MakelaarNU is uw betrouwbare partner op de woningmarkt in Gieten en omgeving. Wij combineren kennis van de regio met een moderne aanpak, zodat u altijd vertrouwd kunt zijn met de stappen die worden gezet. Onze focus ligt op persoonlijk advies en transparante communicatie, zodat u zich gerust kunt voelen tijdens het kopen of verkopen van uw woning. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is ger...
Actueel woningaanbod
-
- Aangekocht
Boskampen 11
9461JJ Gieten
€ 275.000 k.k.
€ 2.696/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Torenes 15
9531JA Borger
€ 360.000 k.k.
€ 2.880/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 318 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Schuttevaerstraat 7
9514CE Gasselternijveen
€ 225.000 k.k.
€ 2.710/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Hermelijnlaan 4
9675KS Winschoten
€ 225.000 k.k.
€ 1.758/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Dingspelstraat 1
9461JC Gieten
€ 325.000 k.k.
€ 3.186/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 320 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Nieuwediep 87
9512SE Nieuwediep
€ 389.000 k.k.
€ 2.185/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 1565 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (12)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
12 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Pepijn Van Der Horst
2Makelaar liegt alles bij elkaar en is niet te vetrouwen. Mensen ga niet met deze meneer in zee. Hij bedriegt iedereen.
-
Albert Harkemaweg 54
8Arjan Poelman is al sinds 2017 onze makelaar en financieel adviseur dit bevalt (hoop ik) van beide kanten erg goed. Zowel mijn zoon, zusje, tante zegger en zwager maken gebruik van Arjan zijn diensten. Dit zegt volgens mij genoeg!
-
Laan van het Kinholt 593
6Denkt.soms gewoon te makkelijk, het gaat soms om veel geld, ook gaf hij een aantal keer informatie die achteraf onjuist bleek. Uiteindelijk is alles gelukkig goed gekomen.
-
Pallert 4
10De makelaar heeft kennis van de lokale markt, komt zijn afspraken na en is prettig in de omgang. zal deze makelaar zeker aanbevelen.
-
Liesterkrallen 7
9Het contact met Arjan is prima verlopen, correct en het verkopen van mijn huis ging vlgs afspraak. Hij luistert wat je wil en heeft er naar gehandeld.
-
Joannes Cuperuslaan 22
8Ik had een goed contact met de makelaar. Via hem nieuwe woning gevonden, Hij had weer goed contact met de verkopende makelaar en zodoende kon alles goed op elkaar afgestemd worden.
-
Lammert Koops
10Prima geholpen
-
Jarith van de Hoef
10De woning via MakelaarNu te-koop gezet, Arjan Poelman heeft dit van A (advies) tot S (sleuteloverdracht) keurig verzorgd en geregeld! Gezien de overspannen verkoopmarkt heeft hij ons netjes betrokken bij de te nemen stappen en opvolgende ontwikkelingen. Voor ons een positieve ervaring rijker en dhr. Poelman een positieve review verder!