CallEgas Makelaardij o.z.
CallEgas Makelaardij o.z. staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Soest en de omgeving. Wij helpen u met vertrouwen en professionaliteit bij elke stap van de woning- of bedrijfsruimtehandel. Of u nu koopt, verkoopt, huurt of verhuurt – wij staan voor u klaar. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, aanhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant, efficiënt en gericht op uw wens...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van Gelderlaan 42
1215SM Hilversum
€ 590.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Haverweerd 84
3762BL Soest
€ 339.000 k.k.
€ 4.036/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Pompstraat 1 A
3742WL Baarn
€ 495.000 k.k.
€ 5.156/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Willem Barentszlaan 116
3742PR Baarn
€ 398.000 k.k.
€ 3.940/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
van Weedestraat 201
3761CD Soest
€ 240.000 k.k.
€ 6.857/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Chalonhof 51
3762CT Soest
€ 445.000 k.k.
€ 5.632/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Haagwinde 34
10Makelaardij CallEgas is een makelaar die goed en prettig communiceert, zeker verstand van zaken heeft en je goed betrokken houdt bij de verkoop.
-
van Lenneplaan 65
10Prima en deskundige makelaar die altijd up to date contacten onderhield. Heeft er van alles aan gedaan mijn huis te verkopen . Erg tevreden
-
Dillenburglaan 46
9Yolande Egas van CallEgas makelaardij is gewoon goed! We hadden twee woningen te verkopen in Midden Nederland en omgeving Den Haag. CallEgas heeft ons uitstekend geadviseerd en begeleid met kennis van de markt en schakelt vlot en flexibel met de fotograaf en alles wat er komt kijken bij het verkopen van vastgoed. Behalve dat ze een echte vakvrouw is die plezier heeft in haar werk is ze ook een heel hartelijk mens die dingen goed aanvoelt en niets forceert en oog heeft voor mense…
-
Oude Raadhuisstraat 2
9Contact was uitstekend en altijd zeer persoonlijk en betrokken. Altijd goed bereikbaar, ook 's avonds en in het weekend indien dit nodig was.
-
M -
10Yolande heeft ons als aankoopmakelaar heel goed geholpen bij het kopen van ons huis. Ze is altijd goed te bereiken, denkt mee en is heel vriendelijk. Het was fijn om haar en haar expertise aan onze zij te hebben tijdens onze zoektocht.
-
Mariska van Dinteren
10We hebben een hele fijne ervaring gehad met Yolande bij de aankoop van ons huis. Vanaf het eerste contact tot aan de sleuteloverdracht heeft ze ons met zoveel betrokkenheid en enthousiasme geholpen. Yolande wil je oprecht helpen aan een fijn thuis. We zouden haar zonder twijfel aan iedereen aanraden!