openbaar vervoer en het gezellige dorpsleven bevinden zich op korte loopafstand. Tegelijkertijd ervaar je binnen opvallend veel rust, mede dankzij de goede isolatie van het gebouw. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval, een open keuken, twee slaapkamers, een royaal balkon op het zuiden, een eigen parkeerplaats en een externe berging. Daarmee is dit een fijne plek voor senioren, alleenstaanden en doorstromers die comfortabel willen wonen, zonder in te leveren op ruimte, gemak of bereikbaarheid. Ook aan toegankelijkheid is gedacht. Het complex is rolstoel- en ouderenvriendelijk ingericht. De gemeenschappelijke deuren openen automatisch of met een knop en de hoofdentree opent via sleutelbediening in de muur. Dat maakt het dagelijkse gebruik van het gebouw eenvoudig en comfortabel. Locatie De ligging is een groot pluspunt. Je stapt de deur uit en staat direct in het centrum van Rosmalen. Voor dagelijkse boodschappen, een bezoek aan de bakker, drogist of supermarkt, een lunchafspraak of een kop koffie hoef je de auto niet te gebruiken. Alles is dichtbij. Rosmalen heeft een levendig dorpshart met een prettig voorzieningenniveau en een gemoedelijke sfeer. Ook het station, bushaltes en de uitvalswegen richting ’s-Hertogenbosch, de A2 en de A59 zijn goed bereikbaar. Hierdoor woon je centraal, maar blijf je ook flexibel richting de regio. En misschien wel net zo belangrijk: parkeren kan op je eigen parkeerplaats. Een waardevol voordeel op deze centrum locatie. Goed om te weten: - het appartement is gelegen op de eerste verdieping, boven de HEMA, waardoor je midden in het centrum woont met winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen direct in de buurt; - de woonkamer is ruim van opzet en biedt volop plaats voor een royale zithoek en een grote eettafel, waardoor de leefruimte prettig en praktisch indeelbaar is; - de grote raampartijen en de openslaande deur naar het balkon zorgen voor veel lichtinval en een directe verbinding met buiten; - het balkon ligt op het zuiden, is overdekt en biedt uitzicht over het centrum van Rosmalen, waardoor je hier een fijne plek hebt om buiten te zitten; - de open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met veel kastruimte, een zwart werkblad en - diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koel-vriescombinatie en vaatwasser; - het appartement beschikt over twee slaapkamers, waardoor er naast een hoofdslaapkamer ook ruimte is voor een logeer-, werk- of hobbykamer; - de badkamer is royaal ingedeeld en voorzien van een idouche, dubbel wastafelmeubel, spiegel met verlichting en een moderne tegelafwerking; - het appartement is volledig gelijkvloers, wat zorgt voor comfortabel wonen nu én met het oog op de toekomst; - het complex is rolstoel- en ouderenvriendelijk opgezet, met gemeenschappelijke deuren die automatisch of met een knop te openen zijn; - de hoofdentree opent automatisch via sleutelbediening in de muur, wat het binnenkomen extra gemakkelijk maakt; - het appartement is goed geïsoleerd en zodanig gebouwd dat je binnen nauwelijks iets merkt van de levendigheid buiten; - de onderhoudsstaat is goed tot uitstekend, met enkele gebruikssporen, maar verder een lichte, ruime en verzorgde basis; - er is een eigen parkeerplaats aanwezig, waardoor je ook midden in het centrum altijd dichtbij kunt parkeren; - er is een externe berging aanwezig, seizoensspullen en extra opslagruimte; - het complex beschikt over een gezamenlijke binnentuin en fietsenstalling, wat zorgt voor extra gemak en een verzorgde woonomgeving; - het appartement heeft energielabel A, wat bijdraagt aan comfortabel en energiezuinig wonen; - de maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt volgens opgave € 269,-; - oplevering in overleg. Benieuwd of dit jouw Waare (T)huis wordt? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging!

Hipoteca berekenen

€ 649.000

Coste del comprador (estimado): € 14.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 663.830

3,04%

Anualmente

%

€ 32.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 649.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
115 m²
Contenido
380 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2018
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5241

Mapas de Google

Mapa de Rosmalen

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Rosmalen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rosmalen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rosmalen. En 2025 había 39.915 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 489.295.

Inhabitantes

39.915

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 489.295

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 20.422

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.342

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rosmalen
Año Inhabitantes
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rosmalen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Nivel académico

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.212

Etiqueta C

4.654

Etiqueta B

2.540

Etiqueta D

1.375

Etiqueta A+++

1.024

Etiqueta F

702

Etiqueta A+

592

Etiqueta E

461

Etiqueta G

416

Etiqueta A++++

385

Etiqueta A++

272

Etiqueta A+++++

4

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rosmalen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 917 • Electricidad: 2.982

Huurwoning

Gas: 659 • Electricidad: 2.156

Koopwoning

Gas: 972 • Electricidad: 3.253

Appartement

Gas: 506 • Electricidad: 1.807

Tussenwoning

Gas: 833 • Electricidad: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.031 • Electricidad: 3.312

Actividad empresarial en Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Número total de establecimientos empresariales: 5.720

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rosmalen
Periodo Delitos
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rosmalen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rosmalen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer viviendas in Rosmalen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.