Jump to content
Logo of Het Waare Huis makelaars

Brouwerijstraat 16

5241CS Rosmalen • Noord-Brabant

Available

€ 649.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 14.830

2% transfer tax (€ 12.980) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 663.830

Purchase price /m²: € 5.643

Photo Gallery

Description

Jouw Waare (t)Huis aan Brouwerijstraat 16 in Rosmalen! Wonen midden in het centrum van Rosmalen, met alle voorzieningen letterlijk om de hoek én de rust van een comfortabel, ruim en goed geïsoleerd appartement. Dat is precies wat Brouwerijstraat 16 te bieden heeft. Dit royale appartement van circa 115 m² ligt op de eerste verdieping, boven de HEMA, en combineert gelijkvloers wooncomfort met een centrale ligging die zelden zo praktisch is. De supermarkt, winkels, horeca, het openbaar vervoer en het gezellige dorpsleven bevinden zich op korte loopafstand. Tegelijkertijd ervaar je binnen opvallend veel rust, mede dankzij de goede isolatie van het gebouw. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval, een open keuken, twee slaapkamers, een royaal balkon op het zuiden, een eigen parkeerplaats en een externe berging. Daarmee is dit een fijne plek voor senioren, alleenstaanden en doorstromers die comfortabel willen wonen, zonder in te leveren op ruimte, gemak of bereikbaarheid. Ook aan toegankelijkheid is gedacht. Het complex is rolstoel- en ouderenvriendelijk ingericht. De gemeenschappelijke deuren openen automatisch of met een knop en de hoofdentree opent via sleutelbediening in de muur. Dat maakt het dagelijkse gebruik van het gebouw eenvoudig en comfortabel. Locatie De ligging is een groot pluspunt. Je stapt de deur uit en staat direct in het centrum van Rosmalen. Voor dagelijkse boodschappen, een bezoek aan de bakker, drogist of supermarkt, een lunchafspraak of een kop koffie hoef je de auto niet te gebruiken. Alles is dichtbij. Rosmalen heeft een levendig dorpshart met een prettig voorzieningenniveau en een gemoedelijke sfeer. Ook het station, bushaltes en de uitvalswegen richting ’s-Hertogenbosch, de A2 en de A59 zijn goed bereikbaar. Hierdoor woon je centraal, maar blijf je ook flexibel richting de regio. En misschien wel net zo belangrijk: parkeren kan op je eigen parkeerplaats. Een waardevol voordeel op deze centrum locatie. Goed om te weten: - het appartement is gelegen op de eerste verdieping, boven de HEMA, waardoor je midden in het centrum woont met winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen direct in de buurt; - de woonkamer is ruim van opzet en biedt volop plaats voor een royale zithoek en een grote eettafel, waardoor de leefruimte prettig en praktisch indeelbaar is; - de grote raampartijen en de openslaande deur naar het balkon zorgen voor veel lichtinval en een directe verbinding met buiten; - het balkon ligt op het zuiden, is overdekt en biedt uitzicht over het centrum van Rosmalen, waardoor je hier een fijne plek hebt om buiten te zitten; - de open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met veel kastruimte, een zwart werkblad en - diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koel-vriescombinatie en vaatwasser; - het appartement beschikt over twee slaapkamers, waardoor er naast een hoofdslaapkamer ook ruimte is voor een logeer-, werk- of hobbykamer; - de badkamer is royaal ingedeeld en voorzien van een idouche, dubbel wastafelmeubel, spiegel met verlichting en een moderne tegelafwerking; - het appartement is volledig gelijkvloers, wat zorgt voor comfortabel wonen nu én met het oog op de toekomst; - het complex is rolstoel- en ouderenvriendelijk opgezet, met gemeenschappelijke deuren die automatisch of met een knop te openen zijn; - de hoofdentree opent automatisch via sleutelbediening in de muur, wat het binnenkomen extra gemakkelijk maakt; - het appartement is goed geïsoleerd en zodanig gebouwd dat je binnen nauwelijks iets merkt van de levendigheid buiten; - de onderhoudsstaat is goed tot uitstekend, met enkele gebruikssporen, maar verder een lichte, ruime en verzorgde basis; - er is een eigen parkeerplaats aanwezig, waardoor je ook midden in het centrum altijd dichtbij kunt parkeren; - er is een externe berging aanwezig, seizoensspullen en extra opslagruimte; - het complex beschikt over een gezamenlijke binnentuin en fietsenstalling, wat zorgt voor extra gemak en een verzorgde woonomgeving; - het appartement heeft energielabel A, wat bijdraagt aan comfortabel en energiezuinig wonen; - de maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt volgens opgave € 269,-; - oplevering in overleg. Benieuwd of dit jouw Waare (T)huis wordt? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging!

Mortgage berekenen

€ 649.000

Cost of copper (estimated): € 14.830

2% transfer tax (€ 12.980) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 663.830

3,04%

Yearly

%

€ 32.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 649.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
115 m²
Content
380 m³
Building bound outdoor space
9 m²
External storage space
7 m²

Construction and Energy

Year of construction
2018
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
No
VvE annual meeting
No
VvE periodic contribution
No
VvE reserve fund present
No
VvE maintenance plan
No
VvE opstalverzekering
No

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Douche, dubbele wastafel, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 5241

Google Maps

Map of Rosmalen

Geographic orientation and real estate agent density in Rosmalen

Residential and neighborhood statistics in Rosmalen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Rosmalen. In 2025 were there 39.915 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 489.295.

Residents

39.915

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 489.295

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 20.422

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.342

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Rosmalen
Year Residents
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Annual WOZ value

WOZ value per year in Rosmalen
Year Average WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Composition of residents

Age build-up

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Education level

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Origin of residents (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

5.212

Label C

4.654

Label B

2.540

Label D

1.375

Label A+++

1.024

Label F

702

Label A+

592

Label E

461

Label G

416

Label A++++

385

Label A++

272

Label A+++++

4

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Rosmalen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 917 • Electricity: 2.982

Huurwoning

Gas: 659 • Electricity: 2.156

Koopwoning

Gas: 972 • Electricity: 3.253

Appartement

Gas: 506 • Electricity: 1.807

Tussenwoning

Gas: 833 • Electricity: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricity: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.031 • Electricity: 3.312

Business activity in Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Total number of company establishments: 5.720

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Rosmalen
Period Crimes
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Rosmalen.

Frequently asked questions about living in Rosmalen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer houses in Rosmalen

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.