Aller directement au contenu
Logo de VDB Vastgoed

Veneweg 292 106

7946LX Wanneperveen • Overijssel

Disponible

€ 369.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.240

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.390) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 378.740

Galerie de photos

Description

TE KOOP: Veneweg 292-106 7946 LX Wanneperveen Waterpark Beulaeke Haven, gebouw Punter. Dit zeer fraai en bijzonder smaakvol uitgevoerde verdiepings-appartement met berging en privé parkeerplaats is gelegen in het gebouw de "Punter" op het prachtige waterpark Beulaeke Haven met direct uitzicht over de Beulaeke Wijde, het grootste meer in de kop van Overijssel, met open vaarverbindingen naar de overige Gieterse meren, de Friese meren en het IJsselmeer. Indeling: Overdekte trap / entree, voorgelegen balkon met uitzicht op de gezellige sloepenhaven, ruime hal met vaste trap en garderobe, toilet, ruime slaapkamer v.v. kastenwand, moderne badkamer met ruime inloopdouche en badkamermeubel, ruime L- vormige woonkamer v.v. luxe design keuken met schiereiland en v.v. diverse inbouwapparatuur zoals vaatwasser, inductiekookplaat met kookplaat-afzuiging, wijnkast, koel- vrieskast, lichte laminaat vloer, sfeervolle gashaard en schuifpui naar het mooie achtergelegen balkon met vol uitzicht over de Beulaeker en de ingang van de jachthaven. Via een comfortabele vaste trap bereikt men de 2e verdieping (met stahoogte) alwaar zich nog 2 slaapkamers met dakraam bevinden alsmede de CV- installatie, was- en droogmachine opstelling en nog extra bergruimte. Op de begane grond bevindt zich nog een fietsenberging en een privé parkeerplaats. Bijzh.: Dit ruime appartement kenmerkt zich onder andere door de zeer aantrekkelijke uitvoering en staat, recent gemoderniseerd met nieuwe badkamer, toilet, keuken, slaapkamerinrichting, CV en rookgasafvoer en dus compleet aangepakt, geweldige zonligging, vrij uitzicht over het meer en lichte uitvoering / afwerking van het geheel, 3 slaapkamers, elektrisch zonnescherm, sfeervolle gashaard, moderne uitstraling doordat alle wanden en plafond gestukt zijn, onderhoudsvriendelijke vloer en geheel gestoffeerd en zelfs gemeubileerd. Door de unieke ligging van dit object zijn er in de directe omgeving veel mogelijkheden tot recreëren. Met het prachtige zicht over het meer, in alle seizoenen, is dit met name voor de kritische watersportliefhebber DE PLEK om te verblijven! De wijde omgeving van het waterpark is een eldorado voor de watersporter, maar ook bossen, een golfbaan, prachtige fietsroutes, etc., etc. geven een extra dimensie voor veel recreatief genoegen. Een restaurant met gezellig terras, twee jachthavens en een privé tennisbaan geven het park nog extra allure ! Kortom: zoekt u een MODERN recreatie-appartement op een ZONNIGE locatie dat helemaal af is en wilt u niet nog allerlei zaken moeten aanpakken maar direct genieten.... dan is dit uw kans ! Aanvaarding op korte termijn mogelijk. Info en of bezichtiging: VDB Vastgoed Tel. 0522-282193 E.

Prêt immobilier berekenen

€ 369.500

Coûts d'achat (estimés): € 9.240

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.390) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 378.740

2,78%

Annuellement

%

€ 18.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 369.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
100 m²
Contenu
330 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
25 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1995
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gashaard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, aan vaarwater, vrij uitzicht en in recreatiepark
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7946

Google Maps

Localisation de Wanneperveen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Wanneperveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Wanneperveen. En 2026 étaient 1.696 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 387.000.

Résidents

1.696

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 387.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

41

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Wanneperveen
Année Résidents
2021 1.740
2022 1.725
2023 1.730
2024 1.715
2025 1.710
2026 1.696

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Wanneperveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 272.000
2022 EUR 301.000
2023 EUR 357.000
2024 EUR 366.000
2025 EUR 387.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 415 0-15: 215 15-25: 185 25-45: 360 45-65: 485

Niveau d'enseignement

Hoger

280

Praktisch

290

Middelbaar

680

Origine des habitants (2025)

Europa

65

Nederland

1.580

Buiten Europa

60

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 58
Appartementen 71
Tussenwoningen 81
Vrijstaande woningen 314
Twee-onder-één-kap woningen 185

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 61
1950 tot 1970 159
1970 tot 1980 229
1980 tot 1990 104
1990 tot 2000 63
2000 tot 2010 144
2010 tot 2020 24
2020 en later 75

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

299

Étiquette D

167

Étiquette A

158

Étiquette B

138

Étiquette G

105

Étiquette F

75

Étiquette E

61

Étiquette A+

5

Étiquette A++

5

Étiquette A+++

3

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Wanneperveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.440 3.130
2021 1.640 3.230
2022 1.300 3.060
2023 1.190 3.090
2024 1.140 3.180

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.450

Huurwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 1.270 • Électricité: 3.490

Appartement

Gaz: 880 • Électricité: 1.940

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.320

Vrijstaande woning

Gaz: 1.450 • Électricité: 3.860

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.110 • Électricité: 2.800

Activité dans Wanneperveen (2025)

Handel en HORECA 50
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Nombre total d'établissements: 295

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Wanneperveen
Période Délits
jan 2026 5
jul 2025 9
jun 2025 4
mei 2025 3
mrt 2025 2
mrt 2026 6
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 5
okt 2025 5
sep 2024 5
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Wanneperveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Wanneperveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Wanneperveen?

Wanneperveen telt in 2026 ongeveer 1.696 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wanneperveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wanneperveen is in 2025 circa € 387.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wanneperveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wanneperveen ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wanneperveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wanneperveen?

In Wanneperveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 314 woningen.

Meer maisons in Wanneperveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.