Aller directement au contenu
Logo de Greeven NVM Makelaardij o.g.

Kostverlorenstraat 83

2042PC Zandvoort • Noord-Holland

Disponible

€ 700.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 715.850

Prix d'achat /m²: € 6.731

Galerie de photos

Description

Charmante 2-onder-1 kapwoning met zeer royale en zonnige achtertuin! Aan de rand van het Groene Hart ligt deze charmante en uitstekend onderhouden 2-onder-1 kapwoning. Een huis met karakter, licht en comfort, op een plek waar rust en levendigheid samenkomen. De duinen bevinden zich op slechts 100 meter afstand en strand, dorpscentrum en NS-station zijn allemaal binnen handbereik. Hier woon je in een prettige balans tussen natuur en voorzieningen – met de stad bovendien verrassend dichtbij. In 2024 is de woning vrijwel geheel gerenoveerd en zijn de sfeervolle elementen weer in ere hersteld. Al met al een woning die je móet ervaren om de sfeer echt te voelen. Plan gerust een bezichtiging en ontdek zelf wat deze plek zo bijzonder maakt! BEZICHTIGINGSDAGEN: - DONDERDAG 7 MEI - VRIJDAG 8 MEI Je bent van harte welkom om de charme van deze sfeervolle woning te ervaren. Wonen en koken Via de ruime voortuin bereik je de entree van de woning. In de hal vind je de toiletruimte en toegang tot de leefruimte. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de sfeervolle erker en het hoge balkenplafond, wat direct een ruimtelijk en warm gevoel geeft. De houtkachel vormt het gezellige middelpunt voor knusse avonden. De keuken is goed uitgerust en stijlvol afgewerkt met onder andere messing details zoals de kraan en handgrepen. Dankzij het glazen dak valt er veel daglicht binnen en via de openslaande deuren sta je zo in de achtertuin – ideaal voor wie graag binnen en buiten met elkaar verbindt. Slaapkamers en badkamer Op de eerste verdieping leidt de overloop naar alle vertrekken. De ruime master bedroom beslaat de volledige breedte van de woning en beschikt over een zonnig balkon op het zuidwesten. Vanaf hier kijk je uit over de levendige Kostverlorenstraat. De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde en is goed in te richten als slaap-, werk- of logeerkamer. Oorspronkelijk waren er op deze etage drie slaapkamers aanwezig; de huidige indeling kan eenvoudig worden aangepast door de slaapkamer aan de voorzijde weer op te splitsen in twee separate kamers. De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, wastafelmeubel en toilet. Daarnaast beschikt de woning over een praktische kelder, ideaal voor opslag. Buitenruimte De achtertuin is verzorgd en groen aangelegd, met meerdere gezellige zithoekjes waar je op verschillende momenten van de dag van zon of schaduw kunt genieten. De overkapping maakt het mogelijk om ook bij minder weer buiten te zitten. Verder is er een houten berging en een handige achterom. Ligging en omgeving De ligging is een van de grote pluspunten van deze woning. Op loopafstand vind je de duinen, perfect voor een frisse wandeling, sportieve fietstocht of het uitlaten van de hond. Het strand ligt eveneens dichtbij en nodigt uit tot lange dagen buiten, het hele jaar door. In het dorp zelf kun je terecht voor een hapje eten, een boodschap of een terrasje. Dankzij de gunstige ligging ten opzichte van het NS-station ben je bovendien binnen circa een half uur in Amsterdam. Zo combineer je het beste van rustig wonen met de dynamiek van de stad. Bijzonderheden: - Goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning; - Gunstige ligging nabij strand, centrum en NS-station; - Op slechts 100 meter van de duinen; - In 2024 grotendeels gerenoveerd; - Lichte woonkamer met erker en hoog balkenplafond; - Moderne keuken met inbouwapparatuur en glazen dak; - Twee slaapkamers en complete badkamer; - Zonnig balkon op het zuidwesten; - Groene achtertuin met overkapping en achterom; - Praktische kelder en houten berging; - Woonoppervlakte bedraagt ca. 104 m², perceel is 217 m²; - Zie de plattegronden voor de indeling. Vraagprijs: € 700.000,= k.k. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Prêt immobilier berekenen

€ 700.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 715.850

3,04%

Annuellement

%

€ 35.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 700.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
104 m²
Superficie du terrain
217 m²
Contenu
410 m³
Autre espace intérieur
6 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
31 m²
Espace de stockage externe
10 m²
Aire de la cour arrière
118 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1919
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
30-04-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2042

Google Maps

Zandvoort sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Zandvoort

Chiffres de logement et de quartier dans Zandvoort

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zandvoort. En 2025 étaient 16.365 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 447.203.

Résidents

16.365

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 447.203

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.191

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.062

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Zandvoort
Année Résidents
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Zandvoort
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Niveau d'enseignement

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origine des habitants (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.922

Étiquette A

1.579

Étiquette E

1.379

Étiquette D

1.249

Étiquette B

907

Étiquette F

859

Étiquette G

758

Étiquette A+

169

Étiquette A+++

137

Étiquette A++

68

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Zandvoort
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.165 • Électricité: 2.975

Huurwoning

Gaz: 786 • Électricité: 1.903

Koopwoning

Gaz: 905 • Électricité: 2.745

Appartement

Gaz: 673 • Électricité: 1.913

Tussenwoning

Gaz: 913 • Électricité: 2.591

Vrijstaande woning

Gaz: 1.674 • Électricité: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.282 • Électricité: 3.209

Activité dans Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Nombre total d'établissements: 2.850

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Zandvoort
Période Délits
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Zandvoort.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Zandvoort

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer maisons in Zandvoort

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.