Bij Groenhout Makelaars Assen staat uw woonwensen centraal. Met een team van ervaren professionals bieden we gedegen advies en uitstekende resultaten op elk gebied van de vastgoedwereld. Of u nu een woning zoekt, verkoopt of taxeert, wij staan voor u klaar met specialisten die op uw behoeften afgestemd zijn. Onze benadering is persoonlijk en doelgericht, zodat u zich volledig op uw wensen kan concentreren. Wij specialiseren ons in diver...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Alkmesschen 75
9403ZW Assen
€ 695.000 k.k.
€ 4.187/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 640 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Oosterpark 69
9404BE Assen
€ 200.000 k.k.
€ 3.571/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Buitenbree 8
9403JJ Assen
€ 650.000 k.k.
€ 4.962/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 413 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wolgastraat 66
9406RX Assen
€ 398.000 k.k.
€ 3.210/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 353 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Linthorst Homanstraat 7
9406KL Assen
€ 275.000 k.k.
€ 3.090/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Magnoliastraat 22
9421RC Bovensmilde
€ 285.000 k.k.
€ 2.614/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (59)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
59 reviews totaal
Funda
33 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Magnoliastraat 22
10Goede ervaring met Tristan van Groenhout makelaars! Vriendelijk en spontane man met verstand van de markt.
-
Juffrouw Clewitsstraat 14
10Groenhout stond altijd voor ons klaar met een luisterend oor en kwalitatief goede hulp, waardoor we in een korte tijd een kwalitatief goed huis konden kopen. We zouden een tweede keer weer met ze samen willen werken. Ontzettend bedankt medewerkers van Groenhout!
-
Westerborkerstraat 25
10Contact met de makelaar verliep snel, snelle service en actie waardoor de aankoop is gelukt. Wij zouden Groenhout Makelaars dan ook zeker adviseren bij aankoop of verkoop van een woning.
-
Christian van den Berg
10Richard heeft mij goed geholpen bij het kopen van mijn eerste woning. Het contact was persoonlijk en laagdrempelig, waardoor alles prettig en duidelijk verliep. Hij nam de tijd om dingen uit te leggen en dacht goed mee. Zeker een aanrader als je voor het eerst een huis koopt.
-
Floralaan 1
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contact verliep alles professioneel, duidelijk en prettig. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en we werden gedurende het hele proces uitstekend begeleid. De communicatie was snel en helder, en we konden altijd terecht met vragen. Dankzij hun kennis van de markt en deskundig advies is alles soepel verlopen. Wij zouden deze makelaar dan ook zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar …