Aller directement au contenu
Logo de Het Waare Huis makelaars

Robijnborch 7

5241LK Rosmalen • Noord-Brabant

Disponible

€ 859.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 19.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 17.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 878.030

Prix d'achat /m²: € 2.902

Galerie de photos

Description

Jouw Waare (t)Huis aan Robijnborch 7 in Rosmalen! Droom jij van een plek waar wonen en werken naadloos samenkomen? Dan is deze vrijstaande bedrijfswoning met ruime loods precies wat je zoekt. Deze verrassend complete woning uit 1991 combineert comfort, ruimte en functionaliteit op een unieke manier. Binnen geniet je van een royale en lichte woonkamer, een moderne woonkeuken met spoeleiland en maar liefst vier slaapkamers en twee badkamers. Buiten vind je een tuin rondom, volop parkeergelegenheid op eigen terrein én een multifunctionele loods met twee verdiepingen. Dankzij de volledige isolatie, energielabel A en 24 zonnepanelen woon je hier bovendien energiezuinig en toekomstbestendig. Locatie Deze aantrekkelijke vrijstaande woning met bedrijfsruimte ligt in de wijk De Overlaet, een jonge en groene woonomgeving in Rosmalen. De wijk kenmerkt zich door haar ruime opzet, waterpartijen en nabijgelegen sportvelden. Schuin achter de woning ligt een fijne speelplek voor kinderen. Binnen 5 tot 10 minuten lopen sta je in het gezellige centrum van Rosmalen met supermarkten, winkels, horeca, een bibliotheek en het NS-station. De wijk is kindvriendelijk en beschikt over twee basisscholen. Daarnaast zijn uitvalswegen richting ’s-Hertogenbosch en de snelwegen snel en eenvoudig bereikbaar. Goed om te weten dat: – het een vrijstaande bedrijfswoning betreft met een ruime loods, ideaal voor wie wonen en werken wil combineren; – de karakteristieke luiken en roedeverdeling zorgen voor een charmante en verzorgde uitstraling; – de woonkamer ruim is opgezet en dankzij de grote raampartijen heerlijk licht en prettig in te delen is; – de sfeervolle zithoek met brede gashaard en hardhouten vloer zorgt voor een warme en gezellige leefruimte; – de moderne woonkeuken is voorzien van een stijlvol spoeleiland met keramiek dekton werkblad en een gezellige bar om aan te zitten; – de keuken compleet is uitgerust met luxe inbouwapparatuur zoals een Quooker, inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en Amerikaanse koelkast; – de eerste verdieping beschikt over vier slaapkamers, waaronder een royale hoofdslaapkamer met eigen badkamer en walk-in closet; – de badkamer bij de hoofdslaapkamer is voorzien van een douche, toilet en dubbele wastafel; – de tweede badkamer eveneens volledig is ingericht met een douche, toilet en dubbele wastafel en groot ligbad; – er een praktische technische ruimte aanwezig is met opstelling voor wasmachine, droger en een cv-ketel uit 2023; – ruime zolder (betonvloer) – de woning volledig is geïsoleerd en beschikt over energielabel A, wat zorgt voor lage energielasten; – de begane grond deels is voorzien van vloerverwarming voor extra comfort; – de ruime loods met twee verdiepingen volop mogelijkheden biedt voor opslag, werkruimte of bedrijfsactiviteiten; – de loods is voorzien van 24 zonnepanelen en daarmee bijdraagt aan duurzame energieopwekking voor zowel het woonhuis als de bedrijfshal; – de tuin rondom de woning ligt, zodat je altijd een fijne plek in de zon of schaduw kunt vinden; - 3 jaar oude jacuzzi incl. warmtepomp (blijft achter) – je op eigen terrein eenvoudig meerdere auto’s kunt parkeren; – de bestemming volgens het geldende bestemmingsplan “Bedrijventerrein” is, waardoor bedrijfsmatig gebruik is toegestaan; – bij financiering andere voorwaarden kunnen gelden dan bij een reguliere woning en het verstandig is dit vooraf met een adviseur af te stemmen; – oplevering mogelijk is vanaf begin 2027. Benieuwd of dit jouw Waare (t)Huis wordt? We laten je deze unieke combinatie van wonen en werken graag ervaren tijdens een bezichtiging!

Prêt immobilier berekenen

€ 859.000

Coûts d'achat (estimés): € 19.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 17.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 878.030

3,04%

Annuellement

%

€ 42.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 859.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
296 m²
Superficie du terrain
602 m²
Contenu
1583 m³
Autre espace intérieur
131 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Aire de la cour arrière
147 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1991
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
4 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, 2 dubbele wastafels, ligbad, en 2 toiletten

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5241

Google Maps

Carte de Rosmalen

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Rosmalen

Chiffres de logement et de quartier dans Rosmalen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Rosmalen. En 2025 étaient 39.915 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 489.295.

Résidents

39.915

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 489.295

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 20.422

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.342

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Rosmalen
Année Résidents
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Rosmalen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Niveau d'enseignement

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Origine des habitants (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.212

Étiquette C

4.654

Étiquette B

2.540

Étiquette D

1.375

Étiquette A+++

1.024

Étiquette F

702

Étiquette A+

592

Étiquette E

461

Étiquette G

416

Étiquette A++++

385

Étiquette A++

272

Étiquette A+++++

4

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Rosmalen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 917 • Électricité: 2.982

Huurwoning

Gaz: 659 • Électricité: 2.156

Koopwoning

Gaz: 972 • Électricité: 3.253

Appartement

Gaz: 506 • Électricité: 1.807

Tussenwoning

Gaz: 833 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.031 • Électricité: 3.312

Activité dans Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Nombre total d'établissements: 5.720

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Rosmalen
Période Délits
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Rosmalen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Rosmalen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer maisons in Rosmalen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.