Résidents
70.799
Dernière année: 2026
"Licht, comfortabel en duurzaam 2-kamerappartement met vrij uitzicht in het centrum van Veenendaal" Ben je op zoek naar een fijn en praktisch ingedeeld appartement op een centrale locatie? Schrijverspark 185-1 biedt alles wat je nodig hebt: een lichte woonkamer, een ruim balkon, airconditioning met verwarming, een vrij uitzicht en energielabel A! Met een woonoppervlakte van circa 42 m² is dit een ideale woning voor starters of alleenstaanden. Pluspunten van de woning + Energielabel A + Verwarming en koeling via airconditioning (2x) + Goed ingedeeld appartement met 1 ruime slaapkamer + Lichte woonkamer met grote raampartijen + Balkon met vrij uitzicht + Nette keuken met diverse inbouwapparatuur + Badkamer met douche, wastafelmeubel en wasmachineaansluiting + Eigen berging op de begane grond + Voldoende parkeergelegenheid in de omgeving De omgeving: Schrijverspark ligt op een centrale locatie in Veenendaal. Winkels, supermarkten en scholen bevinden zich op korte fietsafstand. Ook het centrum van Veenendaal is snel bereikbaar. Openbaar vervoer is goed geregeld en via de uitvalswegen ben je binnen korte tijd in onder andere Ede en Arnhem. Ben jij enthousiast geworden? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging. We laten je dit leuke appartement graag persoonlijk zien! Indeling: Via de centrale entree bereik je het appartement. Vanuit de hal zijn alle vertrekken toegankelijk, wat zorgt voor een praktische indeling. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote ramen en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen. De woonkamer wordt verwarmd en gekoeld door een airconditioning. De keuken is functioneel ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Hier heb je een fijn en vrij uitzicht. De slaapkamer beschikt over prettige lichtinval en voldoende ruimte voor een bed en kastruimte. Ook de slaapkamer wordt verwarmd en gekoeld middels een airconditioning. Balkon: Het balkon, gelegen op het zuiden, is een fijne verlenging van de woonkamer. Hier geniet je van een vrij uitzicht over de groene omgeving en kun je heerlijk ontspannen in de middag- en avondzon. Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule; - Ouderdomsclausule. Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving
€ 249.000
Coûts d'achat (estimés): € 6.830
2 % de taxe sur le transfert (€ 4.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 255.830
2,78%
Annuellement
€ 12.450
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3905BA Veenendaal
€ 297.500 k.k.
€ 5.950/m²
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.
3906CN Veenendaal
€ 595.000 k.k.