Aller directement au contenu
Logo de André Brood Makelaars

Hubert van Nispenstraat 2 A

5554SP Valkenswaard • Noord-Brabant

Vendu

€ 319.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 327.230

Prix d'achat /m²: € 4.492

Galerie de photos

Description

Aan een rustige straat in de woonwijk 'Kerkakkers' gelegen, nette hoekwoning met een garage, lichte doorzonwoonkamer, dichte keuken, 3 slaapkamers, zolderruimte (met mogelijkheid tot creëren van 4e slaapkamer), keurig aangelegde, onderhoudsvriendelijke achtertuin met berging en achterom. De woning is gelegen op korte afstand van het centrum van Valkenswaard, winkels (Nettorama), scholen, sportvoorzieningen, natuurgebied en uitvalswegen. ALGEMEEN: - Ruime, nette hoekwoning met garage. - De koper dient rekening te houden met moderniseringswerkzaamheden. - Mogelijkheid om de tweede verdieping uit te breiden met extra slaapkamer. - Gunstige ligging op loopafstand van supermarkt en diverse voorzieningen. - De notariskeuze is voorbehouden aan de verkoper. - Bouwjaar 1961. - Aanvaarding op korte termijn mogelijk. BEGANE GROND: Entree. Hal voorzien van een laminaatvloer, meterkast (4 groepen en aansluiting glasvezel) en trapopgang naar de eerste verdieping. Deels betegelde toiletruimte. Lichte, sfeervolle woonkamer met grote raampartijen die zorgen voor veel lichtinval. De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer. Dichte keuken voorzien van een kunststof keukeninrichting met een kunststof aanrechtblad, RVS spoelbak en een inbouwkast. Vanuit de keuken een deur naar de tuin. EERSTE VERDIEPING: Overloop bereikbaar middels een dichte trap en voorzien van een inbouwkast. Op de eerste verdieping zijn vanuit de overloop aansluitend de 3 slaapkamers en de badkamer bereikbaar. Ruime slaapkamer 1 gelegen aan de achterzijde van de woning, voorzien van een laminaatvloer en inbouwkast. Ruime slaapkamer 2 gelegen aan de voorzijde van de woning, voorzien van een laminaatvloer, inbouwkast en elektrisch bedienbaar screen. Slaapkamer 3 gelegen aan de achterzijde van de woning, voorzien van een laminaatvloer en deur naar het balkon. Deels betegelde badkamer voorzien van een vaste wastafel en douchehoek. TWEEDE VERDIEPING: Ruime bergzolder bereikbaar middels een losse trap vanaf de overloop. De mogelijkheid bestaat om hier een extra slaapkamer te realiseren. BUITEN: Voortuin. Royale inrit met sierbestrating. Via zijpoort toegang tot de ruime en keurig aangelegde achtertuin, grotendeels verhard met sierbestrating. Vrijstaande garage met stalen kanteldeur.

Prêt immobilier berekenen

€ 319.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 327.230

2,78%

Annuellement

%

€ 15.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 319.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
71 m²
Superficie du terrain
228 m²
Contenu
291 m³
Autre espace intérieur
12 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
26 m²
Aire de la cour arrière
116 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1961
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
08-09-2025
Date de vente
25-10-2025

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5554

Google Maps

Voir Valkenswaard sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Valkenswaard

Chiffres de logement et de quartier dans Valkenswaard

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Valkenswaard. En 2026 étaient 31.912 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 419.000.

Résidents

31.912

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 419.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.000

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Valkenswaard
Année Résidents
2022 31.236
2023 31.527
2024 31.714
2025 31.955
2026 31.912

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Valkenswaard
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 326.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 381.000
2025 EUR 419.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.502 0-15: 4.320 15-25: 3.076 25-45: 7.607 45-65: 8.450

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

2.822

Nederland

25.976

Buiten Europa

3.157

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.709
Appartementen 3.908
Tussenwoningen 5.150
Vrijstaande woningen 1.990
Twee-onder-één-kap woningen 1.939

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 290
1925 tot 1950 1.438
1950 tot 1970 3.901
1970 tot 1980 2.515
1980 tot 1990 2.452
1990 tot 2000 1.046
2000 tot 2010 662
2010 tot 2020 705
2020 en later 515

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

4.306

Étiquette C

4.052

Étiquette B

2.629

Étiquette D

1.250

Étiquette G

935

Étiquette E

779

Étiquette F

725

Étiquette A+++

469

Étiquette A+

395

Étiquette A++

245

Étiquette A++++

92

Étiquette A+++++

6

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Valkenswaard
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.250 2.990
2021 1.400 3.000
2022 1.100 2.790
2023 920 2.660
2024 880 2.730

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.000

Koopwoning

Gaz: 1.050 • Électricité: 3.090

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.890

Tussenwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.470

Vrijstaande woning

Gaz: 1.480 • Électricité: 4.210

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.120

Activité dans Valkenswaard (2025)

Handel en HORECA 785
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 990
Overheid, onderwijs en zorg 620
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 215
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Nombre total d'établissements: 4.100

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Valkenswaard
Période Délits
jan 2025 91
jan 2026 55
jul 2025 85
jun 2025 66
mei 2025 84
mrt 2025 111
nov 2024 91
nov 2025 68
okt 2024 103
okt 2025 95
sep 2024 98
sep 2025 88

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Valkenswaard.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Valkenswaard

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Valkenswaard?

Valkenswaard telt in 2026 ongeveer 31.912 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard is in 2025 circa € 419.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Valkenswaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.000 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Valkenswaard?

In Valkenswaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.150 woningen.

Meer maisons in Valkenswaard

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.