Direkt zum Inhalt
Logo von Het Waare Huis makelaars

Brouwerijstraat 16

5241CS Rosmalen • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 649.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.830

2 % Übertragungssteuer (€ 12.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 663.830

Kaufpreis /m²: € 5.643

Fotoalbum

Beschreibung

Jouw Waare (t)Huis aan Brouwerijstraat 16 in Rosmalen! Wonen midden in het centrum van Rosmalen, met alle voorzieningen letterlijk om de hoek én de rust van een comfortabel, ruim en goed geïsoleerd appartement. Dat is precies wat Brouwerijstraat 16 te bieden heeft. Dit royale appartement van circa 115 m² ligt op de eerste verdieping, boven de HEMA, en combineert gelijkvloers wooncomfort met een centrale ligging die zelden zo praktisch is. De supermarkt, winkels, horeca, het openbaar vervoer en het gezellige dorpsleven bevinden zich op korte loopafstand. Tegelijkertijd ervaar je binnen opvallend veel rust, mede dankzij de goede isolatie van het gebouw. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval, een open keuken, twee slaapkamers, een royaal balkon op het zuiden, een eigen parkeerplaats en een externe berging. Daarmee is dit een fijne plek voor senioren, alleenstaanden en doorstromers die comfortabel willen wonen, zonder in te leveren op ruimte, gemak of bereikbaarheid. Ook aan toegankelijkheid is gedacht. Het complex is rolstoel- en ouderenvriendelijk ingericht. De gemeenschappelijke deuren openen automatisch of met een knop en de hoofdentree opent via sleutelbediening in de muur. Dat maakt het dagelijkse gebruik van het gebouw eenvoudig en comfortabel. Locatie De ligging is een groot pluspunt. Je stapt de deur uit en staat direct in het centrum van Rosmalen. Voor dagelijkse boodschappen, een bezoek aan de bakker, drogist of supermarkt, een lunchafspraak of een kop koffie hoef je de auto niet te gebruiken. Alles is dichtbij. Rosmalen heeft een levendig dorpshart met een prettig voorzieningenniveau en een gemoedelijke sfeer. Ook het station, bushaltes en de uitvalswegen richting ’s-Hertogenbosch, de A2 en de A59 zijn goed bereikbaar. Hierdoor woon je centraal, maar blijf je ook flexibel richting de regio. En misschien wel net zo belangrijk: parkeren kan op je eigen parkeerplaats. Een waardevol voordeel op deze centrum locatie. Goed om te weten: - het appartement is gelegen op de eerste verdieping, boven de HEMA, waardoor je midden in het centrum woont met winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen direct in de buurt; - de woonkamer is ruim van opzet en biedt volop plaats voor een royale zithoek en een grote eettafel, waardoor de leefruimte prettig en praktisch indeelbaar is; - de grote raampartijen en de openslaande deur naar het balkon zorgen voor veel lichtinval en een directe verbinding met buiten; - het balkon ligt op het zuiden, is overdekt en biedt uitzicht over het centrum van Rosmalen, waardoor je hier een fijne plek hebt om buiten te zitten; - de open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met veel kastruimte, een zwart werkblad en - diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koel-vriescombinatie en vaatwasser; - het appartement beschikt over twee slaapkamers, waardoor er naast een hoofdslaapkamer ook ruimte is voor een logeer-, werk- of hobbykamer; - de badkamer is royaal ingedeeld en voorzien van een idouche, dubbel wastafelmeubel, spiegel met verlichting en een moderne tegelafwerking; - het appartement is volledig gelijkvloers, wat zorgt voor comfortabel wonen nu én met het oog op de toekomst; - het complex is rolstoel- en ouderenvriendelijk opgezet, met gemeenschappelijke deuren die automatisch of met een knop te openen zijn; - de hoofdentree opent automatisch via sleutelbediening in de muur, wat het binnenkomen extra gemakkelijk maakt; - het appartement is goed geïsoleerd en zodanig gebouwd dat je binnen nauwelijks iets merkt van de levendigheid buiten; - de onderhoudsstaat is goed tot uitstekend, met enkele gebruikssporen, maar verder een lichte, ruime en verzorgde basis; - er is een eigen parkeerplaats aanwezig, waardoor je ook midden in het centrum altijd dichtbij kunt parkeren; - er is een externe berging aanwezig, seizoensspullen en extra opslagruimte; - het complex beschikt over een gezamenlijke binnentuin en fietsenstalling, wat zorgt voor extra gemak en een verzorgde woonomgeving; - het appartement heeft energielabel A, wat bijdraagt aan comfortabel en energiezuinig wonen; - de maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt volgens opgave € 269,-; - oplevering in overleg. Benieuwd of dit jouw Waare (T)huis wordt? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging!

Hypothek berekenen

€ 649.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.830

2 % Übertragungssteuer (€ 12.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 663.830

3,04%

Jährlich

%

€ 32.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 649.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
115 m²
Inhalt
380 m³
Gebäude mit Außenbereich
9 m²
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Baujahr
2018
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5241

Google Karten

Karte von Rosmalen

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Rosmalen

Wohn- und Viertelzahlen in Rosmalen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Rosmalen. In 2025 waren da 39.915 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 489.295.

Einwohner

39.915

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 489.295

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 20.422

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.342

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Rosmalen
Jahr Einwohner
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Rosmalen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Ausbildungsstufe

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

5.212

Bezeichnung C

4.654

Bezeichnung B

2.540

Bezeichnung D

1.375

Bezeichnung A+++

1.024

Bezeichnung F

702

Bezeichnung A+

592

Bezeichnung E

461

Bezeichnung G

416

Bezeichnung A++++

385

Bezeichnung A++

272

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Rosmalen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 917 • Strom: 2.982

Huurwoning

Gas: 659 • Strom: 2.156

Koopwoning

Gas: 972 • Strom: 3.253

Appartement

Gas: 506 • Strom: 1.807

Tussenwoning

Gas: 833 • Strom: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.031 • Strom: 3.312

Betriebsaktivität in Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Gesamtanzahl der Firmensitze: 5.720

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Rosmalen
Periode Verbrechen
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Rosmalen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Rosmalen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer Häuser in Rosmalen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.