Aller directement au contenu
Logo de Van Wijk Makelaardij

Hazestraat 6 D

5555AC Valkenswaard • Noord-Brabant

Disponible

€ 285.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 292.550

Prix d'achat /m²: € 6.477

Galerie de photos

Description

Met uitzicht op uitgaanscentrum "De Statie", een keurig onderhouden, instapklaar 2-kamer hoekappartement op de begane grond met eigen tuin (ca. 44m2) en eigen berging, gelegen op loopafstand van het gezellige centrum van Valkenswaard en diverse voorzieningen. INDELING: Begane grond: Inpandig gemeenschappelijke entree met bellentableau, intercominstallatie en brievenbussen. Hal met trapopgang naar bovengelegen appartement. De afgesloten portiek met meterkast geeft toegang tot het appartement. Hal met laminaatvloer, intercom en bergruimte. Vanuit de hal heb je toegang tot de woonkamer, slaapkamer, badkamer en binnenberging. Gezellige woonkamer (ca. 25 m²) met laminaatvloer en veel lichtinval. Via een buitendeur loop je zo je eigen fraai aangelegde en op het zuiden georiënteerde tuin in. Open keuken met donkergrijze tegelvloer, een keukeninrichting in hoekopstelling en in lichte kleurstelling. De keuken is voorzien van een inbouw vaatwasser, oven, gaskookplaat en diverse onder- en bovenkastjes met veel opbergruimte. Ruime slaapkamer (ca. 11 m2) met laminaat vloer aan de voorzijde gelegen. Moderne en verzorgde, geheel betegelde badkamer voorzien van een inloopdouche met glazen douchedeur, brede wastafel in badmeubel en een vrijhangend wandcloset. Tevens bevindt zich hier de aansluitingen voor wasmachine en droger. Binnenberging voorzien van c.v.-installatie (Intergas Kompakt HRE 28/24, 2011) Geheel omheinde, netjes aangelegde achtertuin (ca. 44 m2) op het zuiden met gazon, bestrating en een poort naar de buitenberging. Eigen buitenberging op begane grondniveau met vliering voor extra opslag. ALGEMEEN: - Goed geïsoleerde en goed onderhouden woning; - Servicekosten bedragen ca. € 164,56 per maand; - Parkeervergunning: ca. € 45,- per 2 jaar voor parkeren voor de deur. Daarnaast is er een gratis parkeermogelijkheid direct nabij de bergingen; - Gunstige ligging ten opzichte van het centrum van Valkenswaard; - Ideaal startersappartement; - Ideale ligging t.o.v. winkels, diverse horecagelegenheden zowel op “De Statie” als de markt, sportvoorzieningen en uitvalswegen; - Aanvaarding is in overleg;

Prêt immobilier berekenen

€ 285.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 292.550

2,78%

Annuellement

%

€ 14.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 285.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
44 m²
Contenu
144 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1982
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met asbest en pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE 24/18 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Parkieren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5555

Google Maps

Voir Valkenswaard sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Valkenswaard

Chiffres de logement et de quartier dans Valkenswaard

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Valkenswaard. En 2026 étaient 31.912 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 419.000.

Résidents

31.912

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 419.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.000

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Valkenswaard
Année Résidents
2022 31.236
2023 31.527
2024 31.714
2025 31.955
2026 31.912

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Valkenswaard
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 326.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 381.000
2025 EUR 419.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.502 0-15: 4.320 15-25: 3.076 25-45: 7.607 45-65: 8.450

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

2.822

Nederland

25.976

Buiten Europa

3.157

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.709
Appartementen 3.908
Tussenwoningen 5.150
Vrijstaande woningen 1.990
Twee-onder-één-kap woningen 1.939

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 290
1925 tot 1950 1.438
1950 tot 1970 3.901
1970 tot 1980 2.515
1980 tot 1990 2.452
1990 tot 2000 1.046
2000 tot 2010 662
2010 tot 2020 705
2020 en later 515

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

4.306

Étiquette C

4.052

Étiquette B

2.629

Étiquette D

1.250

Étiquette G

935

Étiquette E

779

Étiquette F

725

Étiquette A+++

469

Étiquette A+

395

Étiquette A++

245

Étiquette A++++

92

Étiquette A+++++

6

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Valkenswaard
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.250 2.990
2021 1.400 3.000
2022 1.100 2.790
2023 920 2.660
2024 880 2.730

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.000

Koopwoning

Gaz: 1.050 • Électricité: 3.090

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.890

Tussenwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.470

Vrijstaande woning

Gaz: 1.480 • Électricité: 4.210

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.120

Activité dans Valkenswaard (2025)

Handel en HORECA 785
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 990
Overheid, onderwijs en zorg 620
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 215
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Nombre total d'établissements: 4.100

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Valkenswaard
Période Délits
jan 2025 91
jan 2026 55
jul 2025 85
jun 2025 66
mei 2025 84
mrt 2025 111
nov 2024 91
nov 2025 68
okt 2024 103
okt 2025 95
sep 2024 98
sep 2025 88

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Valkenswaard.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Valkenswaard

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Valkenswaard?

Valkenswaard telt in 2026 ongeveer 31.912 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard is in 2025 circa € 419.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Valkenswaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.000 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Valkenswaard?

In Valkenswaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.150 woningen.

Meer maisons in Valkenswaard

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.