Vijgen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Heerlen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van uw eigendom. Onze ervaring en lokale kennis zorgen voor een geruststellende partner bij uw woningtransactie. Wij bieden een uitgebreid aanbod van makelaarsdiensten, waarbij we transparant en betrouwbaar omgaan m...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ridderstraat 19
6371AL Landgraaf
€ 274.000 k.k.
€ 2.740/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oude Molenweg 26
6417PW Heerlen
€ 319.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Unicefplantsoen 18
6413TA Heerlen
€ 399.000 k.k.
€ 3.093/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 555 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 53
6277NC Slenaken
€ 485.000 k.k.
€ 3.566/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 1092 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Smedenstraat 6
6461GA Kerkrade
€ 619.000 k.k.
€ 3.893/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 823 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Den Haagstraat 13
6415XG Heerlen
€ 274.000 k.k.
€ 3.186/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (29)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
29 reviews totaal
29 reviews op Google
-
Jeroen Stavasius
10Marcel is een fijne makelaar om mee samen te werken. Werkelijk waar een hele fijne en geweldige ervaring. Marcel bedankt voor koop en verkoop van ons huis .
-
Roberta Jongen
10Marcel Vijgen is top . Bedankt Marcel Vijgen 🙏 …
-
Bjorn R.
10 -
M
2Bezichtiging gepland voor donderdag. Op woensdag werden wij gebeld dat het huis al is verkocht.. vervolgens word er verteld aan de verkoper dat de makelaar iedereen heeft opgebeld die een bezichtiging had opstaan om te vragen wat deze mensen eventueel wilden bieden. Dit is nooit gevraagd aan ons! Vijgen makelaardij is alles behalve betrouwbaar.
-
Emily MF
10Ik heb vier jaar geleden een huis gekocht en onlangs weer verkocht via Marcel Vijgen en ik ben zeer tevreden over hem. Hij is betrouwbaar, flexibel, deskundig, geeft uitstekend advies en is altijd bereikbaar. Hij heeft zich enorm ingespannen om alles te regelen terwijl ik weg was. Ik beveel hem van harte aan!
-
Fred Frings
10 -
Govert vd Aardweg
2Bod wordt niet doorgezet naar verkopende partij. Contact zeker niet klantgericht
-
esmiralda Kirpenstein
10 -
Rudy Trompetter
10Professionele vakmanschap Vriendelijk geduldig en zeer behulpzaam Maakt Professionele huurcontracte En goede foto's bij de omschrijving van het te koop/te huur aangeboden huis
-
Stefanie Palmen-Leenders
10 -
Raymond B
10Gedegen info en prettige bezichtiging van woning.