Van Breukelen makelaars in zekerheid
In Soest staat Van Breukelen makelaars in zekerheid voor betrouwbare en gedetailleerde hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen en bedrijfspanden. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen wij ervoor dat elke transactie soepel verloopt en volledig aansluit bij uw wensen. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, verhuur, aanhuur, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, profes...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Het Betonijzer 222
1111RH Diemen
€ 850.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 91 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
van Hamelstraat 81
3762JC Soest
€ 475.000 k.k.
€ 3.682/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Haverweerd 191
3762BG Soest
€ 350.000 k.k.
€ 5.000/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Meidoornweg 24
3768CN Soest
€ 595.000 k.k.
€ 5.950/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Sportlaan 32
3971NC Driebergen-Rijsenburg
€ 800.000 k.k.
€ 5.797/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Willibrorduslaan 162
1216PE Hilversum
€ 595.000 k.k.
€ 4.220/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (296)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
296 reviews totaal
Funda
38 reviews op Funda
258 reviews op Google
-
Sportlaan 32
10Wij zijn echt heel goed geholpen met alle stappen die we moesten nemen. Er was regelmatig contact en voelden echt dat ons belang werd gediend. Deze makelaar is wat ons betreft een echte aanrader.
-
Steenhoffstraat 30 06
9Nicolay van Breukelen is de leukste ADHD-er die je kunt tegenkomen. Zeker in makelaarsland. 24/7 bereikbaar volgens eigen zeggen en dat is inderdaad het geval. Prettige collega's en een prettig kantoor om mee samen te werken.
-
Pim Kleine
10 -
Nieuweweg 17
9Nicolay en Mandy zijn heel erg goed bereikbaar en antwoorden super snel. Dat werkt erg prettig. Ze nemen alles rondom de verkoop uit handen. Het huis is naar tevredenheid verkocht!
-
Michiel & Virginia van Gorkum-Swankhuizen
10Deze makelaar in verzekeringen denkt met je mee en geeft goede adviezen. Nadat onze auto in de brand vloog hadden wij door een goede verzekering met aanschafwaarde een goede uitkering gekregen ! Nu genieten van de mooie Mini Aceman ! Dank voor jullie fijne zorgen en altijd paraat staan met jullie goede adviezen!
-
Manon Huntjens
10Ik heb al mijn verzekeringen lopen via van Breukelen en ben ontzettend blij met de kundige en menselijke begeleiding.
-
Casper Groosman
10Van Breukelen Makelaar geeft je vanaf minuut 1 een goede begeleiding met het verkopen van je huis. Persoonlijk, altijd bereikbaar, kennis van zaken en eerlijk. Hele fijne samenwerking met Nicolay gehad.