Aller directement au contenu
Logo de Bij Brigitte Makelaars

Dollarhof 5

5551DA Valkenswaard • Noord-Brabant

Disponible

€ 429.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 439.430

Prix d'achat /m²: € 4.248

Galerie de photos

Description

Zoek jij naar een instapklare woning met een eigentijdse afwerking? Dan is deze gave tussenwoning misschien wel precies waar je naar zoekt! Op de begane grond uitgebouwd, met eigentijdse badkamer en luxe keuken én voorzien van 3/4 slaapkamers! Kom jij een kijkje nemen bij de Dollarhof 5? LIGGING: De Dollarhof is een rustige woonstraat op korte (loop-)afstand van Winkelcentrum De Belleman. In de omgeving zijn er diverse basisscholen en ook diverse sportvoorzieningen bevinden zich lekker dichtbij. Het centrum van Valkenswaard bereik je binnen een paar minuten fietsen en ook de ontsluiting met Eindhoven en Veldhoven is (mede door de komst van de nieuwe Westparallel) ideaal. INDELING: Begane grond: De woning wordt betreden via een nette voortuin, met toegang tot de hal (met vernieuwde meterkast). Aansluitend is er een modern en eigentijds toilet (met een vrijhangend closet). Groot pluspunt is de super ruime woonkamer! Deze is aan de achterkant over de volle breedte uitgebouwd en daardoor is er meer dan genoeg plaats voor een fijne zithoek en een (bijvoorbeeld 6- of 8-persoons!) eethoek. De (in 2020 vernieuwde) lichtkoepels en de openslaande tuindeuren zorgen voor voldoende lichtinval en de fraaie houten vloer geeft het geheel een fijne sfeer. Voor opslag van spullen kan gebruik worden gemaakt van een handige trap-/provisiekast. De woning is grootschalig gemoderniseerd, en ook de keuken is luxe en eigentijds afgewerkt! Deze beschikt over een in een hoek opgestelde (in 2022 vernieuwde) inrichting met daarin een inductie kookplaat, afzuigkap, 2 combi-ovens, een vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Er zijn ruimschoots kasten dus ook opbergruimte is volop aanwezig! Via de tuindeuren is er een doorloop naar de recent opnieuw aangelegde achtertuin. Deze is vooral praktisch aangelegd, met nette sierbestrating maar door de achterliggende bomen is er toch fijn uitzicht over groen. De huidige eigenaren hebben een nieuwe (stenen) berging geplaatst, die voorzien is van elektra. Eerste verdieping: Centraal op de eerste verdieping bevindt zich een overloop. Er zijn in totaal 3 slaapkamers; 2 aan de voorkant en 1 aan de achterkant van het huis. De achterzijde is voorzien van een compleet nieuwe dakkapel waardoor de slaap- en badkamer aan de achterzijde extra ruimte gekregen hebben! De slaapkamers zijn afgewerkt met een nette laminaatvloer. Ook de badkamer is vernieuwd! In 2018 is hier een volledig nieuwe inrichting aangebracht, met vrijhangend toilet, een badmeubel met wastafel en nette inloopdouche. Tweede verdieping: Via een vaste trap is er toegang tot de voorzolder, met aansluiting voor de wasapparatuur en de opstelling van de CV-installatie. Aansluitend is er een praktische 4e slaap-/zolderkamer. De dakramen op de zolder zijn vernieuwd in 2018. ALGEMEEN: - Bouwjaar ca. 1988 - Gebruiksoppervlakte wonen ca. 101 m2 (exclusief berging) - Perceeloppervlakte ca. 136 m2 - Energielabel B - Aan achterzijde uitgebouwd en voorzien van nieuwe dakkapel op de 1e verdieping! - De woning is grootschalig gemoderniseerd, met o.a. nieuwe elektra, nieuwe binnendeuren, vernieuwd sanitair en nieuwe keuken! - Voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing - Aanvaarding is in overleg Let op: De in de advertentie opgegeven maten en oppervlakten zijn zorgvuldig gemeten, maar dienen als indicatie! Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Ook de plattegronden zijn bedoeld ter indicatie. Interesse gewekt? Bel voor een vrijblijvende bezichtiging voor een echt goede indruk van het huis! Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen van de koopovereenkomst dient de kopende partij, binnen zes weken na het tot stand komen van de koopovereenkomst, een bankgarantie (10% van de koopsom) te stellen bij een Nederlandse bankinstelling c.q. een waarborgsom (10% van de koopsom) te storten bij de notaris. Voor deze woning heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op 'Geen hoog risico'. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft. De funderingsrisico-indicator (welke indicatief en informatief is) is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 429.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 439.430

2,78%

Annuellement

%

€ 21.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 429.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
101 m²
Superficie du terrain
136 m²
Contenu
350 m³
Espace de stockage externe
11 m²
Aire de la cour arrière
40 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1988
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5551

Google Maps

Voir Valkenswaard sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Valkenswaard

Chiffres de logement et de quartier dans Valkenswaard

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Valkenswaard. En 2026 étaient 31.912 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 419.000.

Résidents

31.912

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 419.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.000

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Valkenswaard
Année Résidents
2022 31.236
2023 31.527
2024 31.714
2025 31.955
2026 31.912

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Valkenswaard
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 326.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 381.000
2025 EUR 419.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.502 0-15: 4.320 15-25: 3.076 25-45: 7.607 45-65: 8.450

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

2.822

Nederland

25.976

Buiten Europa

3.157

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.709
Appartementen 3.908
Tussenwoningen 5.150
Vrijstaande woningen 1.990
Twee-onder-één-kap woningen 1.939

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 290
1925 tot 1950 1.438
1950 tot 1970 3.901
1970 tot 1980 2.515
1980 tot 1990 2.452
1990 tot 2000 1.046
2000 tot 2010 662
2010 tot 2020 705
2020 en later 515

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

4.306

Étiquette C

4.052

Étiquette B

2.629

Étiquette D

1.250

Étiquette G

935

Étiquette E

779

Étiquette F

725

Étiquette A+++

469

Étiquette A+

395

Étiquette A++

245

Étiquette A++++

92

Étiquette A+++++

6

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Valkenswaard
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.250 2.990
2021 1.400 3.000
2022 1.100 2.790
2023 920 2.660
2024 880 2.730

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.000

Koopwoning

Gaz: 1.050 • Électricité: 3.090

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.890

Tussenwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.470

Vrijstaande woning

Gaz: 1.480 • Électricité: 4.210

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.120

Activité dans Valkenswaard (2025)

Handel en HORECA 785
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 990
Overheid, onderwijs en zorg 620
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 215
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Nombre total d'établissements: 4.100

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Valkenswaard
Période Délits
jan 2025 91
jan 2026 55
jul 2025 85
jun 2025 66
mei 2025 84
mrt 2025 111
nov 2024 91
nov 2025 68
okt 2024 103
okt 2025 95
sep 2024 98
sep 2025 88

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Valkenswaard.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Valkenswaard

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Valkenswaard?

Valkenswaard telt in 2026 ongeveer 31.912 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard is in 2025 circa € 419.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Valkenswaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.000 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Valkenswaard?

In Valkenswaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.150 woningen.

Meer maisons in Valkenswaard

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.