Snel Makelaars
"Geef ons de sleutels, wij regelen alles voor je."
Wonen is een persoonlijke ervaring, en dat begrijpen we. Kopen of verkopen van een huis is meer dan alleen een handtekening zetten; het is een belangrijk moment in je leven. Daarom staat ons team er voor om jou te begeleiden met duidelijkheid, rust en ervaring. We luisteren naar jouw wensen en denken mee met je, zodat je altijd weet waar je aan toe bent. Onze kennis van de regio en onze betrokkenheid zorgen ervoor dat we jouw woning of...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Forel 272
3824LG Amersfoort
€ 465.000 k.k.
€ 4.429/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vlietsingel 20
3831SV Leusden
€ 675.000 k.k.
€ 4.927/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Asschatterweg 129
3831JL Leusden
€ 520.000 k.k.
€ 4.483/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kuyperstraat 37
3752BC Bunschoten-Spakenburg
€ 620.000 k.k.
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Vergulde Pauw 23
3824CP Amersfoort
€ 500.000 k.k.
€ 4.202/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rietzangerstraat 56
3815EE Amersfoort
€ 550.000 k.k.
€ 4.741/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (90)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
90 reviews totaal
Funda
90 reviews op Funda
-
Vloedstraat 17
10Zijn allemaal zeer aardig deskundig houden je met alles op de hoogte. Zeker een aanbeveling waard.
-
Lambert Heijnricsstraat 10 F
9Kundige makelaar, heel vriendelijk en betrokken. Alle collega’s bij snel makelaars zijn vriendelijk. Reageren snel op vragen.
-
Albert Schweitzersingel 445
10Buitengewoon goed contact altijd bereikbaar wanneer ik ze nodig had. Goed meedenken en advies geven en kers op de taart een mooie woning voor mij gescoord 👌
-
Duifkruid 1
10Het verliep uitstekend. Zou hem zo weer nemen als makelaar. Communicatie prima, hij komt oprecht over en vind het rot dat ons huis niet snel verkocht werd.
-
De Schepershilt 31
10Wij hebben een ontzettend fijne ervaring gehad met Snel Makelaars in Leusden! Vanaf het eerste contactmoment voelde het direct goed. De kennismaking met Kay was prettig, open en gaf ons meteen vertrouwen in het verdere traject. Hij nam de tijd om naar onze wensen te luisteren en dacht actief met ons mee. Gedurende het hele proces zijn we fantastisch begeleid door Willy Blom. Haar betrokkenheid, deskundigheid en bereikbaarheid maakten echt het verschil. Geen vraag was te vee…
-
Rietgans 27
9Het is gelukkig allemaal heel goed gegaan we zijn heel blij hoe het gelopen is! Blij met deze makelaar snelle handelingen en goed contact.
-
Leeuwerik 11
9Het contact met Peter Jan was eerlijk en open naar elkaar. Vragen werden beantwoord, goede rondleidingen zowel bij aan als verkoop. Kennis van zaken en snel reactie.