Aelmans Woningmakelaars Voerendaal
"De meest veelzijdige makelaar!"
Al meer dan 35 jaar helpen wij klanten hun woondromen realiseren in de mooiste regio’s van Limburg. Van het Heuvelland tot het natuurrijke Peel en Maas, zijn wij actief in gebieden met een unieke sfeer. Onze makelaars en taxateurs kennen de lokale markt goed en staan voor je klaar, of het nu om verkoop, verhuur of aankoop gaat. Wij werken deskundig en betrouwbaar, met een persoonlijke aanpak die aansluit bij de behoeften van iedere klan...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dokter Hermansstraat 16
6333CL Schimmert
€ 298.000 k.k.
€ 3.137/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 193 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bergseweg 13
6367HA Voerendaal
€ 365.000 k.k.
€ 3.147/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 505 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wilmenweg 42
6447AX Merkelbeek
€ 795.000 k.k.
€ 2.741/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 1685 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hekerdelstraat 1
6343AL Klimmen
€ 575.000 k.k.
€ 3.464/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kerkplein 63 A
6367EP Voerendaal
€ 619.000 k.k.
€ 4.211/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkplein 63
6367EP Voerendaal
€ 538.000 k.k.
€ 4.761/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (72)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
72 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
Jos Demandt
8zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor. *Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. *Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Duidelijk over kostenplaatje en bijbehorende aspecten m.b.t. gehele verkooptraject. * Nakomen van afspraken gedurende het gehele traject.
-
relf ed
2 -
samanta smidtson
2 -
John Erkensstraat 11
10Komt afspraken na. Communicatie van de makelaar is heel goed. Direct na bezichtigingen updates. Houd korte lijnen met potentiele kopers
-
Kerkstraat 108
9Alles prima geregeld, zoals de fotograaf en de man voor het energie label'' en uiteraard de bezichtingen
-
Schoutstraat 2
10Vlotte duidelijke en efficiënte verkoop. Contact met de makelaar was uitermate prettig en doelmatig.
-
Ridderweg 12
10Fijne makelaar, zowel Ralph als de dames van kantoor. vragen worden snel beantwoord en ze deden er alles aan om het voor ons zo soepel mogelijk te laten verlopen. Wij voelden er meteen op ons gemak.
-
Lerschenstraat 15
10Wij zijn uiterst tevreden over Aelmans en met name Beate met de verkoop van onze woning. Op vragen wordt direct geantwoord en snelle terugkoppeling na bezichtigingen. Wij kunnen dit kantoor alleen maar aanbevelen!
-
Ceme Riv
2Waardeloze makelaar. Verkopers opgepast! Deze makelaar doet niet de moeite om het hoogste bod uit de markt te trekken. Enkele bezichtigingen worden ingepland en daarna is het vol. Denken niet mee en ook onbeschoft aan de telefoon.