Home Smith Home Makelaardij
Home Smith Home Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedtransacties in de regio Het Gooi. Wij combineren marktkennis met een duidelijke visie, zodat u met vertrouwen uw woning koopt of verkoopt. Onze benadering is gericht op de wensen van onze klanten, met een focus op transparantie en resultaat. Wij bieden dienstverlening in aankoop en verkoop, met een werkwijze die gericht is op doordachte strategieën en scherp deta...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Leimuidenstraat 24 H
1059EJ Amsterdam
€ 650.000 k.k.
€ 7.471/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Boerensteeg 10
1271RV Huizen
€ 975.000 k.k.
€ 4.353/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 514 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Frederik van Eedenlaan 71
1215EK Hilversum
€ 300.000 k.k.
€ 4.839/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Naarderstraat 23
1272NG Huizen
€ 1.125.000 k.k.
€ 6.737/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 630 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Minister A.S. Talmalaan 5
1402RT Bussum
€ 525.000 k.k.
€ 4.816/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Baljuw 21
1412DJ Naarden
€ 425.000 k.k.
€ 5.519/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (17)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
17 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Boerensteeg 10
10Heel kundig en heel behulpzaam. Ze heeft ons echt ontzorgt. Kan goed meedenken en geeft goede tips. Echt een aanrader
-
Stationsweg 68
10Ik ben zeer tevreden over de service van Juulka. Vanaf het eerste contact werd alles duidelijk uitgelegd en werd ik professioneel begeleid tijdens het hele proces. De communicatie was snel, vriendelijk en transparant. Dankzij haar inzet en kennis is alles soepel verlopen. Ik kan Juulka als makelaar dan ook zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betrokken makelaar!
-
Snip 3
10Juulka is een ontzettend betrokken en kundige makelaar. Ze denkt mee en neemt werk uit handen. Is is ook nog eens heel enthousiast en aardig. We kijken terug op een fijne samenwerking!
-
Antillenstroom 8
10Uitstekende communicatie, adequaat in omgang en kent de markt zeer goed. Juulka is een topper die ik iedereen kan aanbevelen.
-
De Geldersman 10
10Dik tevreden met Juulka. Kent de markt, kent de makelaars, is razend snel in haar opvolging (zelfs op zon- en feestdagen). Huis kopen of verkopen? Juulka is jouw go-to!
-
Henk Denekamp
2 -
Diana Buddingh
10Juulka Smith heeft voor mij verschillende huizen aangekocht en verkocht. Ik kan me geen betere makelaar wensen. Zeer kundig, oprecht en eerlijk, professioneel maar ook heel persoonlijk betrokken. Zij zet net dat extra stapje wat andere makelaars niet doen. Als ik haar 10 sterren kon geven, had ik dat ook gedaan.