Peter Pals Makelaardij o/g b.v.
"Meer dan 30 jaar een begrip in Oostzaan-Zaanstad!"
Bij Peter Pals Makelaardij o/g in Zaandam staan jarenlange ervaring en passie voor vastgoed centraal. Wij helpen u bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen en zorgen voor een persoonlijke aanpak. Onze specialisatie ligt in de nieuw bouw, maar wij zijn eveneens gespecialiseerd in alle aspecten van de huizenmarkt. Met een sterke aanwezigheid in de Zaanstreek, van Oostzaan tot Krommenie en Westzaan, staan wij voor u klaar met profe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tamboerijnhof 15
1544ZA Zaandijk
€ 450.000 k.k.
€ 4.639/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 223 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jollenmakersweg 21
1511DA Oostzaan
€ 675.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Noorderven 239
1504AL Zaandam
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Mediterraan 19
1566SW Assendelft
€ 469.500 k.k.
€ 4.230/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Weer 40
1504AJ Zaandam
€ 450.000 k.k.
€ 3.913/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 208 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Abeelstraat 17
1505TM Zaandam
€ 299.000 k.k.
€ 3.934/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (75)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
75 reviews totaal
Funda
52 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
De Herkulis 16
10We hebben heel fijn met Frank samengewerkt voor de aankoop van onze woning. Echt een aanrader om met hem de woningmarkt op t egaan. Hij ziet kansen, helpt met omdenken en is zeer deskundig over de woningmarkt.
-
Kerkstraat 140
10Wij hebben weer voor Peter pals makelaardij gekozen omdat ze nu voor de 2de keer ons hebben geholpen om een nieuw huis voor Ons te beoordelen zodat wij een mooi bod konden uitbrengen. Daarna hebben ze ons geholpen om ons eigen huis in de verkoop te krijgen we hadden veel bezichtigingen en ons huis is verkocht aan hele aardige mensen. Super vriendelijk personeel en eerlijk,daar houden wij van! Het contact liep ook heel soepel en snel. Nogmaals dank Peter Pals makelaardij top…
-
Brouwersveld 63
10Erg tevreden over deze makelaar: heldere communicatie, fijne begeleiding tijdens het hele traject en mijn huis is binnen korte tijd boven de vraagprijs verkocht. Absoluut een aanrader
-
Wijzend 23
10Frank is een fijne makelaar, heel direct maar weet waar hij het over heeft. Contact verliep zeer goed. Zeer kundige adviezen. Denkt met alles mee en heeft zeker verstand van diverse zaken. Een top makelaar.
-
Brouwersveld 49
10Zeer goed contact met makelaar, makelaar was erg duidelijk en bij twijfel konden we altijd bellen. Voor ons erg prettig. Op zoek naar makelaar Peter Pals en aanrader.