Aller directement au contenu
Logo de SC Bakker Makelaardij oz BV

Gruttolaan 109

1742BR Schagen • Noord-Holland

Disponible

€ 419.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 429.230

Prix d'achat /m²: € 2.793

Galerie de photos

Description

Deze verrassend ruime instapklare woning met maar liefst 150 m2 woonoppervlakte en een vrijstaande berging/tuinkamer bevindt zich nabij een parkachtige omgeving in een autoluwe straat. Het huis is allesbehalve standaard en onderscheidt zich door royale leefruimtes en de bijzondere indeling. Bij binnenkomst ervaar je direct de grote open ruimte waarin keuken en eetkamer naadloos in elkaar overlopen. De strak vormgegeven keuken vormt het hart van de woning en heeft een directe verbinding met de tuin. De geïntegreerde trappen geven het geheel een uniek en speels karakter. De riante woonkamer bevindt zich op de eerste verdieping. Tevens bevinden zich op deze verdieping drie slaapkamers en de luxe badkamer. De tweede verdieping beschikt over een vierde slaapkamer en een werk-/hobbyruimte. Ook is de onderhoudsvriendelijke achtertuin een echte blikvanger.  Vanwege de indeling biedt de woning veel privacy en minimale geluidsoverdracht van de buren. Op korte loopafstand bevinden zich een zwembad, ´strandje de Wiel’, buurtsuper en basisscholen. Ook het centrum met diverse voorzieningen is snel bereikbaar. Bouwjaar ca. 1974, gebruiksoppervlakte wonen ca. 150 m², gebouwgebonden buitenruimte ca. 9 m², externe bergruimte ca. 11 m² inhoud ca. 440 m³ en perceeloppervlakte 120 m². Indeling:  Binnenkomst via de entree met laminaatvloer, garderobekast en modern uitgevoerde toiletruimte met wandcloset. De royale woonkeuken biedt volop ruimte om te koken, tafelen en samen te komen.  De keuken is van alle gemakken voorzien waaronder een 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, inbouwoven, vaatwasser, twee koel-/vriescombinaties en een close-in boiler. De visgraat parketvloer zorgt voor een luxe uitstraling en de tuindeur creëert een directe verbinding met buiten. De twee trappen aan weerszijden van de keuken zijn voorzien van sfeerverlichting en geven de begane grond een unieke uitstraling. Eerste verdieping: Vanuit de keuken kies je welke trap je naar boven neemt. De rechter trap leidt naar de verdieping met de slaapkamers en badkamer; via de linker trap bereik je de woonkamer. De woonkamer heeft een ruime L-vormige indeling. De laminaatvloer en houtkachel zorgen voor een warme sfeer. Via een vaste trap bereik je de vide, die dankzij de Velux dakramen en glazen wand een open karakter heeft. Het zonnige balkon met overkapping is eveneens via de woonkamer bereikbaar. Tevens bevindt zich op de eerste verdieping een overloop met een praktische inbouwkast, aansluiting voor de wasautomaat en een extra bergzoldertje. Ook het tweede toilet met fontein bevindt zich hier. De eerste slaapkamer beschikt over veel lichtinval dankzij twee extra geplaatste dakramen. Daarnaast biedt deze kamer veel kastruimte door de vele inbouwkasten. De tweede slaapkamer kijkt uit over de achtertuin en is, net als de overige slaapkamers, voorzien van een laminaatvloer. Ook de derde slaapkamer bevindt zich op deze verdieping. Deze kamer beschikt over een bedstee en veel kastruimte. De badkamer is stijlvol ingericht met een vrijstaand ligbad, twee wastafelmeubels, een designradiator en een inloopdouche die is geplaatst achter een spiegelwand. De cv-opstelling (Vaillant HR combi, 2018) bevindt zich netjes uit het zicht in een aparte kast. Tweede verdieping: Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping met de vierde slaapkamer. Deze kamer is voorzien van een groot Velux dakraam, laminaatvloer, inbouwkast en extra bergruimte. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een aparte werk-/hobbyruimte met dakraam en laminaatvloer. Tuin: De achtertuin is sfeervol en onderhoudsvriendelijk aangelegd. De gezellige zitkuil met vaste banken en gashaard vormt een fijne plek om samen te komen. De tuin heeft een verzorgde uitstraling door het houten vlonderterras. Achter in de tuin staat een vrijstaande berging die slim is ingedeeld. Via de eerste deur bereik je de praktische bergruimte met achterom. De tweede deur geeft toegang tot een tuinkamer met veel lichtinval en vloerverwarming; ideaal als extra werk-, hobby-of verblijfsruimte. Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.

