Den Hartog Makelaardij is uw betrouwbare partner voor de koop, verkoop en huur van woningen in de regio Herveld en omgeving. In een streek met prachtige landschappen en fraaie boomgaarden bieden wij persoonlijk advies en gedetailleerde kennis van de lokale markt. Wij staan voor betrouwbaarheid, transparantie en een persoonlijke aanpak. Ons kantoor biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Wij werken me...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hofstaete 35
6674GA Herveld
€ 389.000 k.k.
€ 4.052/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Mr. Gerbrandypark 33
6716EZ Ede
€ 475.000 k.k.
€ 4.095/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Gentswei 6
6843ZN Arnhem
€ 459.000 k.k.
€ 3.614/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Achterweem 41
6675EE Valburg
€ 845.000 k.k.
€ 5.523/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 877 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vleutenseweg 383
3532HH Utrecht
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hollandseweg 308
6706KX Wageningen
€ 399.000 k.k.
€ 4.988/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
-
Mevr. Janssen
9Matthijs is een hele vriendelijke , enthousiaste makelaar die passie heeft voor het vak. Zijn enthousiasme en kennis zorgen ervoor dat je heel graag Matthijs als makelaar wilt hebben. Betrouwbaar, onderneemt gelijk actie waar nodig is, goede communicatie, empathish, humor en is altijd positief!
-
Ravelijnstraat 125
10Hele leuke makelaar super vriendelijk en helpt je overal mee. Alle communicatie gaat makkelijk en laagdrempelig via Whatsapp en de mail.
-
Valkappel 32
10Zeer tevreden met de verkoop van ons huis door Den Hartog Makelaardij. Heel fijn contact gehad met Matthijs. Matthijs dacht actief met ons mee, gaf eerlijk advies en hield ons tijdens het hele verkoopproces goed op de hoogte. Wij voelden ons echt ontzorgd en kunnen deze makelaar van harte aanbevelen aan iedereen die zijn woning wil verkopen.
-
Bernhardstraat 39 I
10Mathijs heeft ons appartement geweldig verkocht en de communicatie was heel prettig. Goed overleg en bij vragen zeer goed en snel bereikbaar. Aanrader!!!
-
Bereklauw 10
8prima makelaar met persoonlijke aandacht. Goede communicatie ook tijdens het proces van biedingen Geeft advies waar nodig
-
Ravelijnstraat 123
10Wij zijn geholpen door Matthijs en hebben dit als een hele fijne makelaar ervaren. Reageert altijd snel en is een fijne man in de omgang.
-
Bernhardstraat 25 I
10Top ervaring met Matthijs gehad. Wist de woning zeer snel te verkopen voor een mooie prijs. Daarnaast erg flexibel en altijd goed te bereiken. Zeker aan te raden