Prêt immobilier berekenen

€ 419.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 429.230

2,78%

Annuellement

%

€ 20.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 419.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, geschakelde woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
150 m²
Superficie du terrain
120 m²
Contenu
440 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
11 m²
Aire de la cour arrière
62 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1974
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1742

Google Maps

Schagen sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Schagen

Chiffres de logement et de quartier dans Schagen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Schagen. En 2025 étaient 19.890 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 352.448.

Résidents

19.890

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 352.448

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.052

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

936

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Schagen
Année Résidents
2021 19.079
2022 19.380
2023 19.495
2024 19.710
2025 19.890

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Schagen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 264.219
2022 EUR 298.337
2023 EUR 332.364
2024 EUR 336.897
2025 EUR 352.448

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 5.405 0-15: 2.760 15-25: 2.350 25-45: 4.185 45-65: 5.215

Niveau d'enseignement

Hoger

3.970

Praktisch

3.630

Middelbaar

6.310

Origine des habitants (2025)

Europa

1.095

Nederland

16.475

Buiten Europa

2.320

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.651
Appartementen 2.430
Tussenwoningen 3.909
Vrijstaande woningen 949
Twee-onder-één-kap woningen 682

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 45
1900 tot 1925 445
1925 tot 1950 309
1950 tot 1970 1.728
1970 tot 1980 3.246
1980 tot 1990 795
1990 tot 2000 832
2000 tot 2010 613
2010 tot 2020 461
2020 en later 366

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.989

Étiquette A

2.656

Étiquette B

1.610

Étiquette D

845

Étiquette A+++

537

Étiquette G

400

Étiquette E

310

Étiquette F

264

Étiquette A+

242

Étiquette A++

233

Étiquette A++++

12

Étiquette A+++++

7

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Schagen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.130 2.627
2021 1.265 2.646
2022 965 2.479
2023 825 2.374
2024 781 2.450

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 888 • Électricité: 2.457

Huurwoning

Gaz: 628 • Électricité: 1.949

Koopwoning

Gaz: 939 • Électricité: 2.600

Appartement

Gaz: 505 • Électricité: 1.765

Tussenwoning

Gaz: 789 • Électricité: 2.295

Vrijstaande woning

Gaz: 1.360 • Électricité: 3.638

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.088 • Électricité: 3.069

Activité dans Schagen (2025)

Handel en HORECA 530
Nijverheid en energie 425
Zakelijke dienstverlening 615
Overheid, onderwijs en zorg 410
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 160
Financiele diensten en onroerendgoed 155
Cultuur, recreatie en overige diensten 290

Nombre total d'établissements: 2.615

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Schagen
Période Délits
jan 2025 57
jan 2026 77
jul 2025 84
jun 2025 69
mei 2025 71
mrt 2025 88
nov 2024 76
nov 2025 63
okt 2024 89
okt 2025 67
sep 2024 81
sep 2025 110

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Schagen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Schagen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Schagen?

Schagen telt in 2025 ongeveer 19.890 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schagen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Schagen is in 2025 circa € 352.448.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Schagen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Schagen ligt rond € 30.052 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Schagen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 936 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Schagen?

In Schagen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.909 woningen.

Meer maisons in Schagen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